Προς το περιεχόμενο

το νεο μου rig..


panka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουμε και λεμε.τον soldano τον ειχα για λιγο καιρο πριν μερικα χρονια και πιστευω πως ειναι πολυ καλος.τον flexi δεν τον εχω ακουσει απο κοντα μα κρινοντας απο αυτα που διαβαζω' date='απο κλιπακια που εχω ακουσει (πουσαι Μυρωνα) κτλ κτλ λογικα θα γ*^ει και θα σπερνει,οσον αφορα το VΗΤ...κορυφαια μαρκα.οποτε...ΠΟΛΥ καλες αγορες εκανες.

αληθεια ποσο σου κοστισε ο Flexi;πως σου φαινετε;[/quote']

 

 

o flexi ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ ενισχυτης.ενα 50αρι κεφαλι που δεν θα το πιστευεις...

κοντα σε marshall,με gain οχι πολυ,αλλα κοντα σε ενα 800αρι.

τρομερα"οργανικος "ενισχυτης.σχεδον τρομακτικος....

απο εκει μεσα μπορεις να βγαλεις οτι ηχους θελεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές επιλογές! Soldano πολύ classic τόνος και Flexi ένας από τους αγαπημένους μου!

 

Να και ένα βιντεάκι με τον "θεό" Αλέξη Φλούρο στο σπίτι μου με τον Flexi --> THD 2x12 με ένα Celestion Vintage 30 και ένα Classic Lead 80. Η κιθάρα είναι η παλιά μου Suhr, μου την αγόρασε ένα τέρας (χαχαχα) Εγώ χρησιμοποιώ ένα Maxon SD9 σαν boost και ο Αλέξης ένα Boss SD1. Τα είχαμε πιει, sorry για το άμυαλο "shreding" στο video! :)

 

 

(δεξί κλικ και save as)

 

ή

 

πηγαίνετε εδώ: http://www.musicv2.com/artist/alexflouros?video=1 και κάντε δεξι κλικ και save as στο D/L του Alex & Myron's Complete Wankdom

 

:)))

P>Sloppy Kingdom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος ενδιαφερεται για τον univalve ασ μου το πει :wink:

 

με βαζεις σε τρομερο δελεασμο μα δυστυχως θα πρεπει να αρνηθω...ποσο σου κοστισε;

 

μαζι με τα μεταφορικα απο αμερικη μεσω ebay 650€ total :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάνω που σκέφτομαι πως το μόνο που μου λείπει από τον εξοπλισμό μου είναι ένα TC G-Major στο effects loop του 5150, αρχίζετε και postarete φωτογραφίες και εντυπώσεις από VHT, Soldato, THD και το λουρί της μάνας...

Βέβαια αυτό που με ψήνει πιο πολύ από όλα είναι ένας Conford enisxitis.

Καταραμένο GAS [μπορεί να φταίει και το γεγονός ότι έφαγα φασόλια σήμερα].

Μύρωνα σε είχα πετύχει μαζί με τον Alex στo Amp Forum του Harmony Central, ακόμα έχω τα videaκια σας / mp3 κάπου μέσα στην συλλογή. Nice to find you here!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι όχι μην πάρεις Conford μαμακία είναι :lol:

άσε να έχω μόνο εγώ...χεχεχε!!!!

 

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ ΡΕΙΙΙΙΙ? 8)

 

όντος μια Suhr σου λείπει :lol: 8) join the club!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές επιλογές! Soldano πολύ classic τόνος και Flexi ένας από τους αγαπημένους μου!

 

Να και ένα βιντεάκι με τον "θεό" Αλέξη Φλούρο στο σπίτι μου με τον Flexi --> THD 2x12 με ένα Celestion Vintage 30 και ένα Classic Lead 80. Η κιθάρα είναι η παλιά μου Suhr' date=' μου την αγόρασε ένα τέρας (χαχαχα) Εγώ χρησιμοποιώ ένα Maxon SD9 σαν boost και ο Αλέξης ένα Boss SD1. Τα είχαμε πιει, sorry για το άμυαλο "shreding" στο video! :)

 

 

(δεξί κλικ και save as)

 

ή

 

πηγαίνετε εδώ: http://www.musicv2.com/artist/alexflouros?video=1 και κάντε δεξι κλικ και save as στο D/L του Alex & Myron's Complete Wankdom

 

:)))[/quote']

 

καλα ολα αυτα αλλα περιμενω κλιπακι οταν σου ερθει επιτελους μια ΣΟΒΑΡΗ κιθαρα απο την..Ολλανδια :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μύρωνα σε είχα πετύχει μαζί με τον Alex στo Amp Forum του Harmony Central' date=' ακόμα έχω τα videaκια σας / mp3 κάπου μέσα στην συλλογή. Nice to find you here![/quote']

 

Xα χα χα, τα βιντεάκια-mp3's αυτά είναι για κάψιμο! :lol:

P>Sloppy Kingdom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ ΡΕΙΙΙΙΙ? 8)

 

όντος μια Suhr σου λείπει :lol: 8) join the club!

 

YOU ARE A MONSTA! :lol: Αααααααχ.... Μου έλειψε η παλιά μου Suhr, να την προσέχεις παλιάνθρωπε!

P>Sloppy Kingdom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές επιλογές! Soldano πολύ classic τόνος και Flexi ένας από τους αγαπημένους μου!

 

Να και ένα βιντεάκι με τον "θεό" Αλέξη Φλούρο στο σπίτι μου με τον Flexi --> THD 2x12 με ένα Celestion Vintage 30 και ένα Classic Lead 80. Η κιθάρα είναι η παλιά μου Suhr' date=' μου την αγόρασε ένα τέρας (χαχαχα) Εγώ χρησιμοποιώ ένα Maxon SD9 σαν boost και ο Αλέξης ένα Boss SD1. Τα είχαμε πιει, sorry για το άμυαλο "shreding" στο video! :)

 

 

(δεξί κλικ και save as)

 

ή

 

πηγαίνετε εδώ: http://www.musicv2.com/artist/alexflouros?video=1 και κάντε δεξι κλικ και save as στο D/L του Alex & Myron's Complete Wankdom

 

:)))[/quote']

 

καλα ολα αυτα αλλα περιμενω κλιπακι οταν σου ερθει επιτελους μια ΣΟΒΑΡΗ κιθαρα απο την..Ολλανδια :lol: :lol: :lol:

 

Kύριε SUPERFUNK, με την butterscotch (σοβαρή + αντρική) κιθάρα που θα έρθει (σύντομα) από την μακρινή Ολλανδία είσαι ευπρόσδεκτος όποτε θελήσεις να κάνεις και crash test! 8)

P>Sloppy Kingdom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντρικό όργανο?!!?! και τι να το κάνεις εσύ?!?!!? :lol:

 

μήπως θέλεις να το πάρεις για να το πουλήσεις μετά σε μένα που είμαι Η αντράκλα??!!?!! 8)

 

αλήθεια Rack πότε θα φτιάξεις??!?!? :wink:

 

όσο για την Suhr μην ανησυχείς...απλά θα την πετάξω απο το παράθυρο για δεν το βλέπω να μαθαίνω να παίζω! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου