Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία Custom Jackson από που;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά νοϊζιακς,

 

Υπάρχει κάποιος από το forum που έχει αγοράσει custom Jackson.

 

Αν ναι, θα μπορούσε να μοιραστεί μαζί μας την όλη διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Jackson ανηκει εδω και 8 χρονια στη Fender ,απο οτι γνωριζω παραγγελιες για custom  κιθαρες δεχεται ΜΟΝΟ μεσω των dealers της,στην Ελλαδα ειναι ο ΣΤΟΛΛΑΣ.

 

http://www.stollas.com/

 

Ετοιμασου να πληρωσεις πολλα,ΠΑΡΑ πολλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

και γτ να κάνεις custom jackson,εφ'σον υπάρχουν πολλά πανέμορφα κουκλια έτοιμα???

rr3, rr24, rr1, demmelition V....

θες κ άλλα????

:)

+ θα σου έρθει ΚΑΙ πιο φτηνά + δώρο η σκληρή θήκη !! :)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι σε jackson δεν βλεπω κι εγω λογο για καστομια αφου υπαρχουν τα παντα και εναι ηδη πολυ ομορφα και πολυ ακριβα...φτιαξε μια carvin να κανεις την δουλεια σου.. αν θες οπωσδηποτε καστομ... αποψη μου βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε φιλε να μπεις σε μια διαδικασία που θα περιμένεις πολλούς μηνες και θα δώσεις ένα σκασμό λεφτά, ενώ μπορείς με κάτω απο τα μισά να βρείς μια μεταχειρισμένη?

Για custom shop Jackson μιλάω.

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι του λέτε για έτοιμες και μεταχειρισμένες? ο άνθρωπος θέλει custom, όπως την θέλει εκείνος..μιλάμε για 4000-5000 ευρώ κόστος και 4-5 μήνες αναμονή και βάλε...

jackson-guitars.jpg

 

p.s. πάντως φίλε, μία μόνο custom jackson έχω δει σε ένα studio και η κιθάρα δεν υπήρχε..αν όντως έχεις τα λεφτά να πάρεις τέτοιο όργανο, η jackson δεν πιάνεται..μόνο τα σχέδια και τις αερογραφίες που έχουν κάνει στις κιθάρες που έχουν φτιάξει, φτάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου