Προς το περιεχόμενο

38 δευτερόλεπτα τσαντίλας


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα τις πέταγες στην κάμερα  ;D

ετσι οπως τις πεταξες... ''αει σηχχχχτιρρ και η Λουντβιγκ και ολα.... >:( >:(''

γαματο ηταν παντως..ειχε τρελο νευρο! χωρις πλακα! πολλη ενταση !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αξιοπρεπής ήχος κυρίως στο ταμπούρο... Ωραία στημένο. Γενικά η ποιότητα μιας τέτοιας drums δεν χάνεται... Όσο καιρό και να την είχες αφήσει...;)

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι οπως τις πεταξες... ''αει σηχχχχτιρρ και η Λουντβιγκ και ολα.... >:( >:(''

 

ΑΚΡΙΒΩΣ!!! Πολύ το γούσταρα. Τσατίλα στο full ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα νεύρα που είχα δεν θα την έβγαζε καθαρή αν το ξανακοπάναγα!

Αυτό περίμενα  ;D

 

Nα τις πέταγες στην κάμερα  ;D

 

Μπράβο ρε! Ο ένας ήθελε να σπάσω το πιατίνι, κι ο άλλος την κάμερα! Καλά, δεν έχετε ακούσει ότι είμαστε σε περίοδο οικονομικής κρίσης; ;D

 

 

καλα το καταλαβα  ;D 14x5.5 ?

 

14x5. To Supraphonic πάντοτε έβγαινε σε 14x5 ή σε 14x6,5.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου άρεσε το ταμπούρο, το σετ και φυσικά -όπως έχω ξανασχολιάσει- το παίξιμό σου!

 

 

αυτό που δε μου άρεσε είναι που το παρουσιάζεις σαν ξέσπασμα νεύρων και τσαντίλας...

Δίνουμε βήμα να πατίσουν αυτοί που μας λένε ότι τα ντραμς δεν είναι μουσική αλλά εκτόνωση...  ::)

 

Για μένα η μουσική είναι έκφραση. Και προφανώς κάποιες φορές θα μαστε χαρούμενοι, άλλωτε λυπημένοι και άλλοτε τσαντισμένοι. Το συναίσθημα αποδίδεται με το παίξιμο και κάπως έτσι εξωτερικεύουμε αυτό που κουβαλάμε μέσα μας. Δε βρίσκω νόημα να πρέπει έπειτα με λόγια να δικαιολογηθούμε "α, ήμουν λίγο λυπημένος", "σορυ αλλά μου χαν σπάσει τα νεύρα απ το πρωί".

 

Πάντα φιλικά και με σεβασμό.

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ian ποιος;  ;)

Και που να τις αφήσω ρε κουμπάρε; ;D Και δεν τις άφησα, τις πέταξα!

Με τα νεύρα που είχα δεν θα την έβγαζε καθαρή αν το ξανακοπάναγα!

Ludwig Supraphonic.

χα...

Εγω παντως απο οτι διαβαζω συμπεραινω οτι ολοι φθονουν για το σετακι και το ταμπουρο σου για αυτο θελουν να το σπασεις...

Να πεθανει η κατσικα του γειτονα.... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WrTsXxx, από ότι κατάλαβα δεν διαφωνείς στο ότι τα ντραμς μπορούν να είναι και εκτόνωση, αλλά στο ότι ανέφερα πως στη συγκεκριμένη περίπτωση λειτούργησαν έτσι για εμένα (και δεν ήταν απολογητικός ο τρόπος που το είπα, απλά το βίντεο μου φάνηκε ψιλοαστείο και είπα να το ανεβάσω).

 

Έχω την εντύπωση ότι οι στενόμυαλοι που δεν θεωρούν τα τύμπανα μουσικό όργανο, δεν πρόκειται να αλλάξουν άποψη, είτε το πω εγώ είτε όχι. Εξ άλλου, όλα τα όργανα μπορούν να γίνουν μέσο εκτόνωσης, αφού όπως είπες η μουσική εκφράζει - μεταξύ άλλων - συναισθήματα, και ο θυμός είναι ένα απ' αυτά.

 

Καταλαβαίνω την άποψή σου και έχω εισπράξει τη στάση που περιγράφεις, αλλά δεν έχω καμία διάθεση να προσπαθήσω να πείσω τους προαναφερθέντες κολλημένους… ;)

 

 

Nordic, δεν το ξέρω νομίζεις; Πράσινοι έχουν γίνει απ' τη ζήλεια τους! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε! Ο ένας ήθελε να σπάσω το πιατίνι, κι ο άλλος την κάμερα! Καλά, δεν έχετε ακούσει ότι είμαστε σε περίοδο οικονομικής κρίσης; ;D

 

Για αυτό εμείς κοντά στον δικό μας Οστρογότθο έχουμε πάντα έναν πρόχειρο κιθαρίστα να πετάει πάνω του τις μπαγκέτες.

Πάμφθηνοι και αντικαθιστώνται γρήγορα κι εύκολα.

 

αυτό που δε μου άρεσε είναι που το παρουσιάζεις σαν ξέσπασμα νεύρων και τσαντίλας...

Δίνουμε βήμα να πατίσουν αυτοί που μας λένε ότι τα ντραμς δεν είναι μουσική αλλά εκτόνωση...  ::)

Εμείς το ξέρουμε ότι είναι εκτόνωση. Αλλά δεν του το λέμε. Θα κάνει βήμα και θα μας πατήσει. Με όλο το σετ.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό εμείς κοντά στον δικό μας Οστρογότθο έχουμε πάντα έναν πρόχειρο κιθαρίστα να πετάει πάνω του τις μπαγκέτες.

Πάμφθηνοι και αντικαθιστώνται γρήγορα κι εύκολα.

 

Αυτό μάλιστα! Κάνει και μια καλή πράξη και πιάνουν τόπο τα νεύρα! Καλύτερο τρόπο διαχείρισης θυμού δεν θα μπορούσα να φανταστώ... ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου