Προς το περιεχόμενο

Η λεπτομέρεια...


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κερναω μπυρα στο επομενο λαιβ μας.

Άσε τις μπύρες και πές μου πότε να έρθω να δώ το καινούργιο πλήκτρο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βαδίζουμε στον αφανισμό της ατέλειας! Όλα αποστειρωμένα και καθώς πρέπει. Θα ανάψω ένα τσιγάρο μέχρι να ζεσταθούν οι λάμπες  :)

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τις μπύρες και πές μου πότε να έρθω να δώ το καινούργιο πλήκτρο...

βρε Μαραθωνιε....αυριο θα το εχω στα χερια μου...θα το ανοιξω..θα το δω.....ειπαμε αυριο..

Αλλα αυριο εχουμε τζαμ προβα..αρα μετα απο τα ροκ εν ρολ προγκρεσιβ...θα εχουμε θεμα ! :D

Οποτε μπορεσεις...ερχεσαι.

Φερε και το ρολαντ να κανουμε κορους καταστασεις !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νικολα ασε τα θεματα περι λεπτομερειων..εχεις ανοιξει ενα αλλο θεμα που πρεπει να μας καιει περισσοτερο...σχετικα με το προγραμμα....ευχομαι να εχεις γρηγορα απαντησεις.

Και η σουβλα μετα..κερασμα..κι επειδη το χω κανει..μιλαω..για ΟΛΗ την σουβλα.

Ξέχασα τον αδερφό μου που είναι βυθισμένος στους Η/Υ και μάλλον μου βρκήκε αυτός άνθρωπο! Αν πάνε όλα καλά, τότε... θα σου πάρω εγώ σούβλα και το κοπάδι ολόκληρο (και καλά... ;D)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα τον αδερφό μου που είναι βυθισμένος στους Η/Υ και μάλλον μου βρκήκε αυτός άνθρωπο! Αν πάνε όλα καλά, τότε... θα σου πάρω εγώ σούβλα και το κοπάδι ολόκληρο (και καλά... ;D)

well done !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα, στη συγκεκριμένη περίπτωση η διαφορά τέχνης με τεχνική είναι η εξής: Ας πούμε ότι έχω σαν όραμα για ένα project τον ήχο του '60. Αυτό είναι καθαρά θέμα τέχνης καθώς δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος τύπος ή "νόμος" που να καθορίζει ότι το τάδε project θα πρέπει να έχει ήχο 60ies ή 2020ies  ;D  Από εκεί και πέρα αρχίζει η περιοχή της τεχνικής που θα με βοηθήσει να φτάσω στο όραμά μου.

 

Μάλιστα ο ρόλος της τέχνης μπορεί να επανέλθει ανά πάσα ώρα και στιγμή, καθώς τυχόν περιορισμοί ή "χαρούμενα ατυχήματα" μπορούν να με αναγκάσουν να επανεξετάσω το όραμα, ή να κινηθώ σε μια άλλη κατεύθυνση.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου