Προς το περιεχόμενο

Mesa Boogie Mark V Combo or Head??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καί είπα να μην ανοίξω αυτό το θέμα...Υποθετικά πάντα (μιάς και οι καιροί είναι δύσκολοι) αν είχατε 3500euro στην διαθεσή σας για να αγοράσετε τον Mark V θα παίρνατε τον combo η την κεφαλή? και για ποιούς λόγους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 3500 θα επερνα δυο αλλους ενισχυτες!  ;D

Βασικο ο κομπο ειναι πολυ βαρυς, δεν κουβαλιεται, οποτε αναμεσα σε αυτα τα δυο θα προτιμουσα κεφαλη-καμπινα, για να σπασς λιγο το βαρος και να κουβαλιεται πιο ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουνε κάποιοι που λένε πως το combo έχει καλύτερο πιο οργανικό ήχο. κατά τα αλλα επειδή έχω roaddking combo σου λέω ότι ο πόνος είναι μεγάλος. ο mark v σκοτώνει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα τα εβαζα στην τραπεζα γιατι ερχονται δυσκολοι καιροι και με το οικονομικό τωρα..

αλλιως παρε εναν με 1500 και σωσε 100 παιδάκια στην αφρική!!!

 

(οσο αφορα τις διαφορές εχω ακουσει mesa boogie κομπο και χωρις την εξτρα 4χ12 καμπίνα(marshall) ο ήχος του ηταν γα**τος απλα πολυ "μικρός" οχι ογκοδης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffmakis τα 3500 ειναι για ολο το πακετο κεφαλη καμπινα η combo με μια extra 1x12. Βεβαια υποθετικα μιλαμε μιας και τα 3500 δεν μαζευονται ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου