Προς το περιεχόμενο

Favourite Rock & Metal drummers


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σορυ για την προστακτικη στο τελευταιο ποστ ειλικρινα! Στην βιασυνη μου το εκανα κ σου ζητω συγνωμη κ για αυτο αλλα κ για αλλα που μπορει να σε ενοχλησαν...

 

Παντως θεωρω επιθεση κ το πρωτο ποστ που μου απαντησες μολις μπηκα στο θεμα κ ποσταρα το βιντεο κ αμεσως ξεκινησες λεγοντας τι θελω κ συγκρινω τον εναν με τον αλλον. Ετσι στα ξεκαρφωτα χωρις να σου εχω κανει κατι.. Το αφηνω για την ωρα ομως..

 

Τωρα παντως σιγουρα μου επιτιθεσαι με αυτο εχοντας καποιο δικιο αλλα εχοντας κ αδικο:

 

καταρχην χαλαρωσε και ασε τις προστακτικες τυπου ''αποφασισε!'' και τα βλαχοαμερικανιες τυπου ''call me'' και τις τυπικοευγενιες μετα απο τετοιες ατακες

 

Που καλλιστα θα μπορουσα κ εγω να πω κατι για τα λινκς που μου εδωσες κατω απο ορισμενα πραγματα που ειπα. Oπως το λινκ με τα ψυχολογικα κ τα λοιπα που εβαλες, αλλα οπως ειδες δεν ανεφερα τιποτα σε αυτο παρολο που θα μπορουσε ανετα να θεωρηθει προσβλητικο απο την στιγμη που εγω δεν ζητησα καποια βοηθεια για κατι κ σιγουρα δεν ειπα κατι τελεσιδικο, οπως ειμαι τρελος σωστε με θελω ψυχολογο η να θελω ειδικη ενημερωση περι συνωμοσιας.

 

Αλλα το αφηνω στην ακρη κ αυτο..

 

Το call me δεν εχω ιδεα οτι ειναι βλαχοαμερικανια, μονο ελλαδα το εχω ακουσει κ σιγουρα πιστευω πως σε νευριασε αρκετα οποτε σου ζητω συγνωμη κ σε αυτο κ γενικοτερα ισως ο τροπος μου να ηταν ελαφρως επιθετικος κ προσβλητικος, οποτε συγνωμη για αυτα.

 

Αλλα ουτε φιλοι να μην μπορουμε να ειμαστε κ να κανουμε μια συζητηση?? Δεν ηταν τυπικοευγενιες. Ηταν ευγενια καθαρα, κ τα εγραψα γιατι πιστευα πως ισως προσβληθεις με ασχημο τροπο με τα προηγουμενα κ ξεκαθαρισα την θεση μου, μην νομιζεις οτι κ εγω εχω την ορεξη να γραφω 5 η ωρα το πρωι τετοια τεραστια απαντηση..

Κ ουτε σε "γλειφω" η κατι τετοιο για να με λυπηθεις. Δεν εχω κατι να φοβηθω.

Αλλα πρεπει να απαντησω ωστε να ξεκαθαρισει το τοπιο σιγα σιγα.

 

Βασικα δεν ειπες επ ακριβως να μην συγκρινω αλλα μου εδωσες απαντησεις τετοιες ωστε να με αποτρεψεις απο το να το κανω...

 

Τι θα πει δεν υπαρχει λογος να συγκρινω? που ξερεις εσυ τι λογο εχω εγω για να το κανω? Αν ημουν ο αδερφος του Κολια πχ δεν θα ειχα λογο να συγκρινω αν ηθελα?

 

Δεν ειναι λογος προς συγκριση το να υποστηριξω το ιδιο μου το αιμα??

 

Αδερφος του δεν ειμαι αλλα γουσταρω να συγκρινω κ να αναδεικνυω καποιον ο οποιος κατα 99% ειναι ο καλυτερος σε αυτο που κανει κ ειναι κ Ελληνας. Κ εκει ειναι ο λογος ο δικος μου για τον οποιο κανω συγκρισεις οπως σου ανεφερα κ πιο πριν.

 

Τι νοοτροπια ειναι αυτη?? Εγω μπορει να ειμαι ελληναρας στον τροπο συζητησης μου αλλα στη σκεψη προσπαθω κ κανω οτι μπορω ωστε να ξεφευγω απο την ελληνικη κλειστη νοοτροπια.

Τι σε ενοχλει εσενα τι κανω κ τι λεω εγω??

 

Μπορει να διαφωνουμε, αλλα αυτα που λεω κ διαφωνεις εχω καθε δικαιωμα να τα λεω.

Κ ειναι πιστευω ενας βασικος παραγοντας του Fοrum του να λεει ο καθε ενας την αποψη του ελευθερα, αλλιως δεν θα ειχε κ καθολου ενδιαφερον..

 

Οπως το ιδιο το θεμα δεν θα ειχε καν ενδιαφερον αν ολοι απλα λεγαμε μαρεσει αυτος, αυτος κ τελος. Το ολο ενδιαφερον θα ειναι να βγει κ καποια συζητηση σχετικα με τον καθε ντραμερ κ το παιξιμο του κ γιατι οχι, να συγκρινουμε κιολας ο καθενας με την γνωμη του κ τα επιχειρηματα του

 

Επισης εδω η ερωτηση σου.

 

βρες μου σε αυτα τα ποστ που φασκω και αντιφασκω και που σου λεω να κανεις συγκρίσεις...δε θελω να γίνει ''προσωπικο'' το θεμα και ουτε θα γινει αλλα αυτα που ειπες ήταν επιεικως ΑΣΤΟΧΑ, γιατι ειναι ολοφάνερο οτι ουτε αντιφασκω ουτε σε προτρεπω να συγκρίνεις

Κ εδω η απαντηση μου με δικα σου λογια

 

και εσυ που συμπερανες την καθαροτητα την ανεση και την ταχυτητα...από τα video? χαιρω πολύ....δες live και τους 2 και να τους ''κρινεις'' αφου δεις live performace 1.5 ωρας

το "κρινεις" δεν φανταζομαι να το τονισες ωστε να μην σημαινει συγκρινεις μιας κ ειπες να τους δω κ τους 2.. Τι διαφορα εχει εαν εγω πω πως roddy 9/10 κ κολιας 10/10.. απο τη στιγμη που κρινω πανω απο ενα ατομο σε κατι συγκεκριμενο οπως τωρα ντραμς, πιστευω πως ετσι υφισταται κ ενα ειδος συγκρισης.

 

Αν αυτο δεν ειναι αρκετο να κ το αλλο που ειπες:

 

μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος

 

Κ εδω ειναι που καθαρα λες κανε συγκριση, συν μια δοση υποτιμητισμου προς τα εμενα χωρις καν να με ξερεις..

 

Εγω παιζω ντραμς σαν τον roddy κ αφου τον εχω φτασει μου λες τωρα συγκρινε. Τι ειναι αυτο?? Εδω λες συγκρινε κ πριν ειπες δεν υπαρχει λογος να συγκρινεις. Εδω φασκεις κ αντιφασκεις.

 

Ο λογος για να μπορω να συγκρινω ειναι το ποσο καλος ντραμερ ειμαι?????? Δεν βλεπω? δεν ακουω για να κανω συγκριση?

 

 

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

 

Εχω καποιες προτιμησεις σε ντραμερ για τους δικους μου λογους κ κανω κ καποιες συγκρισεις παλι για τους δικους μου λογους κ προσπαθω να ειμαι οσο αντικειμενικος γινεται σε αυτες.

 

Κ παντα αναφερω μεσω της υπογραφης μου οτι οτι λεω ειναι δικη μου αποψη ωστε να μην θιγω τριτους.

 

Εσυ συμφορουμιτη εχεις κ εσυ τους λογους σου φυσικα να υποστηριζεις καποιους ντραμερ.

 

Αλλα ειναι λαθος να αποτρεπεις τον οποιονδηποτε να λεει την γνωμη του γιατι κ αυτος εχει καθε δικαιωμα να το κανει αν θελει.

Σε ελευθερη χωρα ζουμε

 

Εκτος κ αν εσυ ανοιξες αυτο το θεμα κ δεν θες να κανουμε ουτε συγκρισεις ουτε τιποτα ωστε τελικα να καταντησει κ βαρετο στην τελικη απλα βλεποντας ποιον ντραμερ γουσταρει ο καθενας. Τοτε παω πασο.

 

Αν κ στην αρχη του θεματος δεν ειδα καπου να αναφερεται κατι τετοιο η να απαγορευονται οι συγκρισεις Οποτε κ σύγκρινα ο καημενος..

 

Κ με φαγατε.. :(  :-\

 

Προσωπικο το θεμα σιγουρα απο μεριας μου δεν θα γινει μιας κ δεν αποσκοπουσα σε τετοιες αντιπαραθεσεις απο την αρχη. Δεν γυρευω για εχθρους, καθε αλλο. ισα ισα μου αρεσουν οι μεχρις στιγμης φιλιες που εχω κανει εδω στο νοιζ κ ετσι θελω να συνεχισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ρε παιδια με το συγνωμμη αλλα μη τσακωνεστε. Εδω μιλαμε για μουσικη και η μουσικη ειναι ωραια. Ουτε συμβολαια εχουμε ουτε τον καθενα ξερουμε. Δεν αξιζει. ΓΕΛΑΤΕ ΚΑ ΡΟΚΑΡΕΤΕ.

Και παλι συγνωμμη.

Στο θεμα μας. Αν και δεν ειμαι της μουσκης αυτης επεσα σε αυτυς που μου καναν τρομερη εντυπωση.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_xltYw9r6iY

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για την προστακτικη στο τελευταιο ποστ ειλικρινα! Στην βιασυνη μου το εκανα κ σου ζητω συγνωμη κ για αυτο αλλα κ για αλλα που μπορει να σε ενοχλησαν...

 

1) Παντως θεωρω επιθεση κ το πρωτο ποστ που μου απαντησες μολις μπηκα στο θεμα κ ποσταρα το βιντεο κ αμεσως ξεκινησες λεγοντας τι θελω κ συγκρινω τον εναν με τον αλλον. Ετσι στα ξεκαρφωτα χωρις να σου εχω κανει κατι.. Το αφηνω για την ωρα ομως..

 

Τωρα παντως σιγουρα μου επιτιθεσαι με αυτο εχοντας καποιο δικιο αλλα εχοντας κ αδικο:

 

καταρχην χαλαρωσε και ασε τις προστακτικες τυπου ''αποφασισε!'' και τα βλαχοαμερικανιες τυπου ''call me'' και τις τυπικοευγενιες μετα απο τετοιες ατακες

 

2) Που καλλιστα θα μπορουσα κ εγω να πω κατι για τα λινκς που μου εδωσες κατω απο ορισμενα πραγματα που ειπα. Oπως το λινκ με τα ψυχολογικα κ τα λοιπα που εβαλες, αλλα οπως ειδες δεν ανεφερα τιποτα σε αυτο παρολο που θα μπορουσε ανετα να θεωρηθει προσβλητικο απο την στιγμη που εγω δεν ζητησα καποια βοηθεια για κατι κ σιγουρα δεν ειπα κατι τελεσιδικο, οπως ειμαι τρελος σωστε με θελω ψυχολογο η να θελω ειδικη ενημερωση περι συνωμοσιας.

 

Αλλα το αφηνω στην ακρη κ αυτο..

 

Το call me δεν εχω ιδεα οτι ειναι βλαχοαμερικανια, μονο ελλαδα το εχω ακουσει κ σιγουρα πιστευω πως σε νευριασε αρκετα οποτε σου ζητω συγνωμη κ σε αυτο κ γενικοτερα ισως ο τροπος μου να ηταν ελαφρως επιθετικος κ προσβλητικος, οποτε συγνωμη για αυτα.

 

3) Αλλα ουτε φιλοι να μην μπορουμε να ειμαστε κ να κανουμε μια συζητηση?? Δεν ηταν τυπικοευγενιες. Ηταν ευγενια καθαρα, κ τα εγραψα γιατι πιστευα πως ισως προσβληθεις με ασχημο τροπο με τα προηγουμενα κ ξεκαθαρισα την θεση μου, μην νομιζεις οτι κ εγω εχω την ορεξη να γραφω 5 η ωρα το πρωι τετοια τεραστια απαντηση..

Κ ουτε σε "γλειφω" η κατι τετοιο για να με λυπηθεις. Δεν εχω κατι να φοβηθω.

Αλλα πρεπει να απαντησω ωστε να ξεκαθαρισει το τοπιο σιγα σιγα.

 

Βασικα δεν ειπες επ ακριβως να μην συγκρινω αλλα μου εδωσες απαντησεις τετοιες ωστε να με αποτρεψεις απο το να το κανω...

 

Τι θα πει δεν υπαρχει λογος να συγκρινω? που ξερεις εσυ τι λογο εχω εγω για να το κανω? Αν ημουν ο αδερφος του Κολια πχ δεν θα ειχα λογο να συγκρινω αν ηθελα?

 

Δεν ειναι λογος προς συγκριση το να υποστηριξω το ιδιο μου το αιμα??

 

Αδερφος του δεν ειμαι αλλα γουσταρω να συγκρινω κ να αναδεικνυω καποιον ο οποιος κατα 99% ειναι ο καλυτερος σε αυτο που κανει κ ειναι κ Ελληνας. Κ εκει ειναι ο λογος ο δικος μου για τον οποιο κανω συγκρισεις οπως σου ανεφερα κ πιο πριν.

 

Τι νοοτροπια ειναι αυτη?? Εγω μπορει να ειμαι ελληναρας στον τροπο συζητησης μου αλλα στη σκεψη προσπαθω κ κανω οτι μπορω ωστε να ξεφευγω απο την ελληνικη κλειστη νοοτροπια.

Τι σε ενοχλει εσενα τι κανω κ τι λεω εγω??

 

Μπορει να διαφωνουμε, αλλα αυτα που λεω κ διαφωνεις εχω καθε δικαιωμα να τα λεω.

Κ ειναι πιστευω ενας βασικος παραγοντας του Fοrum του να λεει ο καθε ενας την αποψη του ελευθερα, αλλιως δεν θα ειχε κ καθολου ενδιαφερον..

 

Οπως το ιδιο το θεμα δεν θα ειχε καν ενδιαφερον αν ολοι απλα λεγαμε μαρεσει αυτος, αυτος κ τελος. Το ολο ενδιαφερον θα ειναι να βγει κ καποια συζητηση σχετικα με τον καθε ντραμερ κ το παιξιμο του κ γιατι οχι, να συγκρινουμε κιολας ο καθενας με την γνωμη του κ τα επιχειρηματα του

 

Επισης εδω η ερωτηση σου.

 

βρες μου σε αυτα τα ποστ που φασκω και αντιφασκω και που σου λεω να κανεις συγκρίσεις...δε θελω να γίνει ''προσωπικο'' το θεμα και ουτε θα γινει αλλα αυτα που ειπες ήταν επιεικως ΑΣΤΟΧΑ, γιατι ειναι ολοφάνερο οτι ουτε αντιφασκω ουτε σε προτρεπω να συγκρίνεις

Κ εδω η απαντηση μου με δικα σου λογια

 

και εσυ που συμπερανες την καθαροτητα την ανεση και την ταχυτητα...από τα video? χαιρω πολύ....δες live και τους 2 και να τους ''κρινεις'' αφου δεις live performace 1.5 ωρας

4) το "κρινεις" δεν φανταζομαι να το τονισες ωστε να μην σημαινει συγκρινεις μιας κ ειπες να τους δω κ τους 2.. Τι διαφορα εχει εαν εγω πω πως roddy 9/10 κ κολιας 10/10.. απο τη στιγμη που κρινω πανω απο ενα ατομο σε κατι συγκεκριμενο οπως τωρα ντραμς, πιστευω πως ετσι υφισταται κ ενα ειδος συγκρισης.

 

Αν αυτο δεν ειναι αρκετο να κ το αλλο που ειπες:

 

μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος

 

Κ εδω ειναι που καθαρα λες κανε συγκριση, συν μια δοση υποτιμητισμου προς τα εμενα χωρις καν να με ξερεις..

 

Εγω παιζω ντραμς σαν τον roddy κ αφου τον εχω φτασει μου λες τωρα συγκρινε. Τι ειναι αυτο?? Εδω λες συγκρινε κ πριν ειπες δεν υπαρχει λογος να συγκρινεις. Εδω φασκεις κ αντιφασκεις.

 

Ο λογος για να μπορω να συγκρινω ειναι το ποσο καλος ντραμερ ειμαι?????? Δεν βλεπω? δεν ακουω για να κανω συγκριση?

 

 

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

 

Εχω καποιες προτιμησεις σε ντραμερ για τους δικους μου λογους κ κανω κ καποιες συγκρισεις παλι για τους δικους μου λογους κ προσπαθω να ειμαι οσο αντικειμενικος γινεται σε αυτες.

 

Κ παντα αναφερω μεσω της υπογραφης μου οτι οτι λεω ειναι δικη μου αποψη ωστε να μην θιγω τριτους.

 

Εσυ συμφορουμιτη εχεις κ εσυ τους λογους σου φυσικα να υποστηριζεις καποιους ντραμερ.

 

5) Αλλα ειναι λαθος να αποτρεπεις τον οποιονδηποτε να λεει την γνωμη του γιατι κ αυτος εχει καθε δικαιωμα να το κανει αν θελει.

Σε ελευθερη χωρα ζουμε

 

Εκτος κ αν εσυ ανοιξες αυτο το θεμα κ δεν θες να κανουμε ουτε συγκρισεις ουτε τιποτα ωστε τελικα να καταντησει κ βαρετο στην τελικη απλα βλεποντας ποιον ντραμερ γουσταρει ο καθενας. Τοτε παω πασο.

 

Αν κ στην αρχη του θεματος δεν ειδα καπου να αναφερεται κατι τετοιο η να απαγορευονται οι συγκρισεις Οποτε κ σύγκρινα ο καημενος..

 

6)Κ με φαγατε.. :(  :-\

 

7) Προσωπικο το θεμα σιγουρα απο μεριας μου δεν θα γινει μιας κ δεν αποσκοπουσα σε τετοιες αντιπαραθεσεις απο την αρχη. Δεν γυρευω για εχθρους, καθε αλλο. ισα ισα μου αρεσουν οι μεχρις στιγμης φιλιες που εχω κανει εδω στο νοιζ κ ετσι θελω να συνεχισω.

 

ρε φίλε μου ειλικρινα γιατί τόσο μεγαλο κατεβατό?

 

1) Δε σου εκανα καμια επιθεση ξεκολλα!

2) Σχετικα με τα λινκς...εσυ ειπες οτι εχεις ψυχολογικα (στο χαβαλε) και εγω στο χαβαλε σου εστειλα 2 λινκς

3) Κανεις δεν ειπε οτι δε μπορουμε να συζητησουμε

4) το ''κρινεις'' δεν το τονισα ειναι σε εισαγωγικα...ελεος αυτο που θελω να πω ειναι οτι θα εισαι σε καλυτερη θεση να συγκρινεις-κρινεις 2 ντραμμερ σχετικα με την ανεση/ταχυτητα κοκ αν τους δεις live και τους 2 απλα εχεις πιο καθαρη εικονα απο το βιντεο γιατι ειναι live

5) Δεν απετρεψα κανεναν απλα ο τροπος σου ηταν λανθασμενος...χαλαρωσε ''ελευθερη χωρα'' τα πηρες πολυ τοις μετρητοις

6) Μόνο εγω σε ''εφαγα'' δεν ειδα καναν αλλα ''να σου τη λεει''

7) Μια απο τα ιδια...peace!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μιας και το θέμα είναι αγαπημένος ντράμερ και όχι καλύτερος,  χωρίς να πρωτοτυπίσω θα αναφέρω και εγώ Μπόναμ και Κάρευ.

 

 Νομίζω πως ο όρος "ο καλύτερος" δεν υφίσταται... Ο καλύτερος συγκριτικά με τι;  Με ποιόν;  Κάθε μουσικός από "αυτούς" είναι ξεχωριστός για κάτι πράγμα που σημαίνει όμως ότι μπορούμε να λέμε ότι κάποιος είναι ο καλύτερος επειδή είναι πιο γρήγορος/μας αρέσει πολύ/γουστάρουμε τον τρόπο που ενορχηστρώνει τα κομμάτια της αγαπημένης μας μπάντας/το'να/τ'αλλο..  Σίγουρα για κάποιον από αυτούς τους λόγους θα έχει γινει ο αγαπημένος μας και για αυτό θα τον αναφέρουμε σε ένα τέτοιο θρεντ.  Αλλά το να προσπαθούμε ντε και καλά να πούμε ότι "Όοοοοχι,  αυτός είναι ο καλύτερος! για αυτό και για αυτό και για αυτό!" νομίζω ότι είναι ανώφελο.

 

 Άποψη μου φυσικά και ούτε θα προσπαθήσω να πείσω κάποιον ότι έχω δίκιο ( :-X).

Φιλικά πάντα (και εννοείται χωρίς όρεξη για "κοκορισμούς").

 

κοκορισμός= το να συμπεριφέρεται κάποιος σαν τον κόκορα στο κοτέτσι.. Μόλις δει άλλο κόκορα μέσα στο κοτέτσι "του",  λυσσάει και τσακώνονται.

Support your local scene.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που δεν εβαλα το θεμα BEST DRUMMERS που σκεφτομουν στην αρχη.. ;D..θα ειχε πεσει ξυλο ;D..τεσπα,ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΙΑ!!ΟΧΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρηνη κ απο εμενα φιλε beeros κ ειλικρινα συγνωμη για την κατασταση που εφτασε το θεμα!

 

Ξεκινησα κ λιγα ντραμς κ παιζω κανα 2 βλακειουλες οποτε σιγουρα αν συνεχισω μελλοντικα θα χρειαστω κ την βοηθεια σου (ντραμερ φανταζομαι εισαι) σε καποια θεματα λογικα κ σιγουρα θα ειναι κ πολυτιμη.

 

Να σαι καλα παντως κ μακαρι πολλοι να φτασουμε εστω Κ λιγο τετοια ινδαλματα καποτε.

 

Καλη συνεχεια στο θεμα εδω να εχετε ολοι! Τα ξαναλεμε λογικα σε καποιο αλλο θεμα! Γεια χαρα απο εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω συμφωνώ με καμία 15αριά ονόματα που αναφέρθηκαν, κορυφαίοι όλοι τους. Τώρα δεν ξέρω αν ο virgil donati δεν θεωρείται ας πούμε drummer της κατηγορίας rock και metal. Ειναι λογικο να μην εχει αναφερθεί εδω περα γιατι ο ανθρωπος κουβαλαει κατι εξωγηινο πανω του, αλλα πιστευω πως αν αυτος ο τυπος ηταν λιγο πιο εμπορικος,λιιιιιιιγο πιο metal ή πιο rock θα τον λεγαμε πρωτο πρωτο και μαλλον θα συμφωνουσαμε κιολας(συγκρινοντας παντα με τους συγχρονους κι οχι τους παλιους drummer). Συγνωμη ξερω πως φαινομαι κολλημενος ,δεν ειμαι στην πραγματικοτητα, απλα θεωρω πως ο συγκεκριμενος ειναι καπως αδικημενος σε σχεση με καποιους αλλους.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάποιος να μού πει γιατί κάποιος drummer π.χ. ο Pridgen των Mars Volta δεν είναι rock ή metal... Και τι είναι.. Αν το πάμε στη σωστή βάση το θέμα, η σωστή τρποποίηση του ονόματος του thread είναι: Favourite Drummers τέλος...

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου