Προς το περιεχόμενο

Καινουργιος υπολογιστης για μουσικη παραγωγη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αστο...το εκτοξευει, κανε τη δουλεια σου με ενα 80αρι ssd και πάρε ενα απλο εξωτερικο ή εσωτερικο για να αποθηκευεις τα project σου

 

υπόψην το εχω ξαναπει...κανω δουλεια με pentium dual [email protected] 2mb l2 cache, 2gb ram, 8400gs 512mb, wd caviar black 320gb σκληρο και δεν εχω κανενα παραπονο

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δε σε νοιαζει ο θόρυβος μπορείς να πας και σε velociraptor σκληρο @ 10.000 rpm 150 ή 300 GB

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pc που μου προτεινες,και απο τι στιγμη που μου λες οτι θα μπορει να δουλεψει αρκετα καλα,και τιμη αρκετα χαμηλη με εχει δελεασει αρκετα.και θελω να σε ρωτησω μερικα πραγματα να μου πεις γνωμη,

 

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/Motherboards/Asus-P7P55-D-s1156-DDR3-P55.htm

 

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/CPU/Intel-Core-i5-670-1156-3-46GHz-Cache-4MB-Box-BX80616I5670.htm

 

ο επεξεργαστης ειναι λιγο πιο δυνατος,η μητρικη νομιζω οτι εχει περισσοτερες δυνατοτητες επεκτασεις.τι λες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα εχεις ιδιαιτερες διαφορες, οι καλες μητρικες είναι για gamers και overclockers...δεν εχεις λόγο για κατι τετοιο

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την www.pcmajor.gr

Στη θέση σου, πριν αγόραζα θα έκανα μια κουβέντα με αυτούς.

 

Καλό απόγευμα σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την www.pcmajor.gr

Στη θέση σου, πριν αγόραζα θα έκανα μια κουβέντα με αυτούς.

 

Καλό απόγευμα σε όλους

 

 

φαινεται τρομερα ενδιαφερον.απο εκει αγορασες υπολογιστη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Μου φτιάξανε ένα .. θηριάκι και μου αναβαθμίσανε και τον παλιό μου σε Home Theater PC.

Με έπεισαν με τον επαγγελματισμό τους και με την ...πόρωσή τους για αυτό πού κάνουν.

Σίγουρα όλοι μας μπορούμε να στήσουμε ένα PC, (όπως άλλωστε έκανα και εγώ μέχρι πρότινος από πλαίσιο και e-shop), αλλά τα τυπάκια σου μιλάνε για δοκιμασμένες και τεσταρισμένες λύσεις για audio που τις έχουνε λιώσει στα τεστ πριν σου πουλήσουν. Το κυριότερο είναι οτι αποφεύγεις τις λούμπες.

Απλά τσέκαρέ τους.

 

Χαιρετώ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου