Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oταν τελικα κανονιστει το Live...kαι επιθυμουν τα μελη του Noiz,μπορω να ερθω να στησω τα τριποδακια μου και τις καμερουλες μας...(καλα δεν ειμαι και το Mega) ωστε να βιντεοσκοπηθει το γεγονος και κατοπιν να γινει ενα ωραιο dvdaki..σχεδον επαγελματικο!!!

Πολυτελειες θα μου πειτε τωρα ε;;; :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εγώ προτίθεμαι να βοηθήσω τον antouan με τις υπέρτατες και πολύτιμες γνώσεις μου στο........

 

ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Τα χειρίζομαι τα τριποδάκια........ :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ προτίθεμαι να βοηθήσω τον antouan με τις υπέρτατες και πολύτιμες γνώσεις μου στο........

 

ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Τα χειρίζομαι τα τριποδάκια........ :lol: :lol:

 

 

Aκουω χρεωση για το κουβαλημα opengrave....aπο Καλλιθεα θα ξεκινησουμε :D :D

Να φερω και τιποτα μοντελα για χορο επι σκηνης στα διαλλειματα αναμεσα στις μπαντες..(κλασσικος antouan....gam... τις συζητησεις) :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Αντουάν, τελικά, τον καμερατέρ, τον χαμάλη η τον Νουρέγιεφ θα κάνεις? Αποφάσισεεεεεε. Να κάνουμε και εμείς κανένα μεροκάματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Αντουάν' date=' τελικά, τον καμερατέρ, τον χαμάλη η τον Νουρέγιεφ θα κάνεις? Αποφάσισεεεεεε. Να κάνουμε και εμείς κανένα μεροκάματο.[/quote']

 

 

Θα βιντεοσκοπω κουβαλωντας στην πλατη την καμερα ενω θα χορευω την λιμνη των κυκνων.... :D :D :D

Εσεις θα χτυπατε παλαμακια.... :D :D ...Νυχτοκαματο θα ειναι αυτο...ααα....εχουμε και τα πανερακια... :D :D :D

 

Δε μιλαω αλλο ...γιατι τελευταιΑ κατηγορηθηκα οτι ξεφτιλιζω τις συζητησεις...

:D :D

 

Kourosava...που να δεις κατι καινουρια τσαλιμακια που εμαθα στο Vegas..... 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μιλαω αλλο ...γιατι τελευταιΑ κατηγορηθηκα οτι ξεφτιλιζω τις συζητησεις...

:D :D

 

Λασπολογίες, μιαρές και κακόβουλες....... :roll: :roll: 8) 8)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Administrator

Οι ημερομηνίες που είναι πιθανές είναι τα εξής Σ/Κ :

 

7-8/4

15-17/4

6-7/5

 

Σύντομα θα έχω νεώτερα για τον χώρο.

'Οσοι δεν έστειλαν demo ας στείλουν πμ.

Πρέπει να ξέρουμε τελικά πόσοι θα λάβουν μέρος για να κλείσουμε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα boss, μόνο να ξέρουμε έγκαιρα για να κανονιστούμε με δουλειές κλπ...¶παντες μάχιμοι! :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία Yameth!!!:D:D

 

Αν έχουμε δικαίωμα ψήφου, το Group μου ψηφίζει την ημερομηνία: 6-7/5, γιατί είναι μετά το Πάσχα και θα μας βολέψει πιο πολύ με δουλειές κλπ για να έρθουμε από Γιάννενα...

 

Πάντως καλό θα ήταν να γνωρίζουμε όσο το δυνατό νωρίτερα την ημερομηνία του live. (Προέχουν βέβαια τα demos... :roll: )

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου