Προς το περιεχόμενο

Δασκαλος drums για αθηνα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ¨ΤΟΥ¨ και το "ΠΑ"

 

ώστε να αποδίδει σωστά το:

του του πα, του του του πα

ή το πα του πα του πα του πα του  ;D

 

Το του πα του παπά του πάπα; :D

 

Προτείνω επίσης Ωδείο Μουσικής Πράξης (στο κουκάκι) που έχω κ εμπειρία κ από τους καθηγητές του κ στα ντραμς κ το θεωρώ πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το του πα του παπά του πάπα; :D

 

Προτείνω επίσης Ωδείο Μουσικής Πράξης (στο κουκάκι) που έχω κ εμπειρία κ από τους καθηγητές του κ στα ντραμς κ το θεωρώ πολύ καλό.

Εγώ πάντως έμαθα το : του του πα του πα του πα του πα του πα τσσσ

Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρα πρα πρα τακατα τακατα ΚΣΞΞΞΞΞξχξξξξξξχξΚΣΞΞσσσσ * {απανωτά χτυπιματα σε τσάηνα και κρασ}

 

τώρα που καλύψαμε τη βασική ύλη να πρωτείνω μια λοουμπατζετ λύση:

κανονίζεις με ένα δάσκαλο ιδιαιτερα αλλά αντί για δύο φορές την εβδομάδα το κάνεις δύο το μήνα.

{Καλύτερα αυτός ο δάσκαλος να είναι νέος ορεξάτος και όχι αστέρι του πενταγράμμου και σούπερ καλοπληρωμένος σεσιονάς}

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακανας και ΜΜΣ εχουν καπου 120-140 ευρω αλλα ειναι και η θεωρεια μεσα, νομιζω πως δεν ειναι πολλα τα χρηματα απλα εμεις που παιζουμε ντραμς ειμαστε τεμπεληδες και θα θελαμε να μην κανουμε ,αρα να πληρωνουμε και λιγοτερα  ;D.Ο Νακας τα θελει το λιγοτερο 3-4 δοσεις το χρονο οχι περισσοτερες νομιζω και εκει δυσκολευουν τα πραγματα οποτε μια καλη λυση ειναι τα ιδιαιτερα απο ατομα που εχουν βαλει αγγελεια στο νοιζ οπως ενας φιλος που επελεξε καποιον και του παιρνει 25 την ωρα.Καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακανας και ΜΜΣ εχουν καπου 120-140 ευρω αλλα ειναι και η θεωρεια μεσα, νομιζω πως δεν ειναι πολλα τα χρηματα απλα εμεις που παιζουμε ντραμς ειμαστε τεμπεληδες και θα θελαμε να μην κανουμε ,αρα να πληρωνουμε και λιγοτερα

 

Εγω προσωπικα δεν ειμαι τεμπελης. Τυγχανει επισης να ξερω θεωρια (η οποια παρεμπιμπτοντως δεν συμπεριλαμβανεται στα διδακτρα του ΜΜΣ οπως λες) αλλα και να μην χρειαζομαι τα practise rooms που προσφερει.

 

Αρα θεωρω τα 130Ε για 4 45λεπτα το μηνα (=43Ε/ωρα)+ εγγραφη (καθε χρονο)+ εξεταστρα + χαμενα μαθηματα σε διακοπες αργιες κλπ παρα πολλα χρηματα.

 

Μολαταυτα τα δινω διοτι η ποιοτητα ειναι πολυ υψηλη και η διαφορα με τα συνοικιακα ωδεια χαοτικη

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν: 4/ 40λεπτα το μήνα, δάσκαλος επαγγελματίας κ.λ.π. θεωρία τεχνική κ.λ.π. 25 ευρώ το μήνα. το μόνο θέμα είναι πως θα πρέπει να μετακινείσαι εκτός κέντρου των αθηνών 30 χλμ. (προαστιακός ή ιδιωτικό μέσο ή κτελ 50΄). για λεπτομέρειες pm me. αααα επίσης εννοείται από τη νέα περίοδο. δηλαδή από σεπτέμβρη. αυτά. νομιζω καλύτερο δεν υπάρχει.

 

υ.γ. ξέρω πως γράφεις για αθήνα, αλλά το πακέτο είναι τόσο δελεαστικό που νομίζω πως αξίζει τον κόπο να το παλέψεις λίγο παραπάνω. κι επειδή και ο δάσκαλος μένει αθήνα, μπορεί να ψηθεί, τα μισά μαθήματα να τα κάνετε σπίτι του, αθήνα δηλαδή. (με λίγο κλάψιμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε hwept  αν στο μμς δεν συμπεριλαμβανετι η θεωρεια τοτε πραγματι τα χρηματα ειναι πολλα α,αλλα στο Φακανα που συμπεριλαμβανεται στα 120 καπου το μηνα 4 40λεπτα θεωρεια και 4 πρακτικη τα θεωρεις πολλα και με οτι αλλο σου προσφερει συμμετοχη σε γκρουπακια κτλ? Εγω δεν τα θεωρω παντως οταν εκει διδασκει ο Καπηλιδης και ο Δημητριου.Εμενα δεν με ενοχλει αυτο το ποσο στα ωδεια ,αλλα αλλα θεματα οπως αυτα που ανεφερες πριν με τις αργιες συν οτι καθες φορα που ακυρωνεται ενα μαθημα πρεπει να συμφωνησεις αναγκαστικα με την μερα που μπορει ο καθηγητης να στο αναπληρωσει ενω οταν εσυ δεν μπορεσεις να παρευρεθεις για καποιο λογο..το χανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τις τιμες για Αθηνα, παντως οι τιμες για τη Συρο οπου και ζω κυμαινονται στα 15-20 Ευρω την ωρα (50 λεπτα) και ειναι ιδιαιτερα (ενας μαθητης/τμημα)

What Fuckin' Reasonable Grounds: Piss Off!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου