Προς το περιεχόμενο

Ελαττωματικό από Thomann - HELP!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα παρέλαβα από Thomann , και δυστυχώς το κομμάτι ήταν ελαττωματικό. Στην δευτερη φωτογραφία φαίνεται καθάρά ότι η κιθάρα ήταν χτυπημένη, και το πρόβλημα είναι ότι ενοχλέι την ώρα που πάς να παίξεις . Τους έστειλα μαιλ, μου απάντησαν και μου είπαν ότι μπορούν να μου κάνουν έκπτωση 20 ευρώ, αν είναι δυνατόν ! . Φυσικά τους απάντησα ότι θέλω να την στείλω πίσω, για να μου στείλουν καινούργια, Μήπως ξέρει κανείς ποιά είναι η διαδικασία ? Θα χρειαστεί να πληρώσω εγώ μεταφορικά ? θα γίνει η δουλειά μου ? Με εχει καταστρέψει το άγχος.... Ευχαριστώ εκ των προτέρων !

04052010018.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

04052010019.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site πρεπει να εχει αναλυτικα τη διαδικασια και τις προυποθεσεις επιστροφης, πηγαινε κοιταξε το.

 

Το συγκεκριμενο χτυπηματακι στη φοτο εννοεις οτι σε ενοχλει οταν πας να παιξεις;

 

(δε διαφωνω οτι θα επρεπε να ειναι σε αψογη κατασταση απλα μου κανει εντυπωση, αν εχω καταλαβει καλα βεβαιως)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα στειλεις ενα email με τη φωτογραφια και θα ζητησεις την αλλαγη του προιοντος. Μολις σου απαντησουν αυτη θα ειναι και η ημερομηνια με την οποια θα καταγραφει η αιτηση αλλαγης. Μετα θα επικοινωνησουν με το τμημα αλλαγων και θα σου στειλουν ενα κωδικο που θα δειξεις στη μεταφορικη που θα το παραλαβει. Δεν θα χρειαστει να πληρωσεις τιποτα απλα θα περασουν αρκετες μερες γιατι υπαρχει η αναλογη γραφειοκρατια για την δικη σου και δικη τους ασφαλεια.

 

Πανω απ'ολα ΥΠΟΜΟΝΗ κανεις επαγγελματιας δεν θελει να πουλαει χαλασμενα προιοντα, συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες!!!

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site πρεπει να εχει αναλυτικα τη διαδικασια και τις προυποθεσεις επιστροφης, πηγαινε κοιταξε το.

 

Το συγκεκριμενο χτυπηματακι στη φοτο εννοεις οτι σε ενοχλει οταν πας να παιξεις;

 

(δε διαφωνω οτι θα επρεπε να ειναι σε αψογη κατασταση απλα μου κανει εντυπωση, αν εχω καταλαβει καλα βεβαιως)

 

Νιώθεις ένα μικρό τσιμπιματάκι όταν την κρατάς, είναι κανονικό χτύπημα, στην αρχή δεν θα το έκανα θέμα, αλλά μετά που έπαιξα λίγο επάνω της με ενόχλησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου