Προς το περιεχόμενο

Να καταργηθούν τα ερωτικά τραγούδια για ένα χρόνο μπας και ξελαμπικάρ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλα τα προβλήματα συμπεριφοράς ξεκινάνε είτε από την έλλειψη (καλού) σεξ είτε χρημάτων...

+1 ;D

Kαι καθόλου off-topic εδώ που καταλήξαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Off topic, αλλά θα το πω:

Όλα τα προβλήματα συμπεριφοράς ξεκινάνε είτε από την έλλειψη (καλού) σεξ είτε χρημάτων...

(δεν μιλάω για υγεία και τέτοια φυσικά...)

 

 

 

Η λυση που προτεινω ειναι ροκ συναυλιες κ γηπεδο!

Αν δεν υπηρχαν κ αυτα τα νευρα που θα συσσωρευοταν θα ειχαν καταστροφικες συνεπειες! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χορευες ομως το κομματι χωρις κοπελα μονο κ μονο επειδη γουσταρεις κ χωρις να πιεις ουτε μια γουλια??

Αν ναι παω πασο κ επεσα σε φαν αυτης της μουσικης..

 

 

Aσε έπεσες σε τρελό φαν του χορού!!

Και βέβαια χορεύω και μόνος μου, αλλα το αποφεύγω γιατι με κοροϊδεύουν  :-\ :'(

και χωρις να έχω πιει.  

 

Αν έρθεις Αθήνα το καλοκαίρι καμια φορά (να έχουν τελειώσει οι ΚαΤαΡαΜέΝες Πανελλήνιες) παρε τηλέφωνο να πάμε για βόλτα  :D

 

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα που λεμε για τονους και εγω δεν τους βαζω πια. Οπως ειπε και ενας φιλος καταραμενα να ειναι τα greeklish!!  ;D

Εαν θελετε την αποψη μου, συμφωνω με τον zambination. Το εχω παρατηρησει και εγω αυτο. Ειναι πολλοι που το κανουν, για να ειναι, δηλαδη, δεν τους ενδιαφερει η συγκεκριμενη μουσικη, ή ο τροπος ζωης αυτος καθ'αυτος, αλλα το κανουν μονο και μονο για να ανοικουν σε ενα συνολο. Προσποιουνται οτι περνανε καλα, ή περνανε καλα μονο αν εχουν μεθυσει μονο και μονο για να ειναι αρεστοι σε ενα προσωπο η μια ομαδα προσωπων.

Φυσικα, για να μην ειμαι και αδικος, οτι κανει καποιος ειναι δικαιωμα του. Οπως επισης δεν ειναι και σωστο να κολαμε και ταμπελες. Επειδη καποιος ειναι ροκας, δεν σημαινει οτι απαγορευεται να παει στον Κιαμο. Καλο ειναι να εχουμε μια ευρεια γνωση σχετικα με την μουσικη και να ειμαστε θετικοι στο να παμε καπου, εφ'οσων το ζηταει μια παρεα πχ.

Να πω την αληθεια και εγω εχω παει στην Κοκκινου και τον Τερζη, αλλα η διαφορα ειναι οτι δεν το διασκεδασα καθολου. Οταν ομως πηγα στους Sabbath το καλοκαιρι την επομενη μερα δεν μπορουσα να μιλησω.

Off topic, αλλά θα το πω:

Όλα τα προβλήματα συμπεριφοράς ξεκινάνε είτε από την έλλειψη (καλού) σεξ είτε χρημάτων...

(δεν μιλάω για υγεία και τέτοια φυσικά...)

 

 

Να προσθεσω και μορφωσης/παιδειας?

 

Αν έρθεις Αθήνα το καλοκαίρι καμια φορά (να έχουν τελειώσει οι ΚαΤαΡαΜέΝες Πανελλήνιες) παρε τηλέφωνο να πάμε για βόλτα  :D

 

ΜICHELE εαν επιτρεπεται που θες να περασεις?

Black Sabbath addicted!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως οχι

 

...τοτε γιατι με χαρακτηριζεις χιτλερικο σταλινικο κλπ εμενα και τους (ομοιους μου???)....επιμελως δεν σε χαρακτηρισα αν και ειναι ευκολο γιατι ουτε κιεγω σε ξερω, αφου εγω ειμαι αυτα που λες τοτε εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτο που λες οτι ειμαι εγω χωρις να με γνωριζεις...γινεται να εισαι???

 

επειδη δεν εχω καμια ορεξη να ξαναμπω στο νοιζ να σου δωσω μια καθυστερημενη απαντηση για την τεχνικη του σλαπ στο μπασσο,οταν ηρθε για πρωτη φορα ο μαιλς ντειβις στον λυκαβητο ο μαρκους μιλλερ επαιξε σε ολα τα κομματια σλαπ και ηταν καταπληκτικος...γιαυτο σταματα να βασανιζεις τα παιδακια επιβαλοντας τους το πρεσιζιον με φλατ χορδες και με πενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜICHELE εαν επιτρεπεται που θες να περασεις?

 

Ψυχολογία (Παντείου και Φ.Π.Ψ πρώτη επιλογή)

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πα.Πει.

(ή) Τμήμα Μουσικών Σπουδών Αθήνας

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσε έπεσες σε τρελό φαν του χορού!!

Και βέβαια χορεύω και μόνος μου, αλλα το αποφεύγω γιατι με κοροϊδεύουν  :-\ :'(

και χωρις να έχω πιει. 

 

Αν έρθεις Αθήνα το καλοκαίρι καμια φορά (να έχουν τελειώσει οι ΚαΤαΡαΜέΝες Πανελλήνιες) παρε τηλέφωνο να πάμε για βόλτα  :D

 

 

Ευχαριστως να ερθω!

 

Αλλα ειδες κ εσυ τι ειπες μολις τωρα??

Ντρεπεσαι να χορευεις επειδη σε κοροιδευουν..

Αυτο συμβαινει επειδη ισως "κανενας" πλεον δεν χορευει κ καθεται να κοιταει τον αλλον τι κανει.. αυτη ειναι η νοοτροπια του ελληνα στις μερες μας..

 

Παντα γνωμη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχολογία (Παντείου και Φ.Π.Ψ πρώτη επιλογή)

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πα.Πει.

(ή) Τμήμα Μουσικών Σπουδών Αθήνας

 

Φιλε μου σου ευχομαι ολοψυχα να περασεις!!! Ειναι ολες ενδιαφερουσες σχολες, αν και απο τις 3 θα προτιμουσα τις Ευρωπαικες σπουδες στο ΠΑ.ΠΕΙ. Οχι μονο γιατι ειναι πιο...πως να το πω... πιο μεσα στα πραγματα, αλλα γιατι πρεπει να εχει και καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση! Παντως, οπως και να εχει, ευχομαι σε 5 μηνες απο τωρα που θα εχουν βγει και τα αποτελεσματα να μας φερεις τα ευχαριστα!  :D

Black Sabbath addicted!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα  :P

 

Είπα ότι το αποφεύγω, όχι ότι δεν το κάνω  ;D ;D

 

 

Εφοσον το θελεις δεν θα επρεπε καν να το αποφευγεις επειδη σκεφτεσαι τι θα πει ο καθε ενας για εσενα.. κακως..

Πανε σε κανενα παρτακι ντισκο reggae κ θα με θυμηθεις!

Η καλυτερα ανεβα θεσσαλονικη να παμε μαζι να δεις τι εστι πραγματικος χορος (ακομη κ χωρις αλκοολ) κ αφανταστη διασκεδαση!

Κ πανω απ όλα θα νιωθεις ο εαυτος σου χορευοντας καθως κ ολοι οι υπολοιποι το ιδιο θα κανουν! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου