Προς το περιεχόμενο

νεο instrumental....


manosXVIII

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια νέα απόπειρα Instrumental….

Θα ήθελα συμβουλές γενικά για τη μίξη και την παραγωγή,,, γιατί την παλεύω καιρό, δυστυχώς με φτηνά μέσα, και θέλω ένα feedback… thanks….

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως με άρεσε πολύ . Δεν ξέρω τι μπορεί να ζήταγες προσωπικά απ τη μίξη και τη παραγωγή, αλλά στα αυτιά μου ακούγεται ισορροπημένη και ευχάριστη όπως και το τραγούδι.

 

Μία μικρή ένσταση -απλά για να λέμε :) περισσότερη προσοχή στα τύμπανα .Απ τη μία το συνεχές επαναλαμβανόμενο μοτίβο και απ την άλλη παρατήρησα ένα βεβιασμένο σβήσιμο του ήχου του ταμπούρου...........λεπτομέρειες περίεργου ακροατή ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ..... Χαίρομαι που σας άρεσε.... Χρονια πολλα..

 

Επίσης ,ήθελα να σε πω ,πως ούτε το οβίνδεον με πέρασε απαρατήρητο ,ασχέτως πως το θεωρώ ολίγον .....και αυτό στο λέω εξαιτίας της μουσικής ,που Δεν ήταν λίγη .

Φινάλε απαράδεκτον  ;Μπορείς καλύτερα ,είμαι σίγουρος

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aτμοσφαιρικο και ταξιδιαρικο! μου αρεσε. Τα τυμπανα 'σηκωνουν' βελτιωση. Αναμενω το επομενο!

 

ΥΓ - Ποσο θα κολλαγε και μια σολαρα τυπου Gilmour και να γινοταν το κομματι 6+ λεπτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο. Ταξιδιάρικο. Ίσως η μίξη να είναι λίγο παραπάνω πριμαριστή για τα γούστα μου, αλλά όπως και να 'χει, μου άρεσε πολύ.

 

Πάντως θα με ενδιέφερε να μάθω τι εξοπλισμό χρησιμοποίησες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά..... Από φυσικό εξοπλισμό μια Epiphone Prophecy EM-2 Custom FX πάνω σε κάρτα ήχου tc electronic konnekt 6… ο ήχος είναι από plug-ins και όλα τα άλλα vst και plug-ins….

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου