Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με παραγγελία κιθάρας Radulovic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδώ και αρκετούς μήνες έχουν καταγραφεί πολλά περιστατικά εξαιρετικά επιθετικής συμπεριφοράς σκοπιανών (πολιτών αλλά και τελωνιακών και αστυνομικών) προς έλληνες επισκέπτες εκεί

 

συνεπώς δεν βλέπω κάτι το ρατσιστικό εδώ

 

δεν έχει να κάνει με τη ράτσα των σκοπιανών, αλλά με τη στάση τους προς τους έλληνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΚΑΝΕΝΑ custom όργανο, δεν γίνεται εάν δεν δώσεις προκαταβολή...διότι πολύ απλά (ίσως) δεν πουληθεί ποτέ σε κάποιον άλλο.

...εάν βέβαια καταβαίνουμε όλοι, το ίδιο πράγμα με τη λέξη custom.

Πολύ σωστά.

Απλώς εγώ έκανα διαφορετική εξήγηση.

Συμφωνούμε στα βασικά υλικά, συζητάμε πως θα προχωρήσει στα μαγειρέματα / βαψίματα, σε κάθε στάδιο φωτό και στο τέλος κλιπς και βίντεο και μετά πληρωμή με πιστωτική / paypal.

Και σωστά σύμφωνα με την λογική σου δεν μπορείς να το πείς το όργανο 100% custom με την ίδια έννοια που δεν μπορείς να πεις 100% custom μια strat, tele, lp, pb, jb αφού τα σχήματα μπράστου - σώματος είναι κοινά.

 

Γιατι ρε παιδια? Αφου σκοπιανος ειναι. Που η προσβολη?

Απο κει και περα κε Al το πες και μονος σου. Εχουμε και δω ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ μαστορες. Τι πας και ψαχνεσαι.(οχι οτι δε θα τη πατουσε ο καθ εις μας, αλλα λεμε τωρα.)

Η ρήση "Μ@λ@κ@ς είμαι εγώ που πάω κι ανοίγω δουλειές με Έλληνες" σου φαίνεται νορμάλ ας πούμε;

Ναι, αφού πήγε να βγάλει από τη μύγα ξύγκι με μάστορα που αντε γεια και μετά τη χλαπάτσα είδαμε ότι δεν είναι μαλλιά τα γένεια, "εχουμε κι εδώ γ@μώ τα μαστόρια".

Πριν δεν το ξερε;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις πλακα τωρα ε?

θες δηλαδη να σε πιασει καποιος απο το χερακι και να σου δειξει ποιο σημειο του ''εγω ο μ@λ@κ@ς φταιω που ψωνισα απο σκοπιανο'' ειναι ρατσιστικο?

Με την εννοια που το δινεις ναι οσο και εξισου ρατσιστικο ειναι αν αντι για σκοπιανος μου ελεγε Πχ ELIANIOS HANDCRAFTED GUITARS. Με την εννοια μου ομως οχι φιλε. Δεν εχω τετοιες μυγες.

Σε διαβεβαιωνω ε χαντρεντ περσεντ(ρατσιστικη γραφη της ποσοστιαιας μονοδας) ;) ;D ;D ;D

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά.

Απλώς εγώ έκανα διαφορετική εξήγηση.

Συμφωνούμε στα βασικά υλικά, συζητάμε πως θα προχωρήσει στα μαγειρέματα / βαψίματα, σε κάθε στάδιο φωτό και στο τέλος κλιπς και βίντεο και μετά πληρωμή με πιστωτική / paypal.

Και σωστά σύμφωνα με την λογική σου δεν μπορείς να το πείς το όργανο 100% custom με την ίδια έννοια που δεν μπορείς να πεις 100% custom μια strat, tele, lp, pb, jb αφού τα σχήματα μπράστου - σώματος είναι κοινά.

Η ρήση "Μ@λ@κ@ς είμαι εγώ που πάω κι ανοίγω δουλειές με Έλληνες" σου φαίνεται νορμάλ ας πούμε;

Ναι, αφού πήγε να βγάλει από τη μύγα ξύγκι με μάστορα που αντε γεια και μετά τη χλαπάτσα είδαμε ότι δεν είναι μαλλιά τα γένεια, "εχουμε κι εδώ γ@μώ τα μαστόρια".

Πριν δεν το ξερε;

+ ολα για παρτη σου Audio :)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνούμε στα βασικά υλικά, συζητάμε πως θα προχωρήσει στα μαγειρέματα / βαψίματα, σε κάθε στάδιο φωτό και στο τέλος κλιπς και βίντεο και μετά πληρωμή με πιστωτική / paypal.

Και σωστά σύμφωνα με την λογική σου δεν μπορείς να το πείς το όργανο 100% custom με την ίδια έννοια που δεν μπορείς να πεις 100% custom μια strat, tele, lp, pb, jb αφού τα σχήματα μπράστου - σώματος είναι κοινά.

Έτσι το καταλαβαίνω και έτσι γίνεται όπως ξέρω εγώ...Τώρα μία Strat με καπάκι Wenge και σώμα ένα κομμάτι Walnut και ηλεκτρικό σύστημα Shadow...μπορώ να τη δεχθώ σαν Custom. Μια Start με  2 κομμάτια Alder και 3 μαγνήτες, πάλι όχι...

 

Ναι, αφού πήγε να βγάλει από τη μύγα ξύγκι με μάστορα που αντε γεια και μετά τη χλαπάτσα είδαμε ότι δεν είναι μαλλιά τα γένεια, "εχουμε κι εδώ γ@μώ τα μαστόρια".

Πριν δεν το ξερε;

Και εδώ συμφωνούμε απόλυτα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ προχωρήστε τη συζήτηση παραλείποντας τα προϋπάρχοντα σχόλια εθνικού περιεχομένου. Δεν θα τα συζητησουμε εδω και επ' ουδενί με αφορμή μια παραγγελία ενός μουσικού οργάνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς...αλλά θα σε παρακαλέσω να μην...μα με συγχωρείς...

1) Φτιάχνεται CUSTOM όργανο σε 20-25 μέρες? Ούτε το λούστρο δεν στεγνώνει...

2) Χωρίς προκαταβολή για CUSTOM όργανο?

3) Δεν μπορεί να σκανάρει το λογότυπο και γι αυτό τσαντίζεται και χαλάει το deal?

Δηλ για 3-4 ευρώ κόστος, πετάει τα 850?

 

Sorry guys, αλλά δεν υπάρχει σοβαρό CUSTOM όργανο χωρίς προκαταβολή (εκτός εάν μιλάμε για Partcaster...Korgious καταλαβαίνεις τη διαφορά?)Μπορεί να μην τη πλήρωσε ο Πατσίνος...αλλά κάποιος τη πλήρωσε

Αλλά βέβαια ποιόν να πρωτοπιστέψεις...

Αν και ασχετος απο καστομιες, εχεις λογικη και πηρα κατι νεο απο σενα σε περιπτωση που προβω σε τετοια ενεργεια.(αν και η απαντηση μου ηταν γενικη λογω της ασχετοσυνης μου)

THNX ROCK N ROLL

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει πληροφορίες για τον αντιπρόσωπο χαχαχα του στέλνω π.μ....υπόψη ότι κυκλοφορεί ο εν λόγω αντιπρόσωπος αναμεσά μας με το ΝΕΟ ψευδώνυμο che (πρός yameth αυτό)

 

Υ.Γ πως τα κατάφερες ρε Μανωλάκη να κάνεις 2 και όχι μόνο site(kithara & noiz) να παραμιλάνε με τα καμωματά σου?? :-X

Υ.Γ Μήπως διαβάσατε κύριοι τα details του Radulovic??

KUMANOVO  

MACEDONIΑ.... :-X :-X :-X άντε γτ τα ισοπεδώσαμε όλα τλκ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ασχετος απο καστομιες, εχεις λογικη

Θεωρώ ότι πρέπει να είναι κοινή λογική...και εάν μη τι άλλο εδώ μέσα, τέτοια θέματα τα έχουμε συζητήσει πολλες φορές. Και εγώ από εδώ τα έμαθα, και κάποια τα επιβεβαίωσα και πρακτικά (πχ λούστρα).

Απλά, θεωρώ ότι μπερδεύουμε τις partcaster με τις custom...Τες πα..

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου