Προς το περιεχόμενο

Schecter C7 Hellraiser Review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πεταγεσαι και απο Αθηνα να ανεβουμε και μαζι στον μαστορα;  ;D ;D ;DΚαι εγω για μια hellraiser 7χορδη λευκη ψηνομαι :DΠαντως μπραβο ρε συ :)Αυτο ειναι συναδελφικη αλληλεγγυη που μας κανει να ειμαστε μια οικογενεια :D

μωρε να σου πω!  ??? θα περιμενουμε λιγο να ρθουν πρωτα ( οι κολασσοφερνες) φιλε μου, αν και επαιξα με μια λευκη c1 και τα ηταν παρα πολυ καλη. Για τους λογους που εγραψε ο φιλος zampination στο review κανω υπομονη. :-\
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν οργανώνουμε και κάνα ταξιδάκι μέχρι τον Thomann; Καρα****λέει. ;)

 

Xαχαχαχ ;DΤο σαπισες ;DΠαντως εγω θα παω Σεπτεμβρη με μια φιλη στην Κολωνια που ειναι το musicstore ;DΧεχεχε.Μαλλον θα τσιμπησω κανα peavey η' κανα diesel αν βρω δουλεια το καλοκαιρι και μαζεψω λεφτα :DΕννοειται πως εισαι ευπροσδεκτος αν θελεις :)Βρισκεις και φτηνα εισιτηρια(κανω 100ευρω πηγαινε-ελα μαζι με τους φορους ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε να σου πω!  ??? θα περιμενουμε λιγο να ρθουν πρωτα ( οι κολασσοφερνες) φιλε μου, αν και επαιξα με μια λευκη c1 και τα ηταν παρα πολυ καλη. Για τους λογους που εγραψε ο φιλος zampination στο review κανω υπομονη. :-\

 

Αχ αχ αστα να πανε :-\Σε καταλαβαινω απολυτα :DΠαντως που να παιξεις με την schecter loomis signature :oΑπαπα.Μου ειχε φυγει το κεφαλι.Και εχει by far το καλυτερο μανικι που υπαρχει :oΕρωτααααας ;DΕγω ειμαι μεσα παντως αν θα εχω τα λεφτα οταν θα ερθουν να κανονισουμε να παμε μαζι :)Να γνωρισουμε κιολας ;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν οργανώνουμε και κάνα ταξιδάκι μέχρι τον Thomann; Καρα****λέει. ;)

 

Πολυ σωστος!!!! Τον Μαιο του 07 συνδυασα συναυλια με επισκεψη στο rockshop στην Καρλσρουη και επαθα σοκ!! Εφυγα και με μια Gibson απο εκει...Την δοκιμασα σε πολλους ενισχυτες, μεταξυ των οποιων και σε ιδιο με αυτον που ειχα τοτε σπιτι.  Για αλλη πηγα και με αλλη εφυγα! Παλι καλα που με κρατησε η γυναικα και πηρα μονο μια, δεν κρατιομουν.. Ατιμο gas, ουτε η κριση δεν μας πιανει..

 

Υ.Γ. Παντως αξιζει πιστευω το ταξιδι για να ακουσουμε και να δοκιμασουμε, αλλα απο τη στιγμη που το nsguitar εχει τον Koch που θελω να παρω ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ απο το Thomann, ο γερμανος φιλος μας θα παρει απο εμενα αυτα που επαιρναν τα ελληνικα μαγαζια τοσα χρονια που ειχαν τα παντα σε διπλασια τιμη απο το εξωτερικο. Ο ανθρωπος να ειναι καλα και να μας εχει πελατες!

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αχ αστα να πανε :-\Σε καταλαβαινω απολυτα :DΠαντως που να παιξεις με την schecter loomis signature :oΑπαπα.Μου ειχε φυγει το κεφαλι.Και εχει by far το καλυτερο μανικι που υπαρχει :oΕρωτααααας ;DΕγω ειμαι μεσα παντως αν θα εχω τα λεφτα οταν θα ερθουν να κανονισουμε να παμε μαζι :)Να γνωρισουμε κιολας ;) :D

οκ, μεσα! κατσε να δω και γω γιατι ετσι που το παω θα τα φαω! ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΣΑ για ταξιδι γερμανια! καλοκαιρακι καλα ειναι?? 5 ατομα τα παιρνει το αμξι μου οποτε φυγαμε οποτε θελετε!

 

kleinmeiner ολα κομπλε με το θεμα gibson, δυσκολευτικα αρχικα κ τα πηρα ολα τα μεταλλοριφφ απο την αρχη σε αργο τεμπο μετρονομο κ μεσα σε 4 μερες το ξεπερασα! ολα ειναι θεμα συνηθειας τελικα!

Κριμα που το αλλο το φιλαρακι τελικα την εδωσε την gibson επειδη δεν μπορεσε..

Εγω σπάστικα λιγο στην  αρχη αλλα ειπα στον εαυτο μου, ελεος παλεψε το ρε μαλακα κ αυτο ηταν! τα καταφερα!

τωρα ειμαι στην φαση τελειοποιησης.. αλλα ευτυχως no problem at all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου