Προς το περιεχόμενο

Les paul μανίκι setup


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και γιατι χρεωνει χωριστα αλλαγη ταστων και set up?Υπηρχε περιπτωση να μην τη σεταρει ή να μην περνουσε χορδες?

Θα σου κοψει καινουριο nut?

Eπισης, γιατι +10ευρω λογω set neck?Μηπως εννοεις λογω bound neck?

 

Παντως το οτι σου εδειξε και σου εξηγησε τι ακριβως θα κανει, ειναι προς τιμην του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε θα ξαναπεράσει χορδές και ήθελε και στήσιμο η γέφυρα από ότι μου είπε.

 

Του ζήτησα να στήσει και σωστά το ύψος. Δεν νομίζω να σκοπεύει να βγάλει παραπάνω θα μπορούσε κάλλιστα να μου χρεώσει παραπάνω την αλλαγή τάστων. Είχε επίγνωση των τιμών έξω.

 

Από ότι θυμάμαι πάντως και τη τελευταία φορά που ήταν η κιθάρα μου εκεί περιποιήθηκε κάποιες λεπτομέρειες μόνος του χωρίς να χρεώσει εξτρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά είναι τζάμπα !!! Το θέμα είναι τι δουλειά θα γίνει !! Αν πραγματικά αξίζει μας βλέπω να στέλνουμε κιθάρες με το ΚΤΕΛ στη Σαλονικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταστα αλαζει δεν φτιαχνει κιθαρα απο την αρχη......

 

αν εννοουσες οτι ημουν υπερβολικος στο ποσο πηρες ηδη την απαντηση απο τις γνωμες για το ποσο φθηνος ειναι ο συγκεκριμένος.

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάκη! Εγώ είμαι ρε ο Αποστόλης :p Την πήγα σε αυτόν που μου είχες πάει τη κιθάρα μου τότε. Απελπίστηκα μέχρι να βρω άκρη και πείρα την απόφαση να κατέβω να την πάω σε αυτόν.

 

σε καταλαβα ρε  ;D

ειμαι σιγουρος οτι θα σου κανει πολυ καλη δουλεια!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όλα καλά τη μάζεψα εχθές το πρωί.. Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα.

Είχα υποσχεθεί και φωτογραφίες οπότε τις παραθέτω παρακάτω. Δεν μπορούσα να βγάλω καλύτερες :/

photoon20100410at0208.jpg

photoon20100410at02082.jpg

photoon20100410at0209.jpg

photoon20100410at02092.jpg

 

Sory για το spam  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου