Προς το περιεχόμενο

VHT new combos


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Superfunk, αν σου είναι εύκολο, προσπάθησε να ανεβάσεις και video ωστε να μπορέσουμε (όσο γίνεται) να καταλάβουμε και πως ακούγεται.

 

thanks και πάλι  :)

 

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... mass production με μέτρια ως κακά αποτελέσματα?

 

Στον τομέα του Gain ξέρουμε που κινούνται? Θα έλεγε κανείς πως πρόκειται για VHT ή έχουμε κάτι σαν τους Alchemists της Bogner....κάποιου είδους "εκφυλισμό"?

 

 

Εγω θα ευχομουνα να ειχαμε τα αποτελεσματα του alchemist και στα Vht μιας και αποδειχτηκε τρελο value for money ηχητικα,και αξιοπρεπεστατη κατασκευη (τα ξενα φορουμ μιλανε για ιδια pcb με τα μπουτικαδικα bogner) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ευχομουνα να ειχαμε τα αποτελεσματα του alchemist και στα Vht μιας και αποδειχτηκε τρελο value for money ηχητικα,και αξιοπρεπεστατη κατασκευη (τα ξενα φορουμ μιλανε για ιδια pcb με τα μπουτικαδικα bogner) ;)

 

όντως...σύμφωνα με αυτά που ειπώθηκαν εδώ, καλό θα ήταν να είναι σαν τους Alchemist (παρ'όλο που δε μου άρεσαν για τα λεφτά τους). Θα είναι όμως?

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου