Προς το περιεχόμενο

free VSTs portal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπάθω να φτιάξω ένα portal όπου σκοπό έχει να ξεχωρίζει και να παρουσιάζει τα καλύτερα VST instruments & plug-ins που κυκλοφορούν ελεύθερα στο διαδίκτυο...

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας περάσει μια βόλτα από το www.freevst.has.it

 

Θα με ενδιέφεραν πολύ τα σχόλια και οι παρατηρήσεις σας ώστε να το βελτιώσω όσο μπορώ.

 

Τhanx

 

CU @ Noiz Party!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η προσπάθεια.

 

Απλά το εργαλείο που χρησημοποιείς για να φτιάξεις τις σελίδες βγάζει κώδικα αστα να πάνε.

 

Δες καλύτερα τα tables σου και τα κενά που αφήνεις γιατί αλλιώς φαίνεται κάπως άσχημο.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

Φιλικά

Σταμάτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τα παραπάνω σχόλια. Έχω να προσθέσω μόνο ότι καλό θα ήταν αν έγραφες 2, 3 λόγια για το κάθε vst αντί να έχεις μόνο το link για τη σελίδα.

Επίσης καλό θα ήταν οι επισκέπτες να μπορούσαν να βαθμολογούν το κάθε vst.

Πολύ καλή προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η προσπάθεια.

 

Απλά το εργαλείο που χρησημοποιείς για να φτιάξεις τις σελίδες βγάζει κώδικα αστα να πάνε.

 

Δες καλύτερα τα tables σου και τα κενά που αφήνεις γιατί αλλιώς φαίνεται κάπως άσχημο.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

Φιλικά

Σταμάτης

 

symfonw poly kalo site eftiaxes file (oxi kai portal!).

 

oson afora to design, den einai dyskolo na epilexeis apo to prog. pou to eftiaxes na bgazei tis gramatoseirew se Greek windows-1253 h Greek ISO-8859-7 encoding. Kapoies gramatoseires episis kolane panw sto table, eprepe na prosexeis ligo to CellPading.

episis to table katw katw exei fygei ligo aristera :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τα παραπάνω σχόλια. Έχω να προσθέσω μόνο ότι καλό θα ήταν αν έγραφες 2' date=' 3 λόγια για το κάθε vst αντί να έχεις μόνο το link για τη σελίδα.

Επίσης καλό θα ήταν οι επισκέπτες να μπορούσαν να βαθμολογούν το κάθε vst.

Πολύ καλή προσπάθεια.[/quote']

 

Φίλε Heartcore,

 

Δεν ξέρω άν το πρόπσεξες αλλά το site βρίσκεται στο geocities. Πράγμα που την ψηφοφορία την καθηστάει αδύνατη λόγω μη υποστήρηξης database. Αν θελεις database πρεέπει να πληρώσεις στο geocities.

 

Φιλικά

Σταμάτης

 

Υ.Γ. καλώς όρισες στην παρέα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo to prog. pou to eftiaxes na bgazei tis gramatoseirew se Greek windows-1253 h Greek ISO-8859-7 encoding. Kapoies gramatoseires episis kolane panw sto table' date=' eprepe na prosexeis ligo to CellPading.

episis to table katw katw exei fygei ligo aristera :)[/quote']

 

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>title</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-7">
</head>

<body>

</body>
</html>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σας!

 

Τις γραμματοσειρές τις έβλεπα μια χαρά και στον υπολογιστή μου και σε αυτόν της δουλειάς. Πέρασα πάντως τον κωδικό του maxos και πιστεύω να λύθηκε αυτό το προβληματάκι!

 

Όσο για τα ratings, θα ήταν καλή ιδέα αλλά προς το παρόν δεν ξέρω πως να το κάνω :? Ερασιτέχνης είμαι... 8O

 

Eυχαριστώ πολύ και πάλι, και σύντομα θα προσθέσω και άλλο υλικό!

 

Τα λέμε... απόψε!!!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε vangelisorfas.

Πολύ καλή η προσπάθειά σου.Αν θέλεις κι άλλα links με δωρεάν VST plugins (και όχι μόνο) για να προσθέσεις στην σελίδα σου μπορείς να τα πάρεις από τη δική μου.

 

http://links.studiotools.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου