Προς το περιεχόμενο

το νεο μου rig..


panka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουμε και λεμε.τον soldano τον ειχα για λιγο καιρο πριν μερικα χρονια και πιστευω πως ειναι πολυ καλος.τον flexi δεν τον εχω ακουσει απο κοντα μα κρινοντας απο αυτα που διαβαζω,απο κλιπακια που εχω ακουσει (πουσαι Μυρωνα) κτλ κτλ λογικα θα γ*^ει και θα σπερνει,οσον αφορα το VΗΤ...κορυφαια μαρκα.οποτε...ΠΟΛΥ καλες αγορες εκανες.

αληθεια ποσο σου κοστισε ο Flexi;πως σου φαινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον flexi δεν τον εχω ακουσει απο κοντα μα κρινοντας απο αυτα που διαβαζω' date='απο κλιπακια που εχω δει (πουσαι Μυρωνα) κτλ κτλ λογικα θα γ*^ει και θα σπερνει.αληθεια ποσο σου κοστισε ο Flexi;πως σου φαινετε;[/quote']

 

καλα και εσυ ξερεις τον μυρωνα..παιδι αφασια τελειως :P :wink:

εχω ακουσει πολλα κλιπακια του flexi που μου εχει στειλει το..δυσκολο αγορι και ενα εχω να πω...αυτην την στιγμη εχω τον Thd univalve και εχω παθει την πλακα μου. 8O πρωτη φορα στα 4 χρονια που παιζω ηλεκρικη εχω τετοιο τονο...μονο ενα ειναι το μειον του univalve..δεν υπαρχει καθολου καθαρο καναλι..ειναι βασικα για lead παιξιμο..αλλα για lead ειναι απλα απιστευτο μηχανημα..ετσι εξαιτιας του καθαρου θα πουλησω τον univalve για να παρω τι;;;μα φυσικα τον μεγαλο του αδερφο τον flexi.. :wink:

οποιος ενδιαφερεται για τον univalve ασ μου το πει :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασμα Τάκης!Που και που ρίχνουμε και καμιά σολιά :lol: :lol:

 

Μόλις εντόπισα τις updated προτιμήσεις του Τάκη σε ενισχυτή :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος ενδιαφερεται για τον univalve ασ μου το πει :wink:

 

με βαζεις σε τρομερο δελεασμο μα δυστυχως θα πρεπει να αρνηθω...ποσο σου κοστισε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο φίλε...ωραία...rig!!!! το flexi το έχω ακούσει αρκετά...αφου αυτός που αγόρασε του Myron είναι πολύ φίλος και μου το άφησε κάποιες μέρες σπίτι....δεν ήταν για τα γούστα μου όμως...βασικά δεν κατάφερα να βγάλω φοβερό ήχο ...είναι δύσκολο μηχάνημα... στα clips ακούγεται θεικό...πάντως!!!! και γενικά νομίζω θέλει boostarisma...

το soldano είναι φοβερό...και το fatbottom..τι να πω..το καλύτερο ηχείο για γκάζι...είναι λες και βγάζει μόνο του gain. Θα πάρω ένα 12αρι σίγουρα...

απο τον Παναγιώτη ψώνισες? 8) :D

 

Τάκη μήπως είναι η ώρα να βγάλω και γω το Cornford μου μια photo? :wink: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο φίλε...ωραία...rig!!!! το flexi το έχω ακούσει αρκετά...αφου αυτός που αγόρασε του Myron είναι πολύ φίλος και μου το άφησε κάποιες μέρες σπίτι....δεν ήταν για τα γούστα μου όμως...βασικά δεν κατάφερα να βγάλω φοβερό ήχο ...είναι δύσκολο μηχάνημα... στα clips ακούγεται θεικό...πάντως!!!! και γενικά νομίζω θέλει boostarisma...

το soldano είναι φοβερό...και το fatbottom..τι να πω..το καλύτερο ηχείο για γκάζι...είναι λες και βγάζει μόνο του gain. Θα πάρω ένα 12αρι σίγουρα...

απο τον Παναγιώτη ψώνισες? 8) :D

 

Τάκη μήπως είναι η ώρα να βγάλω και γω το Cornford μου μια photo? :wink: 8)

 

 

 

 

to flexi θα ελεγα οτι ειναι δυσκολος ενισχυτης με ολους τους ενδιαμεσους ηχους κοντα σε marshall μεχρι και jcm 800.

to soldano απο την αλλη,εκει που το flexi σε αφηνει αυτο ξεκιναει και σε τελειωνει με ολουσ τουσ υπολοιπους ηχους.με απιστευτο gain τρομακτικο sustain,αρκετα"αργος",απλα τελειος....

οσο για την καμπινα.... μια απο τις καλυτερες 2*12 καμπινες,αλλα ισως να προτιμουσα μια αλλη για το flexi αλλα πειρα αυτη για το σολδανο...

 

το μονο κακο ειναι οτι με βαλαν σε σκεψεις για να αλλαξω κιθαρα και να παρω κ εγω με την σειρα μου καμοια suhr......

 

a και οσο για το cornford τωρα foto!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου