Προς το περιεχόμενο

Καν’ το όπως ο Hendrix!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να αγοράσω μία Fender αλλά μου λείπουν περίπου 1000 (ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ: χίλια) ευρώ

:P

Δεν θα με χαλούσε καθόλου να την κέρδιζα σε διαγωνισμό.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζάμπα η κιθάρα...

Μακάκες...

"Θέλουμε ένα βίντεο από εσάς (μέγιστης διάρκειας 30 δευτερολέπτων) , επιδεικνύοντας τις κιθαριστικές σας ικανότητες. Προσοχή! Δεν μας ενδιαφέρει να ξέρετε να παίζετε κιθάρα, αλλά να επιδοθείτε σε κιθαριστικές κινήσεις, είτε είστε κάτοχος κιθάρας είτε όχι! Αυτό σημαίνει πως μπορείτε να μας δείξετε τη δεξιοτεχνία σας και στο air guitar! Αυτοσχεδιάστε, αφήστε τη φαντασία σας να καλπάσει, κάντε ο,τι πιο παλαβό κατεβάσει το μυαλό σας και στείλτε το"

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό γίνονται μερικοί διαγωνισμοί air guitar. Προφανώς δεν μας φτάνει η ελληνική ηλιθιότητα αλλά θέλουμε και την ξενόφερτη.

 

 

 

 

(Σήμερα παίζω το alter ego του Άη!   ;D  )

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι βλακείες κάθονται και σκέφτονται οι άνθρωποι.Είναι δυνατόν στο όνομα του Hendrix να γίνεται διαγωνισμός air guitar?

Αλλά να μου πεις εδω γιορτάζουμε τους 3 Ιεράρχες που υποτίθεται ότι ήταν πρωτοστάτες των γραμμάτων και των τεχνών κάνοντας απεργία και κλείνοντας τα σχολεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά έλεος όμως!!! Μας κοροιδεύουν μπροστά στα μούτρα μας. Είμαι περιέργος τι θα την κάνει κάποιος που δεν ξέρει να παίζει αμα την κερδίσει. Καλύτερα να βγάζαν διαγωνισμό  ""Μπείτε στο διαγωνισμό για να κερδίσετε μία ferrari spider....στείλτε μας βίντεο με τις οδηγηκές σας ικανότητες και θα ψηφιστεί ο καλύτερος.....όμως προσόχη δεν είναι απαραίτητο να έχετε δίπλωμα ή να ξέρετε να οδηγάτε...μπορείτε να επιδοθείτε σε ελιγμούς μέσα στο σαλόνι σας κάνοντας εσείς τον ήχο της μηχανής (βάλτε τη φαντασία σας να δουλεψει)""

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Προσκυνητή διαφωνώ κάθετα. Το παράδειγμά σου με το αυτοκίνητο είναι παντελώς άκυρο, διότι αποτελεί προτροπή σε τέλεση αδικήματος: έκθεση σε κίνδυνο.

 

""Μπείτε στο διαγωνισμό για να κερδίσετε μία ferrari spider....δεν είναι απαραίτητο να έχετε δίπλωμα ή να ξέρετε να οδηγάτε..""

 

Δεν μπορείς να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.  Επίσης με την λογική σου είναι εξωπραγματικό, λόγου χάριν να την κερδίσω εγώ, διότι δεν παίζω καλά κιθάρα παρά μόνο γρατσουνάω. Με την ίδια λογική πάλι, μηπως το δώρο θα έπρεπε να είναι μια web camera;  ;D ;D ;D

Στην τελική κανένας δεν κοροϊδεύει κανένα.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Προσκυνητή διαφωνώ κάθετα. Το παράδειγμά σου με το αυτοκίνητο είναι παντελώς άκυρο, διότι αποτελεί προτροπή σε τέλεση αδικήματος: έκθεση σε κίνδυνο.

 

Δεν μπορείς να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.  Επίσης με την λογική σου είναι εξωπραγματικό, λόγου χάριν να την κερδίσω εγώ, διότι δεν παίζω καλά κιθάρα παρά μόνο γρατσουνάω. Με την ίδια λογική πάλι, μηπως το δώρο θα έπρεπε να είναι μια web camera;  ;D ;D ;D

Στην τελική κανένας δεν κοροϊδεύει κανένα.

 

Οχι οχι, Αντώνη παρεξήγησες. Όταν λέω τι θα την κάνει κάποιος που δεν ξέρει να παίζει αναφέρομαι σε αυτούς που δεν έχουν πιάσει ποτε κιθάρα στα χέρια τους. Επίσης όσο αναφορά για τον κίνδυνο του καλαμπουριού που παρέθεσα παραπάνω...ποτε δεν ξέρουμε πόσο επικίνδυνη είναι μία fender vintage collector's στα χέρια κάποιου που δεν έχει ξαναπιάσει κιθάρα  ;D ;D ;D

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Απίστευτο και εξωφρενικά γελοίο… Κάνε τον πίθηκο για να κερδίσεις ένα τσαμπί μπανάνες. Εκατό φορές να την κλήρωναν, παρά να προβούν σε αυτό το επαίσχυντο διαφημιστικό τρυκάκι…

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου