Προς το περιεχόμενο

autumn leaves tak1


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ειπατε ολα εσεις δεν εχω να πω κατι παραπανω στην κριτικη.

 

Απλα ξερω πως μπορει να με κρινει μεχρι κ ο παππους μου που ακουει κλαρινα για το αν αυτο που παιζω εχει μια συνοχη ή οχι.Μπορει να μην εχει την ευχερια να μου το αναλυσει αλλα ενα σχολιο θα το κανει.

 

Αυτο εκανα κ γω τελειως φιλικα κ απο την εμπειρια μου.Δεχομαι επισης κ τα σχολια του φιλου και τα παιρνω υποψην μου.

 

Το myspace δυστυχως εχει μονο τα σπιτικα γιατι δεν εχω καποια ηχογραφηση απο ζωντανο που να στεκει ηχητικα για να την ανεβασω.Πιστευω οτι στο χθεσινο λαιβ η ηχογραφηση θα ειναι αρκετα καλη για να με ακουσεις.

 

Δεν το παιζω προς θεου καλυτερος παιχτης ή κατι το οποιο ειναι τελειο ή οτιδιποτε απο τετοιου ειδους χαρακτηρισμους ανωτεροτητας.Εκτος απο ακροατης ασχολουμαι κ με τη μουσικη κ το ειδος της τζαζ συστηματικα 4 χρονια τωρα κ την μελεταω και την ακουω παραπολυ.

 

Ζητησες γνωμες κ κριτικες ομως αν δεν κανω λαθος.Ισως να μην ανεβαζεις τη μουσικη σου αν δε θες μια αυστηρη κριτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θέλεις να πεις ότι δεν υπάρχουν πράγματα στη μουσική που εσύ δεν μπορείς να παίξεις αλλά ξέρεις πώς είναι όταν είναι μέτρια και πώς είναι όταν είναι τέλεια;

 

Στη δική μου περίπτωση έχω χιλιάδες παραδείγματα. Και σε όργανα με τα οποία δεν έχω εκτεταμένη επαφή όπως τα τύμπανα και τα πλήκτρα.

 

Τεσπαν δεν είμαι εδώ "στο πόδι" κανενός και δεν θέλω να φανεί έτσι, οπότε δεν το συνεχίζω.

 

Μπράβο στα παιδιά. Φιλάκια στον πιανίστα :D :D :D

με πολυ χαρα θα του τα μεταφέρω μιας και ειναι

και τραγουδιστής παράλληλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ακουσα και αυτο το κομματι. Παρα πολυ καλο. Αρτιοτατη εκτελεση! Τα συγχαρητηρια μου και γι'αυτο το κομματι! Ολοι οι μουσικοι πολυ καλοι. Για τα θεματα της μιξης ειναι αδιανοητο να κανω καποια κριτικη, αφου για ηχογραφηση ΠΡΟΒΑΣ ειναι πολυ ανωτερη απ'οτι εχω πετυχει εγω μεχρι τωρα αλλα και σχεδον απ'οτι εχω ακουσει απο τριτους. Οσο για τα σχολια που διαβαζεις, στη θεση σου απλα θα ευχαριστουσα τον καθε ενα που σχολιαζει εστω απλα για το χρονο που αφιερωνει στη δουλεια σου, ασχετα απο το αν συμφωνουσα με τα λεγομενα του. Οπως ακριβως σε ευχαριστουμε εμεις για το χρονο που αφιερωσες ωστε να εχουμε προσβαση σε αυτο που επαιξες...(οπως ακριβως το ειπε  παραπανω ο ''blue'' που το σχολιο του ηταν καθε αλλο παρα σχολιο ''μικρου η τρελλου'', αλλα περισσοτερο σχολιο ψαγμενου, μετριοφρωνα και πραγματικα ακομπλεξαριστου μουσικου). Don't worry, τα κομματια που ανεβαζεις ακουγονται απο πολλους και πραγματικα ''πιανουν τοπο'' ;) Anyway και παλι μπραβο, και απ'οτι ειδα ανεβασες και τριτο. Παω να το ακουσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου