Προς το περιεχόμενο

Να καταργηθούν τα ερωτικά τραγούδια για ένα χρόνο μπας και ξελαμπικάρ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου σου ευχομαι ολοψυχα να περασεις!!! Ειναι ολες ενδιαφερουσες σχολες, αν και απο τις 3 θα προτιμουσα τις Ευρωπαικες σπουδες στο ΠΑ.ΠΕΙ. Οχι μονο γιατι ειναι πιο...πως να το πω... πιο μεσα στα πραγματα, αλλα γιατι πρεπει να εχει και καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση! Παντως, οπως και να εχει, ευχομαι σε 5 μηνες απο τωρα που θα εχουν βγει και τα αποτελεσματα να μας φερεις τα ευχαριστα!  :D

 

Ευχαριστώ πολύ!!  :D

 

Εφοσον το θελεις δεν θα επρεπε καν να το αποφευγεις επειδη σκεφτεσαι τι θα πει ο καθε ενας για εσενα.. κακως..

Πανε σε κανενα παρτακι ντισκο reggae κ θα με θυμηθεις!

Η καλυτερα ανεβα θεσσαλονικη να παμε μαζι να δεις τι εστι πραγματικος(κ χωρις αλκοολ) κ αφανταστη διασκεδαση!

Κ πανω απ όλα θα νιωθεις ο εαυτος σου χορευοντας καθως κ ολοι οι υπολοιποι το ιδιο θα κανουν!

 

Ευχαριστώ για την πρόταση! Πέρσι το καλοκαίρι πήγα σε beach-reggae party και πάλι λίγοι χόρευαν όμως (εγω χόρευα πάντως)...

 

Πάντως πριν 2 μήνες κάναμε πάρτι σπίτι μου εγώ και 2 φίλοι μου... Επαιξαν και reggae κατα τις 3  ::)

 

Ευτυχώς δεν έχω προβλήματα με τους γείτονες!  :)

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κανε αυτο που γουσταρεις κ γραψε τους στενομυαλους που κοιτανε μονο το τι κανει ο αλλος κ δεν κοιτανε τα χαλια τους κ σε τι ανθρωπους εχουνε πλεον καταντησει.

 

Καλη επιτυχια να εχεις κ απο εμενα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως οχι

 

...τοτε γιατι με χαρακτηριζεις χιτλερικο σταλινικο κλπ εμενα και τους (ομοιους μου???)....επιμελως δεν σε χαρακτηρισα αν και ειναι ευκολο γιατι ουτε κιεγω σε ξερω, αφου εγω ειμαι αυτα που λες τοτε εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτο που λες οτι ειμαι εγω χωρις να με γνωριζεις...γινεται να εισαι???

 

επειδη δεν εχω καμια ορεξη να ξαναμπω στο νοιζ να σου δωσω μια καθυστερημενη απαντηση για την τεχνικη του σλαπ στο μπασσο,οταν ηρθε για πρωτη φορα ο μαιλς ντειβις στον λυκαβητο ο μαρκους μιλλερ επαιξε σε ολα τα κομματια σλαπ και ηταν καταπληκτικος...γιαυτο σταματα να βασανιζεις τα παιδακια επιβαλοντας τους το πρεσιζιον με φλατ χορδες και με πενα...

 

ωπα.συγνωμη..ΔΕΝ εισαι..σταλινικος...ΑΛΛΟΥ ειναι το προβλημα σου..... ;D ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά άμα είναι να ξεφύγει τόσο το θέμα και να καταλήξει σε προσωπικές φιλοφρονήσεις δεν ξανανοίγω άλλο και συγνώμη δηλαδή. Εγώ τη γνώμη μου ήθελα να πω και να λάβω γνώμες άλλων μουσικών. Στο κάτω κάτω κάποιος που ασχολείται με τη μουσική έχει σίγουρα τουλάχιστον μία διέξοδο κι αυτή δεν έχει να κάνει με το τι σκέφτεται ο γείτονας (αν με καταλαβένετε)

Φιλικά Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά άμα είναι να ξεφύγει τόσο το θέμα και να καταλήξει σε προσωπικές φιλοφρονήσεις δεν ξανανοίγω άλλο και συγνώμη δηλαδή. Εγώ τη γνώμη μου ήθελα να πω και να λάβω γνώμες άλλων μουσικών. Στο κάτω κάτω κάποιος που ασχολείται με τη μουσική έχει σίγουρα τουλάχιστον μία διέξοδο κι αυτή δεν έχει να κάνει με το τι σκέφτεται ο γείτονας (αν με καταλαβένετε)

Φιλικά Γιώργος

 

Τι περιμενες δηλαδη?

 

Ανοιγεις ενα ΓΕΝΙΚΟ θεμα οπου μας λες οτι μπαφιασες απο τα...ερωτικα τραγουδια και οτι οι Ελληνες ειναι κανιβαλοι επειδη τα ακουνε.

 

Αοριστολογιες,υποκειμενικοτητες και αμπελοφιλοσοφιες δηλαδη,χωρια που κανεις δεν προκειται να στενοχωρηθει επειδη εσυ μπαφιασες...

 

Το ιδιο το θεμα σου ειναι flame starter φιλε μου και δεν υπηρχε περιπτωση να μη γινουμε ****ς απαντωντας σε αυτο

 

Μελλοντικα κρατα αυτα τα θεματα για συζητηση μου τους φιλους σου στα ροκαδικα η στα ποιοτικαδικα ,ή οπου τελος παντων συχναζεις....

 

Υπαρχουν πολυ σημαντικοτερα θεματα που μπορουμε να συζητησουμε εδω μεσα απο το να ξεκατινιαζομαστε και ειμαι σιγουρος οτι μπορεις και καλυτερα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμενες δηλαδη?

 

Ανοιγεις ενα ΓΕΝΙΚΟ θεμα οπου μας λες οτι μπαφιασες απο τα...ερωτικα τραγουδια και οτι οι Ελληνες ειναι κανιβαλοι επειδη τα ακουνε.

 

Αοριστολογιες,υποκειμενικοτητες και αμπελοφιλοσοφιες δηλαδη,χωρια που κανεις δεν προκειται να στενοχωρηθει επειδη εσυ μπαφιασες...

 

Το ιδιο το θεμα σου ειναι flame starter φιλε μου και δεν υπηρχε περιπτωση να μη γινουμε ****ς απαντωντας σε αυτο

 

Μελλοντικα κρατα αυτα τα θεματα για συζητηση μου τους φιλους σου στα ροκαδικα η στα ποιοτικαδικα ,ή οπου τελος παντων συχναζεις....

 

Υπαρχουν πολυ σημαντικοτερα θεματα που μπορουμε να συζητησουμε εδω μεσα απο το να ξεκατινιαζομαστε και ειμαι σιγουρος οτι μπορεις και καλυτερα....

Οκ φίλε μου σόρρυ, δεν πρόκειται πάντως εγώ να ξεκατινιαστώ με κανέναν εδώ. Πάντως βλέπω ότι κι εσύ δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω αρχικά αλλά μάλλον δεν διάβασες και τα υπόλοιπα μηνύματα μου στο θέμα. Τη λέξη κανίβαλοι την ανάφερες εσύ κι όχι εγώ, ουδέποτε εννοούσα ότι είμαστε κάτι τέτοιο, μίλησα για τα μέσα τι μουσική προωθούν, αλλά τέλος πάντων, βάζω στην άκρη αυτά για αμπελοφιλοσοφίες κλπ. και μη στεναχωριέσαι δεν θα σε ξανααπασχολήσω με τέτοιες συζητήσεις, έχω κι εγώ καλύτερα πράγματα να κάνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου