Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο σύστημα για κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

musicstore...λογικα σε 5-6 μερες θα το εχω...εχει σχεδον τα ιδια specs με το g30 της line6 αλλα μικροτερη τιμη και ανωτερη ποιοτητα κατασκευης...επισης για τη σειρα relay εχω ακουσει για delay μεγαλυτερο των 10ms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε (σχεδόν) ότι να 'ναι, αρκεί να μην εκπέμπει σε VHF, σε αυτές τις συχνότητες, γιατί παίζει να ακούς καμία εκπομπή απο ροαδίοφωνο και κανένα ραδιοταξί αν το μαγαζί είναι κοντά σε δρόμο και δεν έχει καλή μόνωση.

Με προλαβες W/S. Αυτο εννοουσα σε Αγγελοφ. Τωρα να πω και τη βλακεια μου. Δε ξερω κατα ποσο επειρεαζεται ενα τετοιο συστημα σε κλειστο ή ανοικτο χωρο. Λεμε τωρα, καλοκαιρι εν οψη αερας κλπ

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ σοβαρού και αστείου, αντί να ψάχνεις εσύ για ασύρματο μήπως θα έπρεπε να ψάχνει ο πληκτράς για ακουστικά;

xaxaxxa.Σωστη παρατήρηση.... Να του το προτείνεις....staurosd80 λεγεται στο noiz....χαχ

Με προλαβες W/S. Αυτο εννοουσα σε Αγγελοφ. Τωρα να πω και τη βλακεια μου. Δε ξερω κατα ποσο επειρεαζεται ενα τετοιο συστημα σε κλειστο ή ανοικτο χωρο. Λεμε τωρα, καλοκαιρι εν οψη αερας κλπ

Δεν νομιζω ρε συ να επηρεάζεται με τον αέρα... Κύματα μονοδιαστατα λογικα ειναι.. δεν νομιζω να παιζει ρολο ο αερας που μπορει να εχει σε ενα live.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...λεω τωρα γω. Αλλα σιγουρα αυτο που πρεπει να δεις(σα φυσικος) ειναι οι κυκλοι πομπου/δεκτη. Που σημαινει οτι πεφτουν κεφαλια απ τα ευρω.

Να σου πω και 1 παρατηρηση.

Περσι στου acdc(και εκει που λεμε για την ηχοληψιαρα) παρατηρουσα τον Ανκους και σα να σαστιζε με το σαστειν της κιθαρας, το σημα ενα πραμα,...δεν του πηγαινε καλα κατι. ΚΑΙ γι αυτο το λογο ετρεχε σα τρελλος επι σκηνης σα να γυρεθει καλο σημα ενα πραμα. Ειπα ΚΑΙ  ;) ;D.

Αυτο το παρατηρησαν πολλοι που τα παμε μετα και ειχαμε κατι θυρες αποσταση.

2ον Παρατηρω τον φανταστικοτατο και αντιπαθητικοτατο EVH ο οποιος οπου τον εχω δει τραβα 5000χλμ ενα καλωδιο.ΤΕΛΟΣ ;)

Θα μου πεις απωλεις δεν εχει? εχει αλλα εχει και καλυτερο σημα. +8000ηχοληπτες +500buffer και γω δε ξερω τι.

3ον εχεις παθει G.A.S.(επειδη σε ξερω ;)και σ αρεσει να τη ψαχνεις & λογω ηλικιας ;) ;D)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ενα SHENNHEISER πολυ καλο και αψογο ηχητικα...το έδωσα κ μετά από λίγο καιρό το μετάνοιωσα...πήρα αργότερα ένα φτηνό Τ BONE απο το Θωμά(είπα κι εγώ να κάνω τον πονηρό στο τσάμπα) και μία που το δοκίμασα και μία που το έδωσα...απίστευτη αλλοίωση του ήχου μου....ΠΟΛΥ χαλια μιλάμε.Μουντιλάαααα...Καλώδιο κ πάλι καλώδιο αλλιώς πάνω από 300 γιούργια για ΚΑΛΟ ασύρματο παιδιά..

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ενα SHENNHEISER πολυ καλο και αψογο ηχητικα...το έδωσα κ μετά από λίγο καιρό το μετάνοιωσα...πήρα αργότερα ένα φτηνό Τ BONE απο το Θωμά(είπα κι εγώ να κάνω τον πονηρό στο τσάμπα) και μία που το δοκίμασα και μία που το έδωσα...απίστευτη αλλοίωση του ήχου μου....ΠΟΛΥ χαλια μιλάμε.Μουντιλάαααα...Καλώδιο κ πάλι καλώδιο αλλιώς πάνω από 300 γιούργια για ΚΑΛΟ ασύρματο παιδιά..

+

Τα δες ρε Αγγελοφ?

1η φορα που δε παιζουμε μπουνιες σε θρεντ ;D ;D ;D ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ σοβαρού και αστείου, αντί να ψάχνεις εσύ για ασύρματο μήπως θα έπρεπε να ψάχνει ο πληκτράς για ακουστικά;

Πεστα!!!Βγαινουμε να παιξουμε με τα καροτα να πουμε!!!Ειμαστε πεντε ωρες στο παταρι ορθιοι και μετα δεν μπορουμε να κοιμηθουμε απ τον θορυβο!!!Δημοψηφισμα για να παρει ακουστικα ο πληκτρας!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου