Προς το περιεχόμενο

Λεει τιποτα το AXE FX?????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα η καλυτερη επενδυση που εχω κανει ποτε σε οτιδηποτε...

Απο τοτε που το πηρα σταματησα να "ζηλευω" οποιονδηποτε ενισχυτη και αντικατεστηε αξιολογα μηχανηματα, Εδωσα ενα Mesa boogie studio preamp+Mesa Boogie 50/50 και εναν Marshall plexi του 1973. Το μηχανημα απλα δεν παιζεται... Σε ηχους, σε αισθηση, σε customαρισμα ηχων κτλ, σε ποιοτητα, σε δυναμικες, σε,σε...

Μετα απο σχεδον 2 χρονια που το χω, μπορω με βεβαιοτητα να πω τα παραπανω, χωρις υπερβολες... Νομιζω οτι μονο με την επομενη εκδοση του ιδιου μηχανηματος θα το αντικαταστησω (αν και οταν βγει) και κατα την γνωμη μου για αυτα που προσφερει τα 1500 για το απλο και τα 2000 για τo ultra ειναι απλα κορυφαια τιμη και πολυ φτηνη μαλιστα. Εγω ξερω οτι εχω πραγματικο ηχο boogie και plexi (και αλλοι 70 περιπου ενισχυτες) ΚΑΙ αισθηση και κορυφαια εφφε και απειρη παραμετροποιηση και ξοδεψα κατω απο 2000 για το standard και εναν τελικο art. Οσα δλδ θα ξοδευα μονο για μια καλη κεφαλη που θα εβγαζε 1-2 καλους ηχους. Αυτο για μενα λεγεται ευκαιρια.

Προσωπικα το συνηστω σε ολους να το δοκιμασουν, αλλα να ψαχτουν και να μην παιζουν (αν το βρουν πουθενα) τα presets...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου