Προς το περιεχόμενο

Αγορά αρμονίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να παρω ενα αρμονιακι για να εχω ρυθμους.

Το budjet μου ειναι 200 έως 300 ευρώ.

Θελω απλα να εχει αξιοπρεπεις ηχους, και αν μπορει να παιρνει ελληνικους ρυθμους.

 

Εγω κοιταξα σε yamaha κατι τετοιο http://www.thomann.de/gr/yamaha_psre413.htm

 

Καποια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπρεπεια υπαρχει σε ολα τα οργανα παραγωγης φιλε μου,απλα το budjet των 200-300€ περιοριζει πολυ τα πραγματα,οποτε η αξιοπρεπεια χανει την εννοια της.(και ειμαστε εμεις υπευθυνοι γιαυτο).Τελοσπαντων...

Νομιζω πως θα πρεπει να κινηθεις σε οργανα εταιριων YAMAHA,CASIO.Μιλαω για τις πολυ φθηνες σειρες των εταιριων τυπου psr σε yamaha και ctk σε casio.Παντα βεβαια μιλαμε για καινουργιο οργανο.

Αν ομως το ψαξεις και εισαι διατεθειμενος,μπορεις,να κινηθεις σε αγορα μεταχειρισμενου με σαφως καλυτερα χαρακτηριστικα.(Roland,Korg).

Οι αγγελιες του Noiz ειναι εκπληκτικες,δε χανεις τιποτα να τις παρακολουθεις.

Καλη τυχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι καλο κ φτηνο, αν δεις να πουλανε σε αγγελια παρε το Roland EM GR-1 . Παρτο κ θα με θυμηθεις, κανα 200ρι αντε να το πουλανε κ ειναι τιγκα στους ελληνικους ρυθμους κ ηχους, ακομα κ τα μενου ειναι στα Ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το roland που προτεινες δε με καλυπτει. Δεν ενδιαφερομαι και τοσο πολυ για ελληνικους ηχους. Απλα αν εχει μερικους θα ηταν καλο. Το ρολαντ εχει πολυ λιγους ρυθμους και ηχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσε το πρωτα μια. ΤΟ ειχα παλια εγω, εχει φοβερους ηχους αλλα κ παλι μονο οτι εχει μαμισιο δε του φορτωνεις τιποτα. Κ οι ηχοι του ειναι πολυ ζεστοι, δεν ειναι τυχαιο οτι πουλησε σα τρελλο οταν ηταν στο προσκηνιο της αγορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το roland που προτεινες δε με καλυπτει. Δεν ενδιαφερομαι και τοσο πολυ για ελληνικους ηχους. Απλα αν εχει μερικους θα ηταν καλο. Το ρολαντ εχει πολυ λιγους ρυθμους και ηχους.

 

 

 

Αξιοπρεπεια υπαρχει σε ολα τα οργανα παραγωγης φιλε μου,απλα το budjet των 200-300€ περιοριζει πολυ τα πραγματα,οποτε η αξιοπρεπεια χανει την εννοια της.(και ειμαστε εμεις υπευθυνοι γιαυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου