Προς το περιεχόμενο

Το τρίξιμο που ακούτε τόσο δυνατά...


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τουλάχιστον το παλικάρι το είπε ωραία..!! :)

Γενικά πάντως Ιταλία, Ισπανία και σε όλες τις χώρες που ΔΕΝ μιλάνε καθόλου αγγλικά, έχουν ψιλο-μαύρα μεσάνυχτα και απο τέχνες, αλλα και από πόλλα άλλα, εκτός των συνόρων τους δρώμενα.. Η τέσπα αφήνονται στην όποια μεταφρασμένη πληροφορία των μέσων προς αυτούς.

Όχι πως στην Ελλάδα θα το ήξεραν περισσότεροι, αλλά εμείς είμαστε άλλου παπά ευαγγέλιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε συ τι να πει; Λέγεται το Little Wing σε εκτέλεση "πιάνο μπαρ"; Σφαλιάρες θέλουν όλοι τους...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω.. εγώ προσωπικά δεν έχω κολλήματα με τις διαφορετικές εκτελέσεις, όσο αυτές παραμένουν αξιοπρεπείς.. Ε και στην παρούσα δε με χάλασε..

Ίσως πρέπει να σκωτώνεις που κ που τον κιθαρίστα που κρύβεις μέσα σου.. ;D

Βοηθάει στο να ακούς και το κομμάτι...τους στίχους κλπ.

Ας μη ξεχνάμε οτι πολλά κομματια απο αυτά που μας αρέσουν, είναι μόνο για τις κιθάρες..

Αν ακούσεις στίχο, είναι χειρότερα απο σκυλάδικα στην εθνική..

Το little wing είναι γαμ..το ακόμα και ακαπέλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρίξιμο στο οποίο αναφέρθηκες, νόμιζα πως ήταν λόγω της αγνοιας των παικτών..

Όχι λόγω της εκτέλεσης..

Αλλά ΟΚ είναι λίγο φλώρος τώρα που το ξαναείδα... Είναι όμως χαρακτηριστικό των πληκτράδων... ;D Χωρις παρεξήγηση παιδία.. Σας αγαπάμε όπως κ να έχει.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα κι εγώ κιθάρα παίζω και μαζί σου είμαι... Η εισαγωγή είναι το μισό τραγούδι!

Αλλά χαρην τηλεπαιγνίου... τι να κάνεις..

Να ρωτήσω κάτι οφ τόπικ φίλε μου.. Αυτά τα αστέρια πώς τα παίρνεις στο προφίλ σου..?

Είχα σκοπό να το κάνω χωριστό ποστ.. Αν έχεις εύκαιρη μια απάντηση.. Με ποιά κριτήρια προάγεσαι δηλαδή στο Νοιζ?? Κάθε 3 χρόνια, και μετάθεση..?

Φιλικά Νίκος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου