Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με windows 7


pinhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχετο με μουσικη αλλα εχω ενα θεματακι με τα windows 7.Πήρα ενα λαπτοτ την κοπελια με τα home premium 64 και εβαλα κλασσικα το k lite το τελευταιο για να τρεχω video.ελα μου ομως που freezαρει συχνα και ιδιαιτερα σε h264 ταινιες.κατα τα αλλα το μηχανακι ειναι σφαιρα δεν εχει προβλημα.Το χει κανα αλλος αυτο το προβλημα;Διορθωνεται με με καμια ρυθμιση; 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλτο και βαλε vlc αυτη ειναι η λύση στο θεμα σου

 

τι να το κανεις το klite και το ενα ματσο codecs που εχει?

 

compatibility κοιταξες πριν το κανεις εγκατασταση?

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια οχι δεν κοιταξα γιατι λενε οτι τα 7 δεν εχουν τετοια προβληματα και πιστευα οτι η τελευταια εκδοση αν μη τι αλλο θα δουλευε.Βρηκα ενα πακετο codecs για 7 θα το τεσταρω και αν παλι τα ιδια θα βάλω το vlc.Το k lite ηδη το εβγαλα.Thanx ρε beeros.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λυθηκε.Καποιο προβλημα δεν εχω για την ωρα.Ηταν οντως τοσο απλο που νοιωθω noobας ενω στα pc γενικα δεν ειμαι.Πρωτη φορα δουλευω τα 7.Συμπαθητικα αν και ακομα περα απο 2-3 πραματα δεν βρισκω λογο να αλλαξω τα xp.Εγκυκλοπαιδικα ειναι ενα Acer με i5,Αti 5470, 3 g ram,500 σκληρο.650 ευρω το πηρα για την κοπελα μου μια χαρα ειναι παιζει και παιχνιδια.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου