Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο κομπλιμέντο;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Τι σας λέει;

Ποιο θα ήταν το κομπλιμέντο που θα θέλατε να ακούσετε σχετικά με την μουσική σας ή το παίξιμο σας;

Ρε μ@λ@κα ....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόλις τελειώσατε την εμφάνιση σας με την μπάντα σας. Σας πλησιάζει ένας τύπος ο οποίος φαίνεται ευχαριστημένος με αυτά που άκουσε και σας λέει...

...απ'το ΣΔΟΕ είμαι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος moderator να βαλει την ταξη εδω περα.Μου φαίνεται ξεφύγαμε.Και για μενα είναι κοπλιμέντο να μου πουν ότι είμαι ο Τιμούρ της μουσικής.Αυτό είναι μυστικό όμως....Θα περιμενω με περιέργια και τις υπόλοιπες απαντήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο πραγματα.

1.Να μου ζητησει συσσωμη μια μπαντα ΚΑΛΥΤΕΡΗ απο τη δικη μου να παρατησω τη μπαντα μου για να παω στη δικη τους.(δυο φορες εγινε και ΔΕΝ ακολουθησα)

 

2.Να με κερασουν καμια μπυρα!!!!Οχι για τη μπυρα αλλα γιατι τα καλα λογια ειναι τζαμπα ενω για να σε κερασει ο αλλος θα πλερω....και δεν θα πλερω επειδη εισαι ομορφος θα πλερω επειδη συνηθως περναει καλα με αυτο που ακουει...ε και στο κατω κατω αυτο μετραει...να περναμε καλα ντε!!!

 

3.Οσο για τα γκομενικά...μου δινει μια ευχαριστηση να τους δειχνω με χαμογελο το διπλανο απο το κ@#$δαχτυλο που φοραω τη βερα!

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Aν με πλησιασει τυπος, τοτε μαλλον η εμφανιση μου δεν ηταν καλη  >:D >:D >:D :angel: :angel: :angel: ;D ;D ;D

Σωστή τοποθέτηση. Αν "τολμούσε"  κάποιος να σε πλησιάσει θα σήμαινε οτι ήσουν καλός αλλά όχι εξαιρετικός/not of this earth.

Φαντάζομαι τι θα άκουγε κάποιος αν πλησιάζε τον Miles ή τον Prince και του έλεγε κάτι σχετικό  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Παίζεις πολύ ωραία

- Σε άγγιξε η μουσική μου?

- Οχι, με άγγιξε το Impulse. Θέλω να σε ρουφήξω! Πάρε με Miles Davis μου!

 

χαχαχαχαχαχα

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος moderator να βαλει την ταξη εδω περα.Μου φαίνεται ξεφύγαμε.Και για μενα είναι κοπλιμέντο να μου πουν ότι είμαι ο Τιμούρ της μουσικής.Αυτό είναι μυστικό όμως....Θα περιμενω με περιέργια και τις υπόλοιπες απαντήσεις...

δηλ αυτο τωρα θα ηταν κοπλιμεντο??? ??? :-X

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε βλέπει μαύρο .... έχουμε θέμα. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Άμα σε γουστάρουν όπως θέλουν σε βλέπουν.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου