Προς το περιεχόμενο

Black & White


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως θα 'πρεπε να βρεις το τηλ. της Sirina productions. Έχει φουλ παραγωγή τώρα τελευταία. ;D

Καλό (εννοώ το κομμάτι).

 

Ότι πρέπει για μενού DVD! (Τι dvd ? Τι dvd?)

 

Ωραίο σαντανικό θέμα!

Το άταστο (stagg!!!???) δεν το χειρίστηκες ώς έπρεπε κατά τη γνώμη μου!Για τρίωρο project μια χαρά θα τα έβγαζε τα λεφτά του πάντως!!

 

Συγχαρητήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhanks guys :)

 

Zik, το hihat ειναι οντως δυνατα αλλα και να ηθελα να το κατεβασω σε σχεση με το υπολοιπο κιτ δε θα μπορουσα...ενα wav file ηταν. Μου αρεσει ομως το δυνατο hi hat στη μιξη, ισως ενας απο τους λογους που μου αρεσε η συγκεκριμενη λουπα.

 

marriossen το αταστο ειναι αυτο εδω

http://www.noiz.gr/index.php?topic=176637.0

Το αντιμετωπισα λιγο "λιτα" γιατι το φοβαμαι λιγο. Δεν ειμαι μπασιστας, αυτο ειναι το πρωτο μου μπασο και μονος μου ξεκινησα να μαθαινω πανω του πριν απο κανα διμηνο. Και μονο οτι μπορω να mutαρω και να παιξω σχετικα in tune το θεωρω κατορθωμα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο σαν σύνθεση και ωραίος ήχος κιθάρας και μπάσου.

Του λείπει μια σωστή εισαγωγή όμως

-I'm here to clean the pool.

-Well, why don't you take a look at my pipes first?

-Mmmmm, i'm glad i got my tools with me...  ;D

 

Να περιμένουμε και κάτι σε '80s?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης, το chord sequence (Fmin7, Bbmin7, Cmin7, Fmin7) ειναι κλεμμενο απο ενα πολυ γνωστο τραγουδι...οποιος το βρει κερδιζει λαστιχενιο λουκουμι, για απολαυση που διαρκει για παντα.

Θα δυσκολευτειτε βεβαια, λογω του οτι ειναι αρκετα συνηθισμενο sequence, αλλα λεμε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δουλειά αλλα πρόβλημα στο όνομα... Το "Black and White" στη "βιομηχανία" το λένε "interracial"...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προοδευεις Οδυσσεα  :)

 

Τι μου θυμισες  ;D

Ψαξε για gino vannelli (τα παλιο ομως) για να φοτρωσεις κι αλλο το ακουστηρι σου σε αυτο το στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου