Προς το περιεχόμενο

παραγγελία από dv247 και courier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έκανα πριν μια εβδομάδα μια παραγγελία από dv247, και στάλθηκε από αγγλία με dpd courier. Στο μεταξύ η dpd ελλάδος (interattica) ανέστειλε τη λειτουργία της.  Ψάχνω να βρω με ποια  courier θα συνεργαστεί και δεν βρίσκω κάτι.

Μήπως υπάρχει κανένας ομοιοπαθής που να έχει βρει κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ανασταλεί η λειτουργία της παρέλαβα από interattica και μετά που το έστειλα πίσω για χ λόγους το παρέλαβε η ups.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σήμερα μόλις ενημερώθηκα ότι συνεργάτης της DPD στην Ελλάδα είναι (δυστυχώς) η ACS....  ::)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χαλαρωστε :)Δυστυχως η interattica απ'οτι ακουσα εκλεισε η' κλεινει.Σημερα παρελαβα απο dv και μου ηρθαν με acs ;)Ολα τελεια και ουτε σκισμενα πακετα ουτε τιποτα ;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η interattica εκλεισε, δουλευει μια φιλη μου εκει. Απλως δεν εχει απολυθει ακομα ολο το προσωπικο. Παντως συνεργαζεται με acs, οποτε να τα περιμενεις απο αυτους.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

καλησπέρα σας, ξέρει κανείς με ποιον συνεργάζεται η DPD στην ελλάδα πλέον; στο ιντερνετ δεν μπορώ να βρω κάποια πληροφορία και ενώ έχω στείλει εδώ κ μέρες mail στο dv247 και στην DPD UK δεν έχω λάβει ακόμα απάντηση.

 

έχω ένα δέμα εδώ και τρεις μέρες που λέει στο tracking ότι έφτασε θεσσαλονίκη αλλά δεν με πήραν καν τηλέφωνο και δεν μπορώ να τους εντοπίσω για να το παραλάβω έστω μόνος μου.

 

we need to re-discover communication

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου