Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο κομπλιμέντο;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τελειώσατε την εμφάνιση σας με την μπάντα σας. Σας πλησιάζει ένας τύπος ο οποίος φαίνεται ευχαριστημένος με αυτά που άκουσε και σας λέει...

 

 

Τι σας λέει;

Ποιο θα ήταν το κομπλιμέντο που θα θέλατε να ακούσετε σχετικά με την μουσική σας ή το παίξιμο σας;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόλις τελειώσατε την εμφάνιση σας με την μπάντα σας. Σας πλησιάζει ένας τύπος ο οποίος φαίνεται ευχαριστημένος με αυτά που άκουσε και σας λέει...

 

 

Τι σας λέει;

Ποιο θα ήταν το κομπλιμέντο που θα θέλατε να ακούσετε σχετικά με την μουσική σας ή το παίξιμο σας;

Νομίζω κάποιο σχόλιο που να φαινεται ο κόπος και η προσπαθεια,του μουσικου χωρίς όμως να το παρει πάνω του ο μουσικός και γίνει υπερόπτης.Κάτι έξυπνο και νόστιμο ταυτόχρονα.Πως να το περιγράψω ;Πάντως το καλύτερο είναι να ακούσεις κάτι χωρίς όμως να είναι κάτι που περιμένεις αλλα να είναι εύστοχο και να σε κανει χαρούμενο που τα πήγες καλά.Δε μιλάμε να είναι κουφοί οι ακροατες γιατι μετά αστα να πάνε...

 

Edit:Εγώ τωρα πάντως θα σου πώ συγχαρητήρια για τα 10.000  μηνύματα :) :) :)Μη το παρεις πάνω σου και ψωνιστείς μετά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη παιδες, αλλα εγω θα προτιμουσα να με πλησιασουν τιποτα γυναικιες αιθεριες υπαρξεις και να μου πουν κοπλιμεντα και

 

- Τι καλός που εισαι, και ουαου, και τι παιξιμο, τι στυλ,

για να τους πω:

- Νταξ' κοριτσια, ο,τι μπορουμε κανουμε :-* Ειναι βεβαια να το χεις κι ολας  :-*

 

 

 

[move]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΓΚ!!!!!!!![/move]

 

Μολις με ξυπνησε η παντοφλα της γυναικας μου!!!  ;D ;D ;D

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν με πλησιασει τυπος, τοτε μαλλον η εμφανιση μου δεν ηταν καλη  >:D >:D >:D :angel: :angel: :angel: ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα κρύψω πως άκουσα πολλά κοπλιμέντα όσο ήμουν σε μπάντα για το παίξιμο μου και όχι μόνο. Μου ζητήθηκε να πάω σε άλλους, γενικά πολλά, οτι παίζω πολύ καλά, ότι χρησιμοποιώ καλούς ήχους. Μόνο ένας θυμάμαι είχε πιάσει τον κιθαρίστα μου και είχε πει, πως δεν του άρεσε το παίξιμό μου σε ένα live και μου το είπε ( ήταν πληκτράς και αυτός αλλά αποφάσισα τότε να τον αφήσω να ζήσει χαχαχαχχχαχα ;D ;D ;D)

 

Αυτό που έχω παράπονο, αν και είχα και  πεσίματα και έβγαλα και μια δυο γκόμενες, είναι πως δεν μου ήρθε μια μ%@$αρα στα ίσια ποτέ μόλις τελείωσα και να μου πει, θέλω να σε ρουφήξω τώρα, πάμε.

 

Μάλλον δεν είμαι τόσο ωραίος για κάτι τέτοιο.

Αλλά εντάξει, συμβιβάζομαι με πιο ήπιες καταστάσεις που έζησα αντίστοιχα και δεν με χάλασαν καθόλου.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω παράπονο, αν και είχα και  πεσίματα και έβγαλα και μια δυο γκόμενες, είναι πως δεν μου ήρθε μια μ%@$αρα στα ίσια ποτέ μόλις τελείωσα και να μου πει, θέλω να σε ρουφήξω τώρα, πάμε.

 

Μάλλον δεν είμαι τόσο ωραίος για κάτι τέτοιο.

 

  Μάλλον.... ;D ;D ;D

alfep8s.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

... είναι πως δεν μου ήρθε μια μ%@$αρα στα ίσια ποτέ μόλις τελείωσα και να μου πει, θέλω να σε ρουφήξω τώρα, πάμε.

 

 

Θα σου πω ενα μυστικό.

Αυτή η κατηγορία που περιγράφεις δεν ανταποκρινεται σε μουσικους,ποσο μαλλον σε πληκτραδες.

 

Βαρανε ομως προσοχες σε φωτογραφους.

Νομιζω καμερα έχεις.

Άκουσε με..και δεν θα χρειαστεί να ξανα παιξεις...ούτε λα ματζόρε. .....οχι γι αυτόν τον σκοπό τουλαχιστον. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω ενα μυστικό.

Αυτή η κατηγορία που περιγράφεις δεν ανταποκρινεται σε μουσικους,ποσο μαλλον σε πληκτραδες.

 

Βαρανε ομως προσοχες σε φωτογραφους.

Νομιζω καμερα έχεις.

Άκουσε με..και δεν θα χρειαστεί να ξανα παιξεις...ούτε λα ματζόρε. .....οχι γι αυτόν τον σκοπό τουλαχιστον. ;D

 

γενικά οι πληκτράδες είναι πιο αδικημένοι κατά την γνώμη μου "εκ φυσεως/θεσεως κλπ." στις κλασσικές ροκ μπάντες τουλάχιστο.

Εξ άλλου εγώ πέρασα από διασώστης, οπότε το ότι δεν έφαγα από τη μουσική το έφαγα υπερπολλαπλάσια από εκεί. Γιατί γουστάρουν τους μάχιμους πολλές. χαχαχαχαχααχαχα Και αν έχεις και λίγο πνεύμα και δεν πετάς πατάτες...... κουφέτο.

 

Καλά φάγαμε, καλά ήπιαμε και μετά από μια περίοδο γάμου που πάει και αυτή, μας τελείωσε, συνεχίζουμε παρόλα τα χρόνια που αρχίζουν να βαραίνουν, να τρώμε με την κάθε ευκαιρία. Γιατί όλα ωραία είναι, αλλά το μ$@$νι είναι το πιο ωραίο από όλα. Αρφφφφφφφ!!! χαχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελειώσατε την εμφάνιση σας με την μπάντα σας. Σας πλησιάζει ένας τύπος ο οποίος φαίνεται ευχαριστημένος με αυτά που άκουσε και σας λέει...

 

 

Τι σας λέει;

Ποιο θα ήταν το κομπλιμέντο που θα θέλατε να ακούσετε σχετικά με την μουσική σας ή το παίξιμο σας;

 

 

"Παιδιά ήσασταν απίθανοι! Είστε η καλύτερη μπάντα που έχω ακούσει στη ζωή μου! Τι να πω, τα έχω χάσει! Θα μου κάνετε μεγάλη τιμή αν έρθετε αύριο από το γραφείο μου όπου θα έχετε ότι ζητήσετε, να πάρτε και την κάρτα μου, Rob Stringer λέγομαι" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου