Προς το περιεχόμενο

Biyang Metal End


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πουλαει κανενας το biyang metal end ? ξερει καποιος σε πιο μαγαζι-αντιπροσωπεια μπορω να το βρω? Για θεσσ/νικη μιλαμε κ ποσο στοιχηζει? . .κ τι λεει απο γκαζια? αναμεσα σ'αυτο κ το METAL MUFF τι προτεινετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να το φερνει κανεις Ελλαδα, ψαξε στο Internet.

 

κ τι λεει απο γκαζια?

Εχει πολλα γκαζια και ακομα περισσοτερες παραμετρους.

 

αναμεσα σ'αυτο κ το METAL MUFF τι προτεινετε??

Αν καταφερεις να το βρεις, αυτο... Να υπολογιζεις γυρω στα 85-90$, ήτοι 65 ευρω...

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε στο ebay, στην Ελλάδα δεν έρχονται αυτά τα πετάλια...

 

Για το Metal End συγκεκριμένα δεν γνωρίζω, αλλά έχω παίξει με διάφορα biyang (X-drive, chorus, delay, blues drive), και είναι όλα πολύ καλά πεταλάκια!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον συγκεκριμενο εχω φερει πανω απο 5 biyangοπεταλα ;D

 

http://global.ebay.com/BIYANGS_METAL_END_DISTORTION_NEW_SERIES_/290431858947/item

 

αψογος πωλητης με 12 ευρω μεταφορικα το εχεις σπιτι σου.

ελλαδα δεν υπαρχουν αυτα τα πεταλια παρα μονο απο καποιον που ισως το πουλαει μεταχειρισμενο

 

το συγκεκριμενω πεταλι δεν το εχω γιατι δεν παιζω  metal πλεον :) αλλα απο ολα τα υπολοιπα biyang που εχω αγορασει ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος και ανετα θα το αγοραζα αν θα ηθελα τετοιο πεταλι.στο youtube εχει πολλα video για αυτο το πεταλι και αυτο που εχω καταλαβει για το συγκεκριμενο (αφου τα εχω δει ολα ;D) ειναι οτι,ειναι ακρως παραμετροποιησημο πραγμα που ειναι απαραιτικο για τετοιους high gain ηχους κατα την αποψη μου βεβαια.

δυσκολα θα βρεις τετοιο πεταλι αλλης μαρκας με τις δυνατοτητες αυτου και μαλιστα σε αυτη την τιμη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου