Προς το περιεχόμενο

The Extremist


PickingMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλ. απο αυτά που έγραψες φαίνεται ότι πιστεύεις ότι ο παίκτης παίζει?

 

Φίλε αναφέρθηκα στο κομμάτι! Και εκεί που λέω πως δεν είσαι και κουλός εννοώ ότι εφόσον είδαμε ότι παίζει το άτομο και έχεις ικανότητες την επόμενη φορά που θα ανεβάσει να μας βουλωσει τα στόματα παίζοντας το κομμάτι σωστά. Δεν αναφέρθηκα να μελετήσει σαν Παίκτης αλλά το κομμάτι ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ συγκεκριμένα, το οποίο Φαίνεται ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι δεν το παίζει σωστά. Οταν λέω ότι έχει πολλές παραλήψεις ή πολλές πράσινες τι εννοοώ???? Οτι ο παίκτης είναι ατάλαντος? Το είπα? ΟΧΙ!!  Οτι δεν ξερει να παίζει το είπα? ΟΧΙ όταν είπα ότι έχει πολλές παραλήψεις τι νομίζεις ότι εννοούσα οτι ο ΠΑΙΚΤΗΣ έχει πολλές παραλήψεις? Δηλαδή τι? του λείπουν 2 από τα 5 δάκτυλα και είναι παραπληγικό???  Ο_Χ_Ι!!! Γιαυτό αφήνω την ""επιθετικοτητά μου"" που αν ήθελα θα σου εστελνα ενα πμ και θα το τελειωνα εκει... για να μάθουν κάποιοι εδω μέσα ότι άτομα σαν και σένα χαλάνε τα Post εδώ στο νοιζ και επειδή εδω μέσα είμαστε μια οικογενεια και δεν ήρθαμε να μαλώσουμε ο ένας με τον άλλον γιατί κάποιοι ξέρουν οτι ο Stevie είναι λίγο επιθετικός και οξύθυμος και με ανέχονται εδω μέσα. Εγω αυτό το σέβομαι και προσπαθώ να είμαι ήσυχος αλλά με άτομα σαν και σένα ρε φίλε πως να μην τρελαθώ??? Ακομα και ο ίδιοσ ο PickingMan κατάλαβε τι εννοούσα και συ ΕΚΕΙ.... κολλημένος!!!!!!!! Σου προτείνω αν ήρθες εδώ να είσαι επιθετικός και να έχεις αντιδικίες με άλλους να φύγεις από το Forum διότι αν το όνειρό σου είναι να έχεις -4 κάρμα σαν και μένα είσαι πολύ γελασμένος.. Εδώ μόνο ο Stevie έφτασε -7 και άφησε ιστορία.  ;D Καλό είναι να μην το συνεχίσεις στείλε pm.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μου έρχετε να κατσω να βγαλω το κομματι σχεδον ξεπατίκωμα σαν το flying in a blue dream (να το μελετήσω δηλαδή) για να σταματήσει αυτη η παροδια.  ;)

 

Αλλα έλα που βαριέμαι...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Steve μην τσακωνεστε για μαλ@@@ες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν βγάζεις όπως λες το The Εxtremist έτσι για πλάκα χωρίς να μελετήσεις, τότε  θα πρότεινα να αφήσεις σιγά σιγά τον Satriani και να αρχίσεις να βγάζεις Greg Howe από Introspection - Uncertain Terms - Parallax κλπ κλπ, Guthrie Govan και Joey Taffola από Plastic - Infra Blue!  ;D ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου