Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο σύστημα για κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να πάρω ένα ασύρματο σύστημα κιθάρας για κάποια Live που θα πρέπει να παίζω μακριά από την υπόλοιπη σκηνή όμως σκέφτηκα το εξής: Δεν γίνεται να μην χάνω κάτι απο ήχο... Τι χάνω όμως? Συχνότητες? Ένταση? Ποιότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλησπερα φιλε..δεν σε ξερω αλλα ακουγεσαι ομορφος...μηπως πινεις αρκετες μπιρες?δεν χανεις τιποτα φιλε...ποσο μαλλον κερδιζεις τα παντα...(καντο ρε!!!!παρτο!!!απλα να ξερεις οτι τα 5τ.μ στο παταρι που σου αναλογουν τα περνω εγω!!!)φιλικα...ο αγαπημενος σου μπασισταρας!!!xxxxxxx

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ακουγεται. Που να στηνεις να ξεστηνεις. Μπορει να ρθει και καμια επισκεψη στο σπιτι και δεν ειναι ευγενικο. Τι να τους πεις. Παιζω αποψε?!!!. ;D ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα. Ο warwick ξέρει ότι κυρίως χρειάζομαι το ασύρματο για να παίζω όσο πιο μακριά γίνεται απο τα monitor του πληκτρά μας.  :P

Γενικά ξέρετε ποια μάρκα πρέπει να αποφύγω η αν έχει παρεμβολές με κινητά κτλ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ακουγεται. Που να στηνεις να ξεστηνεις. Μπορει να ρθει και καμια επισκεψη στο σπιτι και δεν ειναι ευγενικο. Τι να τους πεις. Παιζω αποψε?!!!. ;D ;D ;D ;D

αχαχα.. Τουλάχιστον πες στους επισκέπτες που θα ΜΟΥ έρθουν, να [glow=red,2,300]μην[/glow] έρθουν με άδεια χέρια. ας έχουν και ένα ασύρματο σύστημα παραμάσχαλα.. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα. Ο warwick ξέρει ότι κυρίως χρειάζομαι το ασύρματο για να παίζω όσο πιο μακριά γίνεται απο τα monitor του πληκτρά μας.  :P

Γενικά ξέρετε ποια μάρκα πρέπει να αποφύγω η αν έχει παρεμβολές με κινητά κτλ???

 

Εγω με το Ασύρματο σύστημα θα πηγαίνω και βόλτα σε ολο το μαγαζί

werwewdsfd.jpg.abee8cb7b9c38f164a73fe0e632766b0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω κατι ρε φιλε αλλα γενικα εχω την εντυπωση πως πρεπει να τα σταξεις. 300ευρω+

;Eχει και πολύ πιο φθηνά. πχ στο θωμα,

http://www.thomann.de/gr/the_tbone_tws_16gt_863_mhz.htm

http://www.thomann.de/gr/brace_dwg_1000.htm

 

αλλά δεν ξέρω ποιο αξίζει και ποιό όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου