Προς το περιεχόμενο

ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ !!! David Gilmour Black strat S Duncan SSL-1 set LOADED


David Gilmour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως θα φανταζόμουν ότι κάποιος που είχε 6 Marshall θα ήξερε πώς γράφονται...

 

 

δες στο πόστ μου ....αν το γράφω σωστά

στην επιλογη ψευδώνυμου μπήκε επειδή υπήρχε άλλος

 

μην ξεχνάς ειμαι και μεγάλος άνθρωπος εξυπνάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άστα σάπια φίλε. Και στο ποστ σου λάθος το έγραψες. Μετά έκανες τροποποίηση... (η οποία φαίνεται στο τέλος του ποστ σου)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός αν σε ενοχλεί η κριτική ... και κράτα αυτο που θα σου πω καμία στρατ δεν θα φτασει μην πω καν  πλησιασει τον τόνο μιας παλιας les paul

 

ψήφισα καλός ήχος απλά επειδη δεν υπήρχε κατηγορία ανάμεσα σε μέτριος και καλός ...είναι καλός -  ή μέτριος +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλε φίλε με τις 30 κιθάρες και τους 6 μαρσκαλ!!

 

χαιρόμαστε που έχουμε πλέον το benefit της ωριμότητας και της σοφίας σου

 

καλώς όρισες στο μικρό φόρουμ μας!!

 

εδώ πέρα βασικά κάτι πιτσιρίκια είμαστε, που άγονται και φέρονται όπως λές, άστα να πάνε... σε χρειαζόμαστε...

 

και μόνο που κατάφερες να ξεχωρίσεις τον ήχο της κιθάρας από τον ήχο του ενισχυτή... τι να πω...  :-X

 

ΩΠΑ!!!  :o  :o  :o

 

και μόνο που συγκρίνεις fender με les paul...  respect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, τι παίζει με το πρώτο κουμπί αριστερά, είναι το channel volume? Το βάζεις τέρμα? Έχει o ενισχυτης επιλογή να μιξάρεις brilliant με normal ?

Ο ηχος μου θυμιζει πολύ κλασσικο hiwatt, σαν να έχεις βάλει κ λίγο απ το brilliant παντως, και γενικά μου άρεσε. Δεν είναι "thin".... Το καλυτερο βεβαια θα ηταν να τα ακουγαμε απο κοντα!  ;)

wall_of_watts_hiwatt_convention-dot-com.jpg.89b496a7699aba855d904769a85f890b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απαγορεύονται προσωπικές επιθέσεις!

marschall man στη θέση σου δεν θα έγραφα σε πρώτο μήνυμα τόσο απαξιωτικά πράγματα για τους συνομιλητές μου. Τι αντίδραση περιμένεις δηλαδή όταν τους λούζεις όλους με το ίδιο σαμπουάν... Μιας και είσαι μεγάλος άνθρωπος προσπάθησε να δίνεις τον καλό ρυθμό στη συζήτηση και μην είσαι απόλυτος.

Η διαμάχη σε προσωπικό επιπεδο θα σταματήσει εδώ. Το επόμενο σχόλιο θα σβηστεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους μόλις ξύπνησα για να γιορτάσω τα 40στα μου γεννέθλια γι'αυτό θα ζητούσα ως χάρη να μην έχουμε διαμάχες προσωπικές με αφορμή 3-4 χαζοβιντεάκια τα οποία ανέβασα για να ακούσω απλά κάποιες γνώμες όποιες και αν είναι αυτές και από οποιαδήποτε εμπειρία και αν έχει ο καθένας κάθε γνώμη σεβαστή αφού όλοι έχουμε αυτιά και αν δεν ήταν όλες οι γνώμες σεβαστές θα πουλιόταν στο εμπόριο μόνο ενα είδος και μάρκα ενισχυτή ένα ειδος κιθάρας μία μάρκα αυτοκινήτων και όλοι θα ψάχναμε για μία γυναίκα που θα έβγαινε ολόιδια από μια γραμμή παραγωγής ενος εργοστασίου :)

 

 

κάποιες ερωτήσεις που έγιναν από ότι είδα σε κάποια πόστ θα τις απαντήσω απολαμβάνοντας τον καφέ μου και πάλι να έχετε όλοι μια υπέροχη Κυριακή.

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά. Εγώ ψήφισα "μέτριο ήχο" επειδή μου φαίνεται κάπως συχνοτικά άδειος από τα ιδιαίτερα μεσαία του classic single coil... Πάνω κάτω αυτό που λέει ο Jazzjoker.

Επίσης θεωρώ ότι πρέπει σύντομα να βάλεις DiMarzio...  ;D ;D ;D ;) ;) ;) :P :P :P

Χρόνια πολλά και πάλι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου