Προς το περιεχόμενο

Dirty old ideas...


gerrard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά!

 

Στο www.myspace.com/palebluepanos μπορείτε να ακούσεται κάποια κομμάτια που έγραψα. Δεν είναι κάτι φοβερό, απλά κάποιες ιδέες που είχα απο καιρό και αποφάσισα να ηχογραφήσω.

 

Σας ευχαριστώ για την ακρόαση!!!

 

Cheers!!!

 

P.S συγχωρήστε με που έβαλα link απο myspace αλλά πώς αλλιώς να το έκανα  ???

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ακουσω οποτε μπορεσω κ θα επανελθω με καποια γνωμη. τωρα δεν μπορω γιατι σερνομαι με την ταχυτητα. ενα τραγουδι στο youtube για να το ακουσω θελω μιση ωρα φορτωσης τουλάχιστον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα... δεν βλεπω να μπορω να το ακουσω συντομα... ουτε το τελευταιο Flash player δεν εχει αυτο το προιστορικο pc που βρισκομαι τωρα!! ;D ;D Σε κανα 2μερουλες λογικα! keep rocking! Ααα εχω κ γω μπαντα κ ξεκιναμε κ μεις την προωθηση στο ιντερνετ σιγα σιγα. Μπορεις να μας κανεις add στο facebook ονομα Valdiaz Thessaloniki. εχουμε ανεβασει κ 2 τραγουδακια μας εκει. κ επονται κ αλλα καλυτερα συντομα. μολις τελειωσουμε την ηχογραφηση φωνης δηλαδη! ;D ;D ;D Τα λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι σε νετμπουκ, οπου ειναι δυσκολο να προσεξεις τον ήχο, αλλα ακουσα ευχαριστα ολα τα κομματια, που μου φανηκαν μια χαρα, οποτε θα διαφωνησω με αυτο :

 

Δεν είναι κάτι φοβερό

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι σε νετμπουκ, οπου ειναι δυσκολο να προσεξεις τον ήχο, αλλα ακουσα ευχαριστα ολα τα κομματια, που μου φανηκαν μια χαρα, οποτε θα διαφωνησω με αυτο :

 

:)

;D ;D ;D

 

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μουσική,αλλά πρέπει να δουλέψεις λίγο τη φωνή(τονικότητα+προφορά)..IMHO..

Κατά τα άλλα,super! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μουσική,αλλά πρέπει να δουλέψεις λίγο τη φωνή(τονικότητα+προφορά)..IMHO..

Κατά τα άλλα,super! :)

 

Χαίρομαι που δεν αρέσει μόνο σε εμένα... lol...

 

όσον αφορά την φωνή, έχεις απόλυτο δίκιο. Αν και ασχολούμε αρκετά χρόνια με μουσική, αυτη είναι η πρώτη μου απόπειρα να τραγουδίσω και δε σου κρύβω οτι μου φαίνεται αρκετά δύσκολο και κουραστικό.

 

Για την προφορά θα διαφωνίσω μαζί σου πάντως. Νομίζω πως είναι αρκετά English και το ίδιο μου έχουν πεί αρκετοί Βρετανοί με τους οποίους έχω μιλήσει και έχουν ακούσει τα κομμάτια. Anyway είναι όλα θέμα γούστου ούτως ή άλλως...

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την προφορά θα διαφωνίσω μαζί σου πάντως. Νομίζω πως είναι αρκετά English...

 

Έχω την εντύπωση πως πρέπει να γίνει λίγο πιο αμερικάνικη,αν η πρόθεσή σου είναι τα blues.

Τώρα που ξανάκουσα το Dirty old townη χροιά της φωνής μου θύμισε Clash.Αν αυτό είναι το ζητούμενο,τότε keep it up!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τώρα που ξανάκουσα το Dirty old townη χροιά της φωνής μου θύμισε Clash.Αν αυτό είναι το ζητούμενο,τότε keep it up!! :)

 

Clash και Shane McGowan!!!! ;D ;D ;D

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο  ;D

 

Να είσαι καλά!

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου