Προς το περιεχόμενο

Johnson gtrs, που?


Sparklin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως καλο θα ηταν να το ανεφερε στο site του & να ειχε & μερικες φωτο/τιμες.. :wink: 8)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Noμίζω περιμένει (ή μόλις του ήρθε) τον κατάλογο με τα μοντέλα...

 

Λογικά όπου να'ναι θα με αγκαρέψει να του τα ανεβάσω στο site... :(

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως θα ηταν ενδιαφερον να μαθουμε που κατασκευαζονται (υποπτευομαι οτι και αυτες οπως το 75% των κιθαρων στον πλανητη φτιαχνονται στο εργοστασιο της SAMICK) ,πως διανεμονται στην Ευρωπη (μαλλον μεσω Γερμανιας?),τι μαγνητες φορανε (GFS?) κτλ. γιατι οσο και να εψαξα δεν μπορεσα να βρω το επισημο κορεατικο site της εταιρειας :wink:

 

Για μαθε και πες μας!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μερα μιλουσα με καποιον που ειχε επισκεφθει το εργοστασιο της samick και ειχε σοκαριστει απο τις μαρκες που εφτιαχναν τις κιθαρες τους εκει. δεν μου ελεγε μαρκες αλλα με διαβεβαιωνε οτι θα παθαινα την πλακα μου αν εβλεπα τι φτιαχνεται εκει :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι εμαθα απο τον ιδιο τον ντουκα, κατασκευαζονται σε εργοστασιο της johnson, αλλα κυκλοφορουν τα ιδια μοντελα κατω απο αλλες ονομασιες.στην ελλαδα υπαρχουν χρονια, αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα τους.οι τιμες αναμενονται εξευτελιστικες και ελπιζω αυτο να αληθευει :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες αναμενονται εξευτελιστικες και ελπιζω αυτο να αληθευει :roll:

Για τι τάξη μεγέθους μιλάμε?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπε οτι θα ειναι πιο φτηνα απ οτι τωρα στην ευρωπη. κατι bolt-on που εφερε τωρα τις πουλαει γυρω στα 130 ευρω, αλλα ουτως η αλλως ειναι φτηνοτερες απο τα σκαφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tις έχω ακούσει αυτές τις Bolt on. Ειναι φοβερές για τα λεφτά τους! 130 Euro για solid alder body, Flame maple neck, EMG Alnico μαγνήτες, εεε του π#$%η ξεφτίλα ρε παιδιά !!! 10 σετ Elixir χορδές είναι ποιο ακριβά !!! :lol:

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tις έχω ακούσει αυτές τις Bolt on. Ειναι φοβερές για τα λεφτά τους! 130 Euro για solid alder body' date=' Flame maple neck, EMG Alnico μαγνήτες, εεε του π#$%η ξεφτίλα ρε παιδιά !!! 10 σετ Elixir χορδές είναι ποιο ακριβά !!! :lol:[/quote']

 

Μα οι emg μόνο κάνουν 130 ο ένας :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου