Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με παραγγελία κιθάρας Radulovic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

liberta θα σε παρακαλεσω να γραφεις Ελληνικα και οχι greeklish απο εδω και στο εξης.

Θα κανω επισης μια παρακληση (προς παντες) για ηρεμια και αποφυγη χαρακτηρισμων και αλλων προσωπικων επιθεσεων.

 

Το logo φαινεται ωραιο μεν, δεν ειναι ακριβως το ιδιο δε...στο αυθεντικο τα Α στα ακρα ειναι λιγο πιο μεγαλα απο τα υπολοιπα γραμματα (εμπνευση απο metallica ισως?). Μικρη διαφορα και προσωπικα δε ξερω αν στη θεση του pacino θα με ενδιεφερε και πολυ, υπαρκτη ομως. Δεν ειναι τελικα μονο τα 0.8mm η διαφορα.

 

Τελος, το σωμα ξεκαθαρα ΔΕΝ ειναι one-piece. Το ποσο σημαντικο ειναι αυτο θα αφησω να το κρινουν οι αμεσα ενδιαφερομενοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oriste????

3 komatia...

sorry re man ala den kseris ti les...

 

οχι ρε παιδια.. κ εμενα για 3pc φαινεται. συμφωνω με το lorda01..ας μηλισει κ καποιος πιο σχετικος απο εμενα ισως..

 

ωραιος ο radulovic παντως..

 

BOLOGNA FORTITUDO - AIR AVELLINO - RADULOVIC GREEN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ....τώρα σοβαρά,

 

στο Logo κολήσαμε?

 

δηλαδί ρε μαγκίτες σκάτε 900€ για μιά κιθάρα που θα στην φτιάξει ο κύριος Χ και θα έχεις οπτική επαφή από φώτο.

 

πολύ τζόγος ρε παιδί μου....δε ξέρω.

δεν υπάρχουν καλές κιθάρες με 1000€???????????

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συμπεράσματα δικά σας συμφορουμίτες....ο <<κύριος>> 1.che...2.liberta11685...3.karamanolis και δεν ξέρω εγώ πόσα άλλα ψευδώνυμα εδώ στο noiz γιατί κ στο κιθάρα.gr τα έχει κάνει όλα άνω κάτω είναι ΑΜΕΜΠΤΟΣ ΤΥΠΙΚΟΣ και πάνω απ'όλα ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ απεναντί σας...Εδώ γελάνε  ;D ;D ;D

Εγώ θα συνεχίσω να προσπαθώ να προστατεύω και να συμβουλεύω όσο μπορώ(δεν είμαι ΘΕΟΣ) ΧΩΡΙΣ ΚΕΡΔΟΣ ΦΥΣΙΚΑ φίλους εδώ στο site από κάτι τύπους που πάνε να κονομήσουν πατώντας στην άγνοια του πιτσιρικά και του <ασχετου> με την καλη εννοια μουσικου...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω τους νοιζαδες.ανοιγω ενα θεμα για να προστατεψω οποιον μπορω...

Στις 10/6 παραγγελνω μια custom κιθαρα στον dealer του Radoulovic.

Μου λενε χρονος παραδοσης 20-25 μερες.TIMH 850 ολα κομπλε.

Συμφωνουμε χωρις προκαταβολη αλλα πληρωμη κατα την παραδοση.

Συμφωνουμε το decall στο headstock να ειναι το ονομα του γκρουπ μου.

Στελνω το logo μου.

Περνανε μερες και λαμβανω φωτο με 3 διαφορετικα pickguard και 2 διαφορετικα tremolo για να διαλεξω.

Διαλεγω λοιπον pickguard και tremolo.

Ηδη εχουν περασει καμια 15αρια μερες...

 

ΕΔΩ αρχιζει το προβλημα...

 

1)Λαμβανω ενα mail που λεει οτι τα παρτς και το χρωμα που διαλεξα θα ανεβασουν την τιμη κατα 95 ευρω(ενω στα 850 συμπεριλαμβανονταν ολα)

2)μου ανακοινωνεται οτι ΠΡΕΠΕΙ στειλω και προκαταβολη(ενω η συμφωνια ηταν χωρις)

 

Απαντω λοιπον οτι ουτε λεφτα στελνω και να βαλουν αλλα παρτς και χρωμα.

Συνεχιζω να θελω την κιθαρα παρολα τα προβληματα και τις ασυνεπειες...

 

Ενω ο χρονος παραδοσης εχει παρελθει ερχεται ΝΕΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

 

Λαμβανω καποιες φωτο,και βλεπω οτι το decall απλα μοιαζει με το logo μου,δεν ειναι αυτο.

Επισης μου ανακοινωνεται νεος χρονος παραδοσης 26 Ιουλιου!!

Ο Σκοπιανος αποφασισε να βαλει κατι που μοιαζει ενω οφειλε να σκαναρει αυτο που του εστειλα και να γινει ιδιο.εξαλλου γιατι να φτιαξω μια κιθαρα οπως την γουσταρω αν ειναι τελικα να ΜΗΝ γινει οπως την γουσταρω???αποφασισε επισης να καθυστερησει κανα μηνα!!

 

Μετα απο παλη με email οπου τον παρακαλω να βαλει το logo μου οπως ειναι και οχι ο,τι θελει αυτος μου ανακοινωνουν οτι ΔΕΝ θα μου φταξουν το οργανο!!!!

 

Ο dealer μου λεει οτι τσακωθηκε και διεκοψε συνεργασια.

επισης μου λεει οτι μετα την αρνηση μου να δωσω προκαταβολη εβαλε τα λεφτα ο ιδιος

και τωρα ο RADULOVIC του τα εφαγε!!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ RADULOVIC.EXOYME KAI ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΜΑΣΤΟΡΕΣ.

οποιος σκεφτεται να παραγειλει ας το ξανασκεφτει

Μ@λ@κ@ς αποδεικνυομαι εγω που εμπιστευτηκα Σκοπιανο

 

Θα σας βαλω και φωτο να δειτε.αυτα.

 

 

 

Dear Sir,

you mentioned my name, but you do not know me. I`m sorry that I refused your order, but that is because of Mr Manolis Karamanolis- hi wanted to care the things in his hand.

As I remember, your request was a Strat style el. guitar, reversed peghead, Schaller Gold Hardware, Tinted neck ( aged) and vintage white finish. For only Eur 670,00 to mention for first time. I was told, that You are very famous in Greece and according your satisfaction ofthe guitar I made for you, I will get more orders here in Greece. I agree. But, Mr manolis

all the time pressing me and change futures all the time. He waste my time and it`s happened to make three necks for You, and two bodies. I had only one request, to pay

a sume of money in wich way, to show only that you are serious, and I will use this money for Hardware you request. I was refused.

My way is like this. Payment in advance at list 20% od brutto sume, and the rest after receiving the guitar. Normally if everything is OK. If not, the money go back. That`s my way for years, and until now, there was not any problem.

I ask Mr manolis to gave me yours e-mail address to speak a little for the Logo you like it, I was refused again. And  at the end, the logo was not good. With other words, the whole Mont I do the monkey job with no results. So, I decide to give up.

 

If you still wanted your guitar, please let me know. I will do for you with pleasure. Forget "Agent"  Mr. Manolis as I does.

Here is my contact  e-mail address: [email protected]

Thank you very much.

Hello Greece people!

Best Regards!

Branko Radulovic from Custom Guitar Shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συμπεράσματα δικά σας συμφορουμίτες....ο <<κύριος>> 1.che...2.liberta11685...3.karamanolis και δεν ξέρω εγώ πόσα άλλα ψευδώνυμα εδώ στο noiz γιατί κ στο κιθάρα.gr τα έχει κάνει όλα άνω κάτω είναι ΑΜΕΜΠΤΟΣ ΤΥΠΙΚΟΣ και πάνω απ'όλα ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ απεναντί σας...Εδώ γελάνε  ;D ;D ;D

Εγώ θα συνεχίσω να προσπαθώ να προστατεύω και να συμβουλεύω όσο μπορώ(δεν είμαι ΘΕΟΣ) ΧΩΡΙΣ ΚΕΡΔΟΣ ΦΥΣΙΚΑ φίλους εδώ στο site από κάτι τύπους που πάνε να κονομήσουν πατώντας στην άγνοια του πιτσιρικά και του <ασχετου> με την καλη εννοια μουσικου...

 

Please go and visit www.radulovic.vestel.com.mk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η συζήτηση έχει ήδη ξεφύγει, ενημερώνω όλους τους συμμετέχοντες για τα εξής:

 

1) Το επόμενο post με greeklish, θα σβηστεί αυτομάτως.

 

2) Το επόμενο post που θα περιέχει χαρακτηρισμούς (προσωπικούς, ρατσιστικούς κλπ), επίσης θα σβηστεί αυτομάτως.

 

3) Κάθε προσωπική συναλλαγή θα πρέπει να τακτοποιηθεί κατ' ιδίαν. Δεν μας ενδιαφέρει η κάθε συμφωνία μεταξύ κατασκευαστή και πελάτη, ούτε έχουμε καμία ανάγκη να ξέρουμε πού στράβωσε η εκάστοτε παραγγελία.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση, ελπίζω σε πιο ήρεμη συνέχεια...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου