Προς το περιεχόμενο

The Extremist


PickingMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολεεε  ;D ;D ;D καιρο ηθελα να το γάψω   ;)

 

Παίζω με μια Fender γιατι ηταν πιο ευκολο να κατεβασω το κουρδισμα  :P

 

(sorry ακουσα ενα λαθος θα το ξανανεβασω)  ;D

 

 

Οκ φτιάχτηκε   8)

The_extremist.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε το πας πολυ καλα το κομματι!!!το εχεις δουλεψει αρκετα!και εντελως τυχαια αυτο το διαστημα δουλευω κι εγω αυτο το κομματι!εχει κανα 2 σημεια δυσκολα που θελουν αρκετη δουλεια για να βγουν σωστα!εσυ παντως το καταφερες αξιολογα μπορω να πω! το μονο πραγμα που δεν μου καθεται καλα , ειναι ο ηχος της ρυθμικης........για megadeath καλος θα ηταν...αλλα οχι για satrianiκα κομματια..... ;) γνωμη μου παντα ετσι?γουστα ειναι αυτα!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ! εχεις δικιο για τα ρυθμικα, δεν τους εδωσα και τοσο βαση ;D σκεψου οτι στα σε ορισμερνα ρυθμικα εχω τον ηχο για solo...  ::)

 

πια μερη σου φαινονται πιο δυσκολα; σκεψου οτι τα κοματακια απο το the extremist τα παιζω απο τοτε που βγηκε ο δισκος. (μην λεω οτι τα βγαζω τωρα)  ;D

και δεν παιζω πια και πολυ εδω και 3 μηνες εχω χρονο και του δινω και .... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ, αλλά δεν μ'αρεσε.. έχει ένα σωρό πράσσινες..  ειδικά στο (02:06-02:16) ειναι πολύ άσχημα τα πράμματα...  επίσης αρκετές παραλήψεις.. σόρρυ μαν θές πολύ δουλειά.. Χώρισε το σε section και μελέτα το κι άλλο.. θέλει επιμονή και υπομονή.. Όι αξίες αν είναι πχ 100 μέσα στο κομμάτι τις 90 τις παίζεις εκτός χρόνου άλλες τις αλλάζεις και κάποιες που τις αλλάζεις επίτιδες δεν κολλάνε καλά..  Σε κόβω τον ενθουσιασμό τώρα, αλλά δεν είσαι και κουλός, την επόμενη φορά θα μας την πεις με πράξεις... Ομως για να γίνει αυτό χρειάζεται μελέτη και ξερό ψωμί.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά σου Satrianike φίλε!

 

Μια χαρά η προσπάθεια σου σε ένα πολύ απαιτητικό τραγούδι!

 

 

Καλή δύναμη και συνέχεια!

 

Άκου την καρδιά σου και τα αυτιά σου!

 

Cu for beer .... in Shalla Bal !

 

If there is a new way I 'll be the first in line!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε steve sorry  αλλά νομίζω οτι λες οτι σου έρθει πιο μέρος ειναι εξω απο το μετρο το τα κομματια τα γράφω με μετρονομο  ;D ;D ;D ;D εξάλλου δεν προσπαθώ να ξεπατικωσω τον satriani  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε steve sorry  αλλά νομίζω οτι λες οτι σου έρθει πιο μέρος ειναι εξω απο το μετρο το τα κομματια τα γράφω με μετρονομο  ;D ;D ;D ;D εξάλλου δεν προσπαθώ να ξεπατικωσω τον satriani  ;)

 

Ναι ότι μου έρθει λέω. Μπράβο που το βρήκες. Πολύ δυσκολεύονται να με καταλάβουν..

Α! ωστε παίζεις με μετρονόμο. ;D

Μάλλον εγώ ακούω τις αξιές διαφορετικές.......  :o

Εχω πρόβλημα στα αυτιά... Να.. πρόσφατα εγκατέστησα λάθος Asio Drivers και ακούω με delay 18-19ms. Και βέβαια τα πάιζεις όλα ολόσωστα μπράβο μπραβο.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία φυσαρμόνικα. 8)

 

Το κομμάτι δεν το ξέρω και ο Stevie, κατά την πάγιά του τακτική, επιθετικός αλλά όχι τελείως άδικος. 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ, αλλά δεν μ'αρεσε..  πράσσινες στο (02:06-02:16)

Oύτε 'μένα.

Φυσικά και υπάρχουν πράσινες. Φυσικά και είναι κακός ο ήχος. Φυσικά και είναι μέτριο τ' αποτέλεσμα.

Όχι όμως ότι ότι θέλει δουλειά σαν παίκτης. Και άνεση διακρίνω και μουσικότητα. Μακάρι να ήμασταν πολλοί από 'δω μέσα στο επίπεδό του.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου