Προς το περιεχόμενο

Guitar Rig η ενισχυτης?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή ο ήχος αυτού του παιχταρά που παίζει με G.R. (και πάμφθηνες κιθάρες) τι έχει να ζηλέψει από λάμπα?

 

+1000000000...απο τους αγαπημενους μου παικτες!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νικο superfunk πολυ ωραια η μουσικη που παιζεις πλακα πλακα... Φαντασου οτι ειμαι μεταλλας και παλι μου αρεσει...

 

Παντως πραγματι με το Guitar rig σε ηχογραφηση μπορεις να κανεις πραγματικα θαυματα... Αν ξερεις... Επισης να ενημερωσω τους ενισχυτολαγνους οτι πρεπει να εχει εξαιρετικο know how.

 

Για να ηχογραφησεις ενα ενισχυτη... Δεν ειναι απλα εν μικροφωνο μπροστα απο εναν ενισχυτη και εγραψες...

 

Σε αντιθεση με το guitar rig και τα συναφη οπου τα παραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλα....

 

Παντως για την ιστορια (ή μαλλον για την...προϊστορια μια και το thread ειναι αρχαιο.. ) εδω και αρκετα χρονια εχω επιστρεψει στον παραδοσιακο τροπο εγγραφης μια και με το GR ΕΤΡΩΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ για να φτιαξω τον ηχο που θελω ενω με το μικροφωνακι τον φτιαχνω στο π & φ.... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το GR ΕΤΡΩΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ για να φτιαξω τον ηχο που θελω ενω με το μικροφωνακι τον φτιαχνω στο π & φ....   

...γιατί είσαι τεμπελαράς και έχεις μεσάνυχτα από τεχνολογία... 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατί είσαι τεμπελαράς και έχεις μεσάνυχτα από τεχνολογία... 8)

 

e NAI.... Αν θες να μαθεις 5 πραγματα μπες στο Channel μου στο Youtube να δεις πως ηχογραφουν με μικροφωνο.... ;D

 

Αντε μπραβο !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου