Προς το περιεχόμενο

Πηγε κανείς στον Paco de Lucia χτες?


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ όμορφη συναυλία.Ξεκίνησε μόνος του παίζοντας πράγματα κιθαριστικά αδιανόητα και στη συνέχεια βγήκε και το υπόλοιπο γκρουπ του.Ιδιαιτερη εντύπωση μου εκαναν οι τρομερες φωναρες που συνοδευαν το κομματι,κατι που δεν περιμενα μιας και στα cd του ειναι κατι που βαριεμαι.

2 ωρες περασαν σαν να επαιζε για μισή και το προγραμμα δεν εκανε πουθενα κοιλιά...ίσως στο τελευταιο κομματι πριν το ανκορ οπου παρουσιαζε τους μουσικους του.Φυσικα μετα αποζημιωσε με μια διασκευη του mediterranean sundance. :o

 

Εκλεισε σπίτια.-κιθαρα ξαναπιανουμε σε καμμια βδομαδα παλι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να πάω αλλά η κα@#$%λα η εξεταστική με κράτησε μέσα.Είχε πολύ κόσμο;Ηχητικά πως ήταν;

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ηταν γεματο και σχετικα νωρις ανοιξαν τις πορτες για οσους δεν ειχαν εισιτηριο.

Ο ηχος ηταν εξαιρετικος,δεν εχω ιδεα πως μπορει να ακουγεται μια κλασικη κιθαρα με τοση ακριβεια στις δυναμικες σε ενα τετοιο ανοιχτο χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα πως μπορει να ακουγεται μια κλασικη κιθαρα με τοση ακριβεια στις δυναμικες σε ενα τετοιο ανοιχτο χωρο.

 

Βοηθάει η εβένινη ταστιέρα της κλασσικής του... 8)

:lol:

SORRY...Bad joke I guess... :lol: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα πως μπορει να ακουγεται μια κλασικη κιθαρα με τοση ακριβεια στις δυναμικες σε ενα τετοιο ανοιχτο χωρο.

 

Βοηθάει η εβένινη ταστιέρα της κλασσικής του... 8)

:lol:

SORRY...Bad joke I guess... :lol: :roll:

lol όχι, εγώ γέλασα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ο ήχος ήταν πολύ καλός. 8) .Και γω το φχαριστήθηκα πολύ το live,αν και η απόσταση ήταν μεγάλη.

 

Γενικά πάντως περάσαμε πολύ ευχάριστα.¶ντε και στην επόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν οντως παρα πολυ καλη συναυλια........Μοναδικο μου (κιθαριστικο) παραπονο......θα ηθελα να τον ειχα δει λιγο ακομα μονο του πανω στη σκηνη :cry:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Mediterranean sundance το έπαιξε μόνος;

 

 

πάντως δεν μπορώ να φανταστώ αυτό το τραγούδι χωρίς τον τρισμέγιστο Al Di Meola......(άσχετο με το παραπάνω)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου