Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προς KID:

 

Αγόρι μου, μην φέρεις τίποτα. Μάλλον το Πάσχα θα κατέβω και θα τα ξεμπαζώσω μόνος μου. Για να σπάσει η ξυγκίλα του αρνιού :lol:

 

Προς ELAVD:

 

Όχι, δεν έχω μυτερά αυτιά, απλά έπαιζα πολύ Warcraft II μικρός...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι έχει αποφασιστεί για την συναυλία ? Θα γίνει τα 2 Σάββατα όπως ανέφερε ο yameth ?

 

Υπάρχουν επιπλέον πληροφορίες, όπως αν θα έχει είσοδο και πόσο, με ποια σειρά θα εμφανιστούν τα συγκροτήματα, πόσο θα παίξει κάθε συγκρότημα κτλ... :?:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Επαναλαμβάνω : 6 και 13 Μαίου.

 

3 κομμάτια η κάθε μπάντα (max 30 λεπτά)

 

Είσοδος και 2 ποτά δωρεάν για τους μουσικούς.

 

Οι μπάντες θα συμμετάσχουν στις ημ/νίες όπως ανακοινώθηκαν.

Η σειρά και τα υπόλοιπα σε λίγο.

 

Για όσους δεν έστειλαν, θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες όπως μέλη, μουσικό ύφος, το ρεπερτόριο που θα παίξουν, για τα δελτία τύπου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ίσως και να φανεί λίγο χαζή ερώτηση..... :oops: )

 

Είσοδος και 2 ποτά δωρεάν για τους μουσικούς.

 

Εννοείς τους μουσικούς τησ κάθε μπάντας....? ή κανονικά τα μέλη του noiz που θα παρεβρεθούν? :lol:

 

 

(συγγνώμη αν ήταν χαζή ερώτηση αλλά είναι ακόμη πρωί και κοιμάμαι όρθιος :D :D ! )

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hey...και απο NoThinG PerSonaL...βασικά...εμείς θα ανακοινώσουμε ένα playlist...ώστε όποιος θέλει να jammaρει μαζί μας...ενώ θα βιάζουμε τον Antouan, την καινούργια του κιθάρα, και τις Σουηδέζες του Τάκη....

 

Τάκη ακόμα να πάρεις σοβαρό ενισχυτή?!!! 8)

 

 

επίσης επειδή ειμαστε σοβαρή μπάντα...ο drummer μας που είναι πιτσιρικάς...και έχει πρόσβαση και στα Λύκεια της χώρας...θα φροντίσει να παρέχει 17χρονο υλικό....σε όποιον παππούλη μπορεί να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις αυτής της δύσκολής αποστολής...

εγώ ομολογώ μόλις 24 χρονών και απέτυχα.... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι βρε ζαβολιαρη;;;;;

 

Σας παρακαλω ο βιασμος μου να βιντεοσκοπηθει και να κυκλοφορησει μεσω διαδικτιου......γιατι τι παραπανω εχει η PARIS HILTON ε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης επειδή ειμαστε σοβαρή μπάντα...ο drummer μας που είναι πιτσιρικάς...και έχει πρόσβαση και στα Λύκεια της χώρας...θα φροντίσει να παρέχει 17χρονο υλικό....

 

YEAHHHH! :lol:

χρηστο τωρα με αυτο που ειπες αν υπηρχε μια περιπτωση στις χιλιες να χασω το live τωρα δεν το χανω με τιποτα...θα φορεσω την πολεμικη μου στολη και θα τα τακτοποιησω ολα...

τα λεμε εκει... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου