Προς το περιεχόμενο

Makam- Superfunk & Yameth MASUYA power metal band..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ θα γίνω γκρούπι  ;D

 

καλα εσυ εχεις σκασει απο το κακο σου (αυτον τον κοψαμε παιδια στην οντισιον γιατι δεν ειχε το καταλληλο μαλι...οχι βεβαια πως επαιζε και τιποτις κιθαρα της προκοπης,κουλαμαρα & αγιος ο θεος και αυτος..που να με πιασει στη γρηγοραδα... ;D,ουτε στα 220 bpm δεν μπορουσε να παιξει, μου ηθελε και συγκροτημα.....)

 

α,παιδια αν ξερετε κανα καλο στουντιο με 128καναλη κονσολα μας το λετε οκ?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

καλα εσυ εχεις σκασει απο το κακο σου (αυτον τον κοψαμε παιδια στην οντισιον γιατι δεν ειχε το καταλληλο μαλι...οχι βεβαια πως επαιζε και τιποτις κιθαρα της προκοπης,κουλαμαρα & αγιος ο θεος και αυτος..που να με πιασει στη γρηγοραδα... ;D,ουτε στα 220 bpm δεν μπορουσε να παιξει, μου ηθελε και συγκροτημα.....)

 

α,παιδια αν ξερετε κανα καλο στουντι με 128καναλη κονσολα μας το λετε οκ?

 

Αγαπητε συμπαθα με...αλλα με τα παραπανω χαρακτηριστικα που ανεφερες..δεν επραξες σωστα..ησουν κοντα στην δημιουργια μιας metal power fusion reggae jazz μπαντας με αυξομειωσεις σε λαικοδημοτικους ρυθμους.

Full μπαντα !...και με εναν πληκτρα...στα ιδια μηκη κυματος...αστα λαβιστα..αστα να παν στο δ....ο....

 

 

Μεικ μαι ντει μοντς !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εσυ εχεις σκασει απο το κακο σου (αυτον τον κοψαμε παιδια στην οντισιον γιατι δεν ειχε το καταλληλο μαλι...οχι βεβαια πως επαιζε και τιποτις κιθαρα της προκοπης,κουλαμαρα & αγιος ο θεος και αυτος..που να με πιασει στη γρηγοραδα... ;D,ουτε στα 220 bpm δεν μπορουσε να παιξει, μου ηθελε και συγκροτημα.....)

 

Ζηλευεις γιατί έχω πιο πολλές μεταλάδικες κονκάρδες και πιο ωραία μύτη απο εσένα, γιαυτό μ'άφησες εξώ  ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) :-* :-* :-*  ;)

Αλλά κι εγώ θα πάρω τον elavd που έφτιαξε μια καινούργια μεταλλάδικη κιθάρα (mark jenny μάλιστα) και θα κάνουμε δικό μας σχήμα!  8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά κι εγώ θα πάρω τον elavd

 

ΜΜΜΜ...τα επιασες τα λεφτα σου τωρα,αυτος ουτε τους Metallica δεν ξερει.... :P :-*

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου