Προς το περιεχόμενο

Λίγη γκρίνια....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

σχεδόν πάντα, λιβανίζουμε μια αγορά για μήνες, όμως όταν την αποφασίσουμε, απαιτούμε να έλθει πετάδην

 

ας έλθει το ρημάδι όπως το παρήγγειλες και σώο, και όλα καλά...

 

Εχεις δίκιο, ενα χρόνο μαζευω λεφτά και το σκέφτομαι, και πάνω που είναι όλα έτοιμα να "συνευρεθώ" με τον ΠΡΩΤΟ μου λαμπάτο ενισχυτή (καταλαβένετε την συγκίνηση... :'( ), έρχονται 2-3 αντιεπαγγελματιές  (που έχουν πληρωθεί για κάποιο λόγο, δεν το κάνουν για χομπι ) και μου λένε "περιμενε λιγο ακόμα..."

 

Τελικά δεν με ενοχλεί τόσο οτι θα περιμένω μια μέρα ακόμα, αλλα ότι δεν υπαρχουν επαγγελματίες στην Ελλαδα, τυχαίνει η μητέρα μου να δουλεύει σε εταιρία που φτιαχνει ημερολόγια, μπλουζακια με στάμπες κτλ και να συνεργάζεται καθημερινά με τα ΕΛΤΑ (ταχυμεταφορές), ευτυχώς ακούω μόνο τα καλύτερα... (there is hope yet)

 

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχα παραγγείλει ενα σετάκι tonerider απο το Dangleberry (UK) και τελικά τους παρέλαβα

μετά απο περίπου 2 μήνες (!). Ήταν το 3ο σετ που έστειλαν καθώς τα δυο πρώτα χάθηκαν

στα Βρετανικά ταχυδρομεία. Ήταν απλό non trackable airmail με έξοδα μόλις 2,3 λίρες,

ο (ευγενικός και εξυπηρετικός) υπάλληλος του dangleberry είπε πως έχει ξανασυμβεί.

Την τρίτη φορά ανέλαβε offline την παραγγελία μου, μου έστειλε tracking number και

έφτασε σε μια εβδομάδα. Τον ρώτησα αν γίνεται να ζητήσω trackable αποστολή πρίν

πληρώσω εαν θελήσω να ξαναπαραγγείλω, ευτυχώς γίνεται.

 

Είπα να το αναφέρω για να προσέξει κανείς αν θέλει να παραγγείλει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι και γκαντέμης βρε παιδί μου.

Δυό φορές από κει, και τις δυό σε 3-4 μέρες.

 

Αλλά τώρα μου βαλες ψύλλους ............ Περιμένω εδώ και μια βδομάδα (early for alert) από Αγγλία από ιδιώτη......  :-\

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι και γκαντέμης βρε παιδί μου.

Κατ επανάληψην δυστυχώς :-\ Δεν θυμάμαι να μου έχει έρθει ποτέ κάτι ''στην ώρα του''.

Μόλις τώρα τσέκαρα το site της ups για μια κιθαρίτσα που περιμένω απο richtone, μέχρι

εχθές έγραφε προγραμματισμένη παράδοση 1/4 και σήμερα επαναπρογραμματίστηκε

για 31/3... Η τύχη όμως δεν ήταν ποτέ κυρία απεναντί μου οπότε δεν το πιστεύω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου