Προς το περιεχόμενο

Makam- Superfunk & Yameth MASUYA power metal band..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πφφφ... Καλά εσείς δεν ήταν να κάνετε pin-up boy band; Με τους κοιλιακούς έξω κι έτσι; Που χάλασε;

(Για τα extensions χρησιμοποιήσατε τελικά το Salon Soula που σου έδωσα το τηλ. ; Καλή; )

Το όνομα είναι MASUYA; Να προσέχετε, φίλος, ακούγεται επικίνδυνα σαν "Μασούρια" και θα σας μαζέψουνε από καμιά ΔΟΥ.

(Καλό μήνα!)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
YAMETH:ΜΠΑΣΟ (δυστυχως ειναι τοσο κουλος που ακομα και ο ΜΑΚΑΜ επαιζε καλυτερη κιθαρα απο αυτον).Παιζει με ενα μπασο σε σχημα τσεκουριου με μια ξεκοιλιασμενη παρθενα και ενα βαμπιρ απανω (δεν θυμομαστε μαρκα),οι ενισχυτες του ειναι κατι μαυροι ,ΜΕΓΑΛΟΙ με πιτσιλιες απο αιμα πανω.

 

Drummer το συγκροτημα δεν εχει βρει ακομα,βιογραφικα δεχομαστε στο [email protected],απαραιτητη προϋποθεση ειναι ο ντραμμερ να εχει μπυροκοιλια και να φοραει κοντοβρακι με αθλητικο ADIDAS με ασπρη καλτσα απο την Αθηνας.

Ελιωσα..... ;D ;D ;D

 

Εγω μας εύχομαι καλή επιτυχία (που είναι σίγουρη δηλαδή...)

 

Καλό Πάσχα σε όλους.

 

Υ.Γ Ντράμμερ πάντως με αυτές τις προδιαγραφές, δεν νομίζω πως θα δυσκολευτούμε να βρούμε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος τράβα να μάθεις να παίζεις καμιά συγχορδία, όλη την ώρα στο φόρουμ, μου θες και συγκρότημα. Ας είναι καλά ο μεγαλομεταλάς SF που δίνει ευκαιρίες σε αρχάριους όπως εσύ...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρω έναν τύπο που τα σπάει στο "Guitar Hero", ο οποίος έχει έναν ξάδερφο, του οποίου ένας συμμαθητής από το φροντιστήριο είναι ο καλύτερος στα τύμπανα του

"Band Hero". Αν σας ενδιαφέρει η απόλυτη τεχνική και οι εξωγήινες ταχύτητες στείλτε ένα π.μ. μπας και καταφέρω να σας τον στείλω για οντισιόν  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απαιτώ σκηνοθεσία του πρώτου βίντεο κλιπ από τον παραπάνω καλλιτέχνη! Δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο. Ειδικά στα εξωτερικά πλάνα υπάρχει... μαγεία!

Ι γκαρα ντου σισκεμπαπ!

Γκοντ σέιβ δε κουϊν!

Μένταλ ρουλζ!!!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου