Προς το περιεχόμενο

Καν’ το όπως ο Hendrix!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλύτερα θα ήταν να έχουν ανεβάσει ένα backing track απο jimi και να λέγανε στείλε to βιντεο σου με το guitar part.

 

αλλά για κάποιον λογο τους ενδιαφέρουν οι συμμετοχές και όχι να βγει κατι καλο

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

αλλά για κάποιον λογο τους ενδιαφέρουν οι συμμετοχές και όχι να βγει κατι καλο

 

Ναι, MARKETING λέγεται.

 

Μερικές παρατηρήσεις:

α)ΔΕΝ είναι μουσικός διαγωνισμός, είναι απλά ένας διαγωνισμός προώθησης κάποιου περιοδικού με κάποιον σπόνσορα.

β)Υποθέτετε και προδικάζετε ότι οι συμμετοχές (βασικά καλά κάνετε και εγώ αυτό νομίζω αλλά όχι στο σύνολό τους) ότι θα είναι άνευ καλλιτεχνικού περιεχομένου και ποταπής αξίας.

γ)Δεν λαμβάνετε υπ'όψιν σας ότι το περιεχόμενο κάποιας συμμετοχής θα μπορούσε να μην είναι απόλυτα μουσικά προσανατολισμένο, για παράδειγμα θα μπορούσε να είναι κωμικό.

 

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SteveB: Έχεις δίκιο!

 

ΑΛΛΑ επίσης κρίμα δεν θα είναι να την κερδίσει κάποιος που παίζει καλύτερα Hendrix και από τον ίδιο τον Hendrix και έχει ένα δωμάτιο γεμάτο κιθάρες;

 

Νομίζω ότι δεν μπορούμε να πούμε ποιός ΑΞΙΖΕΙ να κερδίσει έναν διαγωνισμό ο νικητής του οποίου βγαίνει με ψηφοφορία από το κοινό και χωρίς προϋποθέσεις. Το κοινό έχει τα δικά του κριτήρια. Ο κάθε ψηφοφόρος έχει τα δικά του κριτήρια.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά να μου πεις εδω γιορτάζουμε τους 3 Ιεράρχες που υποτίθεται ότι ήταν πρωτοστάτες των γραμμάτων και των τεχνών κάνοντας απεργία και κλείνοντας τα σχολεία...

 

+1000000 αλλά σε λάθος site.... Αυτά είναι για αλλού!

 

ΥΓ. Ομοίως και χειρότερα έχουμε τον καλοκάγαθο παππούλη Άγιο Βασίλειο που το στόμα του έσταζε μέλι....τέσπα....

 

ΥΓ2. Και μαμώ τους διαγωνισμούς λέμε.... 'Σίφλερ , για τις νοικοκυρές Σίφλερ... Φτιάχνουν φαγητό και με χωρίς φαγητό....' ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως δε θα με χαλαγε καθολου να παρω μια στρατ τσαμπα...αλλα απο την αλλη σκεφτομαι κ αν αξιζει να στειλω βιντεο, ρεζιλευοντας τον εαυτο μου...Ψηνομαι παντως :P :P :P

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τέλος πάντων η όλη ιστορία είναι μια χαζομάρα κάποιων μαρκετάδων, οπότε ας μην δώσουμε άλλη σημασία. Πάντως αυτό περί τριών ιεραρχών και του «υποτίθεται» ήταν πολύ εύστοχο –αν και όντος για άλλα fora καθώς ελλοχεύει κινδύνους… 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου