Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου φαίνεται πρέπει να τυπώσουμε όλοι σε μπλουζάκια τα Avatar μας γιατί μάλλον θα είναι πιο εύκολο να αναγνωρίσουμε ο ένας τον άλλον...

 

Φαντάσου πχ ο Yameth να μην έχει μουστάκι, εγώ να έρθω με μπλε κιθάρα, ο SF να είναι ένα 15 χρονών τελικά, ο Takis όντως ο Catman κ.ο.κ...

 

Έχω ταυτίσει avatars με ονόματα!!!

 

Πχ είμαι πεπισμένος ότι ο Earendil έχει μυτερά αυτιά!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα πολύ σοβαρό θέμα. Το σκεφτόμουν και εγώ πριν από λίγο. Πέρα από κάποια παιδιά που γνώρισα τους υπόλοιπους τους ξέρω μόνο μέσω nick(avatar? δύσκολα μου βάζεις! :lol: )

Ψάχνοντας στα τυφλά με βλέπω boys! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω μετά το event, να γίνει και ένα photo gallery με όλους τους συμμετέχοντες, έτσι ώστε να υπάρχει στο αρχείο :lol:

 

(Αλήθεια yameth, τι απέγινε το παλιό photo gallery???)

 

Και επίσης καλό θα ήταν να ηχογραφηθεί και να βιντεοσκοπηθεί (από τον antouan :D) για να φτιάξουμε ένα DVD ονόματι: "ΝΟΙΖ Live 0001"

 

Τα μηδενικά υποδηλώνουν το πλήθος των live που θα επακολουθήσουν :D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω μετά το event' date=' να γίνει και ένα photo gallery με όλους τους συμμετέχοντες, έτσι ώστε να υπάρχει στο αρχείο :lol:

 

(Αλήθεια yameth, τι απέγινε το παλιό photo gallery???)

 

Και επίσης καλό θα ήταν να ηχογραφηθεί και να βιντεοσκοπηθεί (από τον antouan :D) για να φτιάξουμε ένα DVD ονόματι: "ΝΟΙΖ Live 0001"

 

Τα μηδενικά υποδηλώνουν το πλήθος των live που θα επακολουθήσουν :D:D:D[/quote']

 

Ευχαριστηση μου να γινει κατι τετοιο.......θα ειναι ολιγον sex..αλλα οκ.!!!!!!!!!!!ατσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως σε αυτό το live θα είμαι αγκαλιά με τις μπύρες και στις δημόσιες σχέσεις (αφού μπαντα δεν υπάρχει αυτή την περίοδο)! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος παντως οτι μετα το Live το κλιμα μες το φορουμ θα αλλαξει δραματικα προς το καλυτερο αφου οι διαλογοι πια δεν θα εχουν το ιδιο απροσωπο υφος και ο Εlavd ...Takis...Τaq, κτλ δεν θα ειναι πια ενα –αψυχο αβαταρ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου