Προς το περιεχόμενο

Προβλημα στο ηχοσύστημα μετά απο διακοπή ρεύματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας δεν ξερω αν κανω post στην σωστη κατηογρια...

 

ειναι κατι πολη επιγον ομωσ εχω τα εξεισ ηχεια και ολο το συστημα που βλεπαιτε http://www.thomann.de/gb/jbl_jrx_125bundle.htm

 

λοιπον το προβλημα ειναι οτι εγιναν καπιεσ διακοπεσ κ μετα απο τισ διακοπεσ δεν μιραζουνε σωστα τον ηχο τα ηχεια δλδ  οταν παω youtube να ακουσω τραγουδια και βαζω κ τα 2 ηχεια στν ιδια ενταση το ενα ακουγετε πιο πλ απο το αλο αλα αν χαμιλοσω αφτο που ακουγετε πιο πλ κ αφισω τν ενταση στο αλο τν ιδια οπωσ το ειχα απο τν αρχη ακουγετε κ το αλο που δεν ακουγοτανε πριν μετα βαζω να ακουσω ενα τραγουδι κ ακουγετε μονο απο το ενα ηχειο ενο εχω κ τα 2 παλι στν ιδια ενταση μολισ κλισω ομωσ το ενα που ακουγετε κ διναμοσς το αλο ακουγετε κανονικα το αλο... ιπαρχει και τραγουδι που ακουγονται κ τα 2 κλα τι γινεται πιτε μου τα ηχεια αφτα ειναι η ζωη μου

κρατα κλειστα τα αφτια σου για να τα εχεις μετα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μου το εκανε αυτο μετα απο διακοπη ρευματος σε τραγουδια που ακουω καθε μερα 1η φορα σινβενη αφτο σημερα...

κρατα κλειστα τα αφτια σου για να τα εχεις μετα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι δεν το κάνει πχ στο τραγούδι 1 μόνο αλλά σε όλα και όχι στα ίδια το κάθε διαφορετικό πρόβλημα, ε?

D.I.Y. and save the world :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σε καπια τραγουδια παιζει κανονικα σε αλλα παιζει το ενα πιο χαμιλα απο το αλο κ ειναι στν ιδια ενταση και τα 2

κρατα κλειστα τα αφτια σου για να τα εχεις μετα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον έχει θεματάκι ο ενισχυτής και όχι τα ηχεία μιας και αυτά είναι παθητικά...

Θα πρέπει να πας να τον κοιτάξει κάποιος τεχνικός φίλε μου , από εδώ λίγο δύσκολο να βρείς λύση , ειδικά αν δεν γνωρίζεις κάποια πράγματα από ηλεκτρονικά...

Πολλά πιθανά θα μπορούσαν να είναι.Δεν είμαι κ γω expert ούτε καν καλός απλά τα βασικά ξέρω...

D.I.Y. and save the world :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ακούστε βρήκα ακριβώς τι γίνεται ο ενισχυτής μου αρχίζει από το 8 βάζω ένα τραγούδι κ όταν πάω και τα δυο ηχεία στο 8 παίζουνε καλά όταν ανεβάσω το ένα από τα 2 ηχεία και το πάω στο 14

και το άλλο το αφήσω 8 πάλι παίζουνε καλά και μετά αν ανεβάσω αυτό που είχα αφήσει στο 8 κ το πάω στο 14 χαμηλώνει η ένταση αυτουνού που είχα πριν στο 14 έμενα κάτι σαν βραχυκύκλωμα του ενισχυτή μου φένεται

κρατα κλειστα τα αφτια σου για να τα εχεις μετα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου