Προς το περιεχόμενο

Σε τι ενισχυτή να συνδέσω την vox tonelab se;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο kustom defender 112 ειναι φουλ λαμπατος, σωστα; αυτο σημαινει οτι η έντασή του είναι χοντρικά 100W κι όχι 50W που γράφει, έτσι;;

η αλληλεγγυη το οπλο μας μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο kustom defender 112 ειναι φουλ λαμπατος, σωστα; αυτο σημαινει οτι η έντασή του είναι χοντρικά 100W κι όχι 50W που γράφει, έτσι;;

 

είναι φουλ λαμπάτος και είναι πολύ δυνατός σε ένταση.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε επειδη θελεις προσωπικες γνωμες εγω εχω την tonelab le καρφη στον

blackheart little giant

http://www.thomann.de/gr/blackheart_little_giant_bh5112.htm

και τα δεινει ολα  ;D

για μενα πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες αυτος ο ενυσχητης στα λεφτα του απο την στιγμη που εχεις πολυεφφε.

ενα καλο καθαρο καναλι χωρις μπιχλιμπιδια πανω φοβερη ποιοτητα κατασκευης 12 αρι ηχειο  ,ελαφρυς.

επιλογη να παιζει στα 3βαττ η στα 5βαττ.

Και μην ακους αυτους που λενε οτι ειναι πολυ δυνατη και δεν μπορεις να παιξεις μεσα στο σπιτι.εγω μια χαρα παιζω και δεν ενοχλω.

εφοσον το drive to παιρνω απο την πεταλιερα και οχι απο την λαμπα. και στο 0.3 τελεια ακουγεται.

Αληθεια τον trademark τι θα τον κανεις αφου εχεις tonelab?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια και με τον tech 21 power engine 60? μου εχουν πει τα καλυτερα..

 

μέχρι τώρα πού ακούς την πεταλιέρα σου?

Την έχεις ακούσει με ακουστικά? Αν ναι και σου αρέσουν οι ήχοι που έχεις βγάλει, τότε θα σου έλεγα να πάρεις τον Power Engine.

 

Πάντα θα έχεις "καλύτερο" (= πιο αναγνωρίσιμο κιθαριστικά) ήχο σε έναν λαμπάτο ενισχυτή, αλλά το σημαντικό είναι να θυμάσαι οτι ο ήχος της ηλεκτρικής κιθάρας είναι υποχρεωτικά συνδυασμός κιθάρας-ενισχυτή. Αν όμως είσαι ικανοποιημένος πλήρως από τις προσομοιώσεις ενισχυτών που σου δίνει η πεταλιέρα σου (ναι, είναι δυνατόν να συμβαίνει, απλά δε συνηθίζεται), δεν υπάρχει λόγος να χρωματίσεις κι άλλο τον ήχο σου. Τότε ο λαμπάτος δρα περιοριστικά στην ποικιλία (σύγχρονων) ήχων που μπορείς να έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο kustom defender 112 ειναι φουλ λαμπατος, σωστα; αυτο σημαινει οτι η έντασή του είναι χοντρικά 100W κι όχι 50W που γράφει, έτσι;;

 

αυτο τωρα πως το σκεφτηκες? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου