Προς το περιεχόμενο

Λεει τιποτα το AXE FX?????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, καλησπερα.

 

Εσεις που εχετε το AXE FX τι γνωμη εχετε? Καλο? Υποτιθεται οτι ειναι η απαντηση στισ προσευχες του καθε κιθαριστα, αλλα ειναι οντως ετσι? Μπορει οντως να αντικαταστησει λαμπατες hi-end κεφαλες και rack-ατα εφε? Θελει διδακτορικο αεροναυπηγικης για να το χειριστεις? Ποιοτητα ηχου? Ποιο μοντελο να σκεφτω (παιζω βασικα metal lead και κανα rock-blues μεσα-μεσα)...

 

Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx bro, το διαβασα, πολυ ενημερωτικο δε λεω, αλλα με αφηνει λιγο ακαλυπτο στο θεμα lead-metal-shred γκαζι....!

 

εχεις καμμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να σου πούμε εμείς δεν μετράει.

Εγώ το δοκίμασα μου άρεσε πολύ, είδικά για τους high gain ήχους του και τα εφέ.

Αλλά....τα 2000 είναι πολλά και μετα απο 1 χρόνο ίσως να το βρείς πολύ ποιό φτηνά.

Θα τα έδινα για μια κιθάρα ή λαμπάτο ενιχυτή αλλά όχι για ένα μαγικό κουτί  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω 100% μαζι σου...νομιζω τιποτα δεν μπορει να υποκαταστησει (ακομα) τις ζεστες λαμπες που κελαηδανε...σε κανα χρονο μεταχειρ ισως...ειναι πολλα τα φραγκα και υπαρχει πληθωρα hi-end ενισχυτων σε αυτα τα λεφτα...μπορει να μην τα κανουν ολα αλλα αυτα που κανουν τα κανουν τελεια..!...και αυτο ειναι που μετραει νομιζω...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λεει κατι το axe fx??

 

 

ναι, κατι λεει : παρε με, παρε με.... ( σε εμενα τουλαχιστον)

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωταω για να μαθαινω...μηπως παιζει κατι που εχει διαφυγει της αντιληψης μου...εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με πεταλιερο-digital ιες και δεν ξερω, λεω μηπως αξιζει...αλλα σε αυτα τα λεφτα με ξεχνατε... :P

ΤΗΧ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεει : παρε με και φαε το χρονο σου μεχρι να βρεις εναν ηχο της προκοπης να παιξεις η λεει παρε με, στα εχω ολα ευκολα/ψιλοετοιμα και εσυ απλα παιξε με για να γινεις καλυτερος...?? :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεει : παρε με και φαε το χρονο σου μεχρι να βρεις εναν ηχο της προκοπης να παιξεις η λεει παρε με, στα εχω ολα ευκολα/ψιλοετοιμα και εσυ απλα παιξε με για να γινεις καλυτερος...?? :D

Το προηγούμενο post, τα λέει όλα

A ναι...για το μηχανημα τωρα!!! :) :)

Ειναι τοσο καλο οσο χρονο θα του αφιερωσεις!! Ελβετικος σουγιας!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου