Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή μαγνητών σε Ibanez rg1570


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα άνοιξες μεγάλο θέμα γιατί δεν είναι ένας και δύο. Είναι πάρα πολλοί με ακόμα μεγαλύτερο αριθμό συνδιασμών. Για πόσο metal ήχο θες? Ήπια η ακραία πραματα?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε insdel να ρωτησω αν διαβασες ΟΟΟΟλα τα σχετικά θέματα στο κάτω μέρος της σελίδας και δεν βρήκες λύση στο προβλημα σου??Για ριξε μια ματια πρωτα εκεί και τα ξαναλέμε...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν οταν λες καταληλοτεροι εννοεις το output τοτε εγω θα ελεγα duncan invader.

 

Συμφωνώ, επίσης θα λεγα και τον fatass της Rockfield

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου το σετ seymour duncan jb-jazz και παιζεις οτι θες... πλεον δεν χρειαζεται και ο πιο γκαζωμενος μαγνητης για να βγαλεις καλη παραμορφωση... σημειωτεων οτι εχω τον invader σε μια rr3 και παιζει πολυ ωραια ομως δεν εχει ευεληξια. παιζει μονο καφριλες σε σημειο να μην συμαζευεται...ακομα και στο καθαρο καναλι μπορεις να παιξεις ανετα riffs . δεν καθαριζει με τιποτα. απο γκαζια παντως σκιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω για το συγκεκριμενο σετακι μιας και το εχω και γω σε μια απο τις Ιbanez μου(S 270 Korea) JB Bridge & Jazz Neck και δεν θα ελεγα οτι ειναι και οτι καλυτερο.Aξιοπιστο μεν αλλα οχι πια SUPER...υπαρχουν πλεον πολλοι και καλυτεροι συνδυασμοι κατ εμέ...Φυσικά και στα 80s ήταν SUPER αλλά νομίζω με τοσες μαρκες πλεον και τοσα διαφορετικα χαρακτηριστικά που να βγαλεις άκρη...Γνωμη μου και τα σετακια της Dimarzio Super Distortion Bridge-Paf pro Neck ειναι εξισου καλα...και αν διαθετεις και κατι παραπανω ισως να κοιταζες και προς Bare Knukle μερια...

Κλείνοντας να πω οτι ο αγαπημενος μου μαγνητης ειναι ο Pearly Gates... ;)

καλο γκαζι καθαρος χωρις να <βρωμιζει> τον τονο της κιθαρας...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου